Choď na obsah Choď na menu
 


Modlitba zasvätenia sa Nepoškvrnenému srdcu Panny Márie

2. 10. 2012

Panna Mária fatimská, Matka milosrdenstva, Kráľovná neba i zeme, /Matka Sedembolestná/, útočište hriešnikov! My sa pripájame k Mariánskemu hnutiu a zasväcujeme sa celkom osobitným spôsobom Tvojmu Nepoškvrnenému Srdcu.

Týmto zasvätením rozumieme žiť s Tebou a skrze Teba všetky svoje záväzky, ktoré sme na seba vzali svojím krstným zavätením.

Preto sa zaväzujeme usilovať sa o svoje vnútorné obrátenie, tak veľmi požadované evanjelijom, aby sme sa zbavili každej náklonnosti k sebe samým, k ľahkým kompromisom so svetom, aby sme boli ako Ty, vždy ochotní plniť jedine Božiu vôľu.

Dobrotivá a milosrdná Matka!

Zverujeme Ti seba samých a svoje kresťanské povolanie, aby si ho v tejto rozhodujúcej hodine, ktorá ťažko dolieha na svet, použila pre svoje spánonosné zámery a na záchranu duší. Zaväzujeme sa preto žiť svoje kresťanské povolanie podľa Tvojho priania. Predovšetkým sa chceme usilovať o obnovu ducha modlitby a pokánia, horlivú účasť na slávení Eucharistie, apoštolát, každodennú  modlitbu svätého ruženca a prísny spôsob života v zhode s evanjeliom, aby sme tak dávali dobrý príklad v zachovávaní Božieho zákona a v praktickom žití kresťanských čností, predovšetkým čistoty.

Tiež Ti sľubujeme, že chceme byť spojení so Svätým Otcom, s hierarchiou s ním zjednotenou a so svojimi kňazmi a tak postaviť hrádzu pokračujúcemu odboju proti učiteľskému úradu Cirkvi a brániť ho proti útokom, ktoré ohrozujú samotné základy Cirkvi.

Pod Tvojím materským vedením a ochranou chceme byť tiež apoštolmi tejto, dnes tak nutnej jednoty modlitby a lásky s pápežom a vrúcne Ťa prosíme preňho o zvláštnu ochranu.

Napokon Ti sľubujeme šíriť medzi tými, s ktorými sa stretáme, obnovenú úctu a dôveru k Tebe.

Sme si vedomí, že ateizmus spôsobil u mnohých veriacich stroskotanie vo viere, že znesvätenie vo viere vniklo i do svätého Božieho chrámu a neušetrilo ani mnohých našich kňazov, že sa zlo a hriech stále viac šíri vo svete. Preto sa s plnou dôverou odvažujeme pozdvihnúť svoje oči k Tebe, Ježišova a naša milosrdná a mocná Matka a znova Ťa dnes prosiť o pomoc pre záchranu všetkých Tvojich detí a s veľkou dôverou ju od Teba očakávať, Ty milostivá, dobrotivá, sladká Panna Mária. Amen.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

prosba

(Ctiteľka a vyznávačka Tvojho mena, 3. 6. 2016 20:27)

Nepošvrnené srdce Panny Márie, orodujza moju rodinu. Zbav nas od všetkého zla, vypočuj moje motlidby a moje úpenlivé volania k Tebe. Pomôž mi v núdzi, vylieč môjho syna z telesnej a duševnej choroby. Ďakujem

Vrúcna prosba

(Veriaca, 18. 3. 2016 23:35)

Panenka Mária, z hĺbky uboleného srdca ťa úpenlivo prosím o splnenie naliehavej prosby. Veľmi pekne ťa prosím prihovor sa za nás u Boha.

Prosba

(Andrea, 14. 3. 2016 11:28)

Matka Božia prosím o uzdravenie z uzkostnych stavov.

Prosba

(Matka, 14. 3. 2016 3:25)

Panna Maria , prosim Ta vyslis moje prosby. Dakujem

Prosba

(H., 14. 3. 2016 3:23)

Panna Maria, prosim Ta prijmi moju rodinu pod Tvoj ochranny plast, prosim Ta o obratenie synov a odvrat vsetko zlo ktore na nas ciha. Prosim Ta o osvietenie mojho muza , prosim za dusevne uzdravenie syna. Z celeho srdca Ti dakujem.

Prosba o ochranu o vyslyšanie a zbavenie sa ťarchy a príhovor za rodinu

(Anna, 21. 10. 2015 10:08)

Matka Božia Sedembolestná Panna Mária,
zober nás pod svoj ochranný plášť, vypros nám u Svojho Syna ukončenie nášho súženia, daj, aby sme zvelebovali a ďakovali v Božom chráme za svoj život a za všetko, čo pre nás vyprosuješ.
Vďaka Matka ustavičnej pomoci.

Vrúcna prosba

(Miloslav, 8. 10. 2015 14:47)

Svätá Panna Mária, Matka Božia a pomocnica kresťanov, vrúcne Ťa prosím, oroduj za mňa u Otca Nebeského a u Tvojho syna, aby mi pomohli sa zbaviť mojich veľkých dlhov vysokou výhrou v číselných lotériách na Slovensku. Potrebujem zabezpečiť budúcnosť mojich maloletých detí a mám už vysoký vek. Srdečne a s pokorou Ti ďakujem.

PJK

(mama, 4. 8. 2014 19:24)

PJK prosím o zasvätenie všetkých doma v práci tvojmu božskému srdcu amen

prosba

(matka, 4. 8. 2014 19:22)

Sv.Panna Mária na tvoj príhovor prosím u tvojho milovaného syna o pokoj duše a žičlivosť, osloboď ma od ducha neprajnosti a neduživosti zbav ma ich navždy v mene vyliatej krvi na kríži, zbav ma prosím všetkých ťárch , láska , zdravie, dobrosrdečnosť, nech navždy zavládnu a som ich poslom amen

upenliva prosba

(matka, 1. 8. 2014 10:16)

sv.rafael prosím o vypočutie úpenlivej prosby tak ako si ma už vyslyšal prosím o poptrtrhanie všetkých škodlivých pút daj mi prosím dôstojných klientov a lásku amen

ochrana

(mama, 29. 7. 2014 13:37)

Prosím ťa Panna Mária daj mi načerpať duchovnú silu ochráň mňa a mojich milovaných od každého zla,PJK navždy popretŕthaj všetky útoky proti duchu sv. každému hriechu zla od .... Priveď prosím láskavo všetkých ľudí k pokore k Panny Márii a navždy odožeň všetky neduživosti v oblasti zdravia a lásky odo mňa, chráň moje srdce a dušu od NEPRAJNOSTI od .... amen

ochrana

(mama, 29. 7. 2014 13:37)

Prosím ťa Panna Mária daj mi načerpať duchovnú silu ochráň mňa a mojich milovaných od každého zla,PJK navždy popretŕthaj všetky útoky proti duchu sv. každému hriechu zla od .... Priveď prosím láskavo všetkých ľudí k pokore k Panny Márii a navždy odožeň všetky neduživosti v oblasti zdravia a lásky odo mňa, chráň moje srdce a dušu od NEPRAJNOSTI od .... amen

Prosba o ochranu rodin.

(Milka, 13. 7. 2014 9:14)

sv.Panna Maria prosim o ochranu mojich rodin s detmi.Zasvacujem Ti moje rodiny s detmi.Prosim,aby deti stretavali dobrych kamaratov a kamaratky, aby pomocou Ducha svateho viedli radostny krestansky zivot so svojimi rodicmi.Prosim aj za ich telesne a dusevne zdravie a prekonanie strachu pocas spanku.Dakujem.

prosba

(erika, 8. 5. 2014 21:54)

Sv. Matka Panna Mária prosim prihovor sa u tvojho syna za mojho syna a manzela, prosim nech uveria,vratia sa spat k tvojmu synovi,nech moj syn je krestanskym synom ,nech si najde priatelku ,ktora ho privedie spat k tvojmu synovi,nech najde spravnu cestu v zivote,nech uz nieco robi ,prosim aj zamanzela,za jeho zdravie a pracu. Dakujem

Prosba o ochranu

(Anna, 28. 4. 2014 7:56)

Sv.Božia Matka, Panna Mária, prosím Ťa, zober nás pod svoj ochranný plášť- rodinu môjho syna Lukáša, aby sa vrátila späť do Božieho domu...vypros mi u Svojho Syna odčinenie ťarchy na mojom byte..nech sa stane podľa slova Tvojho, vďaka Ti Sedembolestná.