Choď na obsah Choď na menu
 


Slová Panny Márie z Medžugoria

10. 9. 2011

Slová Panny Márie z Medžugoria

Keby ste vedeli, ako vás milujem, plakali by ste od radosti.

Neľutujte financie, určite tam choďte. Pokoj, ktorý tam nájdete  stojí za návštevu. V  "spovednici sveta" si očistite svoju dušu a bude sa Vám žiť krásne.

Duchovný zážitok, ktorý zažijete Vám vynahradí mnohé a návšteva Medžugoria je veľká milosť. Nenechajte si ju ujsť. Všetko počká, všetko má čas. Preto choďte k Panne Márii a ona Vám dá toľko radosti,  že z nej budete rozdávať.

Ak do Medžugoria nemôžete  ísť z akýchkoľvek dôvodov nemusíte byť sklamaní.

Živé vysielanie môžete sledovať každý deň na internete.


 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

podaskovanie a prosba

(nargita, 24. 7. 2016 23:50)

Vznesena Kralovna pokoja dakujem ti ze som mohla byt v tvojej blizkostidakujem ti za Tvoje milosrdenstvo a pomoc prosim Ta aj nadalej stoj pri nas a ved nas , nedovoln satanovi zvitazit bolo tam neopisatelne stoj pri nas vzdy prosim ta o potrebne milosti pre deti, vnukov ,manzela a mna ty najlepsie poznas nase potrby dakujem ti z celweho srdca verim ze nam pomozes Pan Boh zaplat

podakovanie

(Evelyn, 23. 1. 2016 6:26)

Najsvätejšia Matička,Ty Kráľovna Pokoja, dakujem Ti , ze som mohla byt v Tvojej blízkosti. Ten prekrásny pocit a vnútorný pokoj sa nedá slovami opísať. Prosim Ta, stoj pri mne a mojej rodine. Slávna Carice Mira, Ty najlepsie poznáš naše potreby. Pan Boh zaplat Evelyn

podakovani

(Ivulka, 6. 8. 2015 6:09)

Vznesena Kralovna pokoja, zo srdca Ti dakujem za Tvoje milosrdenstva a pomoc, za Tvoju ochranu.Prosim Ta aj nadalej stoj pri nas uc nas a ved nas. Naozaj v Medzugori je ten Tvoj pokoj.Je tam nadherne, lebo citit tam Tvoju pritomnost. Prosim ta udel mi potrebne milosti pre mna, moju lasku a moje deti. Dakujem. Amen.

podakovanie

(sona, 6. 3. 2015 14:12)

Z celeho srdca ti dakujem Pan Maria, za tvoju pomoc pre tazko choru pani Sonicku, prosim pomahaj jej nadalej ,aby netrpela velkymi bolestami.Pan Boh zaplat.

poďakovanie

(Dušan, 9. 1. 2015 16:44)

Ďakujem Ti matička naša drahá,že som bol pri Tebe verím,že ešte raz mi pomôžeš aby som Ti išiel poďakovať za Tvoju materinskú lásku ktorú mi dávaš.Prosím Ťa matka naša drahá pomôž mi nech môj brat mi nerobí zlo aj zo svojou manželkou,ale chcem od neho ako brata odkúpiť jeho podiel z dedictva nech mi ho ako bratovi predá ďakujem ti s celého srdca za moju prosbu verím,že mi pomôžeš matka naša milá.

Mamička moja

(Helena, 1. 9. 2013 15:32)

Mamička moja Ty vieš,že Ťa milujem,nemôžem ísť do Medžugoria-Ty vieš prečo.Ale vrúcne Ťa prosím-popros nášho Nebeského Otca,aby odstránil a zbavil ma všetkých prekážok,aby som raz sa mohla prísť pozrieť na miesto,ktoré si Ty navštívila z Neba,pretože nás nesmierne miluješ.Pomož mamička moja,nemám inej pomoci okrem Teba.Amen.

Krasne slova

(Natalia, 13. 5. 2013 20:27)

Maria, ďakujeme ti za všetko. Veľmi ťa milujem. Prosim ta ocranujma v tejto ťazkej skuske ktora ma caka.Drž na domnou ochrannu ruku,proz o to aj svojho syna Ježiša Krista, že som mu za všetko vdačna. Prosim vás vyslište moje prosby a ochranujte i celu moju rodinu, ĎAKUJEM s pozdravom Natalia <3 .