Choď na obsah Choď na menu
 


Deviatnik k úcte Božieho Milosrdenstva - deň 4.

5. 1. 2014

„Dnes mi priveď pohanov a tých, ktorí ma ešte nepoznajú. Aj na nich som myslel vo svojom bolestnom umučení a ich budúca horlivosť potešila moje srdce. Ponor ich do mora môjho milosrdenstva.”

 

Najmilostivejší Ježišu, ktorý si svetlom celého sveta, prijmi do príbytku svojho najmilostivejšieho Srdca duše pohanov, ktoré Ťa ešte nepoznajú. Nech ich osvietia lúče Tvojej milosti, aby aj oni spolu s nami oslavovali Tvoje predivné milosrdenstvo a nedopusť, aby sa vzdialili z príbytku Tvojho najmilostivejšieho Srdca.

 

Večný Otče, vzhliadni milosrdným okom na duše pohanov a tých, ktorí Ťa ešte nepoznajú a prebývajú v najmilostivejšom Ježišovom Srdci. Pritiahni ich k svetlu evanjelia. Tieto duše nevedia, akým veľkým šťastím je Teba milovať. Daj, aby aj ony oslavovali hojnosť Tvojho milosrdenstva na večné veky. Amen.

Korunka k Božiemu Milosrdenstvu

 

Na začiatku:

Otče náš, Zdravas, Verím v Boha

Na veľkých zrnkách:

Večný Bože, obetujem ti telo a krv, dušu i božstvo tvojho najmilšieho Syna a nášho Pána Ježiša Krista na odčinenie našich hriechov i hriechov celého sveta.

Na malých zrnkách:

Pre jeho bolestné umučenie maj milosrdenstvo s nami i s celým svetom.

Na zakončenie - 3x

Svätý Bože, Svätý Mocný, Svätý Nesmrteľný, zmiluj sa nad nami i nad celým svetom!

Matka Milosrdenstva, oroduj za nás!

Svätá sestra Faustína, oroduj za nás!

Svätý Ján Pavol II., oroduj za nás!

Korunka Božieho milosrdenstva s cirkevným schválením Liturgickej komisie KBS.30.06.2009, č.9/2009

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Prosba o Božiu pomoc na zaplatenie pôžičky predajom bytu

(Andrej, 29. 3. 2016 21:39)

Náš Milosrdný Ježišu pomôž nám čo v najkratšom čase predať rodičovský byt za rozumnú cenu, čim by sme vyrovnali dlžné peniaze a tiež aby si nám pomohol kúpiť sestre vhodný byt. Vieme, že Ty nám rozumieš a prijímaš nás takých, aký sme. Svojim Milosrdenstvom na príhovor sv. Faustíny a sv. Jána Pavla II a ostatných sv. a bl. nás urob takými, akými nás chceš mat Ty, náš dobrý a chápajúci Boh.

Ukaz mi Pane cestu, ktorou kracat man.

(Elena, 7. 4. 2015 15:24)

Milosrdny Pane Jezisu, trapim sa s clovekom, a neviem ako mam dalej s nim zit. Ukaz mi prosim, ako mam s nim zaobchadzat.
Ty vies, ako mi je s nim tazko, urobim len to, co si Ty prajes. Ponaram ho do mora Tvojho milosrdenstva. Pomoz mi prosim Ta Pane Jezisu.
Svata Faustina oroduj za mna.

Vyslyšanie prosby a ukončenie ťarchy

(Anna, 16. 8. 2014 15:24)

Zmiluj sa, Božie Milosrdenstvo a vo Svojej Veľkosti Pane, odpusť mi moje hriechy, veď ma na ceste k pokániu...a ak je to Tvoje vôľa, odním odo mňa
môj problém s bytom (nech sa to už ukončí a nech to P zaplatí a nechá ma
v pokoji žiť - veď som všetko zaplatila tak, ako chcel), aby som po jeho ukončení mohla ešte vrúcnejšie hlásať a zvelebovať Meno Pánovo...Amen, vďaka

Vrúcna prosba o ukončenie

(Anna, 29. 7. 2014 14:57)

Ďakujem Ti, Pane, za dobré ukončenie súdu, stoj pri aj vo chvíľach ďalšieho riešenia.... Zmiluj sa nado mnou Božie Milosrdenstvo, aby som Ťa zvelebovala a šírila Tvoje Milosrdenstvo až do mojej smrti. Osvieť Pane lúčmi svojho Srdca p.P, aby svetlom Tvojho Ducha zaplatil a ukončil náš problém tak, ako sľúbil...
Neopusť ma ,Pane, drž ma za ruku....

Prosba za vyslyšanie

(Anna, 27. 5. 2014 9:41)

Pre Tvoje Milosrdenstvo Pane, sním zo mňa ťarchu bytu (nech ju p.P vyplatí),
ukonč, Pane moje súženie, zmiluj sa Božie Milosrdenstvo, oroduj za mňa sv.
Matka Milosrdenstva, sv. sestra Faustína, sv. Ján Pavol II.
Amen, vďaka Ti Ježišu...vďaka za vyslyšanie