Choď na obsah Choď na menu
 


OBETOVANIE DŇA A DRAHOCENNEJ KRVI

16. 9. 2011

Vo sv. Písme /prvý list sv. Pavla apoštola Korinťanom10,31/ je napísané:

"Či teda jete, či pijete, či čokoľvek robíte, všetko robte na Božiu slávu!"

Preto každé ráno obetujme nášmu Nebeskému Otcovi všetko, čo v tento deň budeme robiť.

V mene Otca i Syna i Ducha Svätého. Amen.

Nebeský Otče, Ty si želáš, aby sme všetko, čo robíme, robili na Tvoju česť a slávu. S veľkou radosťou a s láskou chceme plniť toto Tvoje želanie.

Prijmi preto všetko naše konanie počas dnešného dňa, naše modlitby, každý náš krok, vedomú, aj nevedomú činnosť, každý nádych a výdych, každý úder nášho srdca, činnosť každej bunky nášho tela, na Tvoju česť a slávu.

Prijmi to v každom okamihu dnešného dňa, ale i celého nášho budúceho života. Veď každý okamih nášho života je Tvojím darom nekonečnej hodnoty, za ktorý Ti patrí česť, sláva, chvála a vďaka. Amen.

Moc Ježišovej Krvi položte medzi seba a každé zlo už dnes v hociktorom okamihu hodiny, či dňa!

MODLITBA

Pane Ježišu, prosím Ťa, aby si vo svojej Vykupiteľskej Krvi očistil mňa i všetkých členov rodiny, môj dom a v každej činnosti členov mojej rodiny.

Pane Ježišu, svojou Predrahou Krvou očisť nás, naše srdcia, nevedomosti, vedomie a podvedomie, myšlienky, svedomie, spomienky, predstavy, pocity a náš rozum.

Pane Ježišu, svojou Predrahou Krvou obmy nás, aj naše vnútorné orgány. Obmy náš mozog, nervový systém, krv v žilách, naše svaly a kosti. Očisť našu pýchu, vôľu a zmy špinu z našich duší. Amen.

Ježišovu Krv kladiem medzi seba  a každé zlo.

Ježišovu Krv kladiem medzi moju rodinu a každé zlo.

Ježišovu Krv kladiem medzi našu prácu a každé zlo.

Medzi všetkých, ktorých dnes stretnem a každé zlo.

Medzi zdravie členov mojej rodiny a každé zlo.

Ježišovu Krv kladiem medzi naše príbytky a každé zlo.

Ježišovu Krv kladiem medzi VLOŽIŤ SVOJE KONKRÉTNE PROBLÉMY a každé zlo.

Na koniec modlitby nasleduje poďakovanie.

Ďakovná modlitba:

Ó Ježišu, Večný Bože, ďakujem Ti za Tvoje veľké milosti a dobrodenia! Nech každý úder môjho srdca je Ti Bože hymnou vďaky! Každá kvapka mojej krvi nech prúdi do Teba, Pane. Moja duša nech je oslavou veleby Tvojho milosrdenstva! Milujem Ťa, Bože, pre Teba samého!

/Cirkevne schválené. Pán Ježiš sv. Faustíne. Denník VI., 138/

TEXT V TOMTO ZNENÍ nájdete aj na tejto adrese:

https://www.youtube.com/watch?v=CQz3Eh5lkD8

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Prosba o pomoc

(Zufali, 22. 9. 2015 21:18)

Drahá Ježišova krv prosím Ťa pomôž mi dosiahnuť nech pravda a spravodlivosť na súde vyhrajú a podvod a faloš a vedome poškodenie môjho pozemku ktorý mi úmyselne spôsobil zlý sused nech nesie plnú zodpovednosť aj trest ktorý mu výmera sud nech rozhodné spravodlivo v prospech poškodeného a vinník nech bude spravodlivo potrestaný.Prosím Ťa nech súdny znalec bude spravodlivý a nech označí spravodlivo ako mi cigán vedome poškodil môj pozemok začo Ti Drahá Ježišova Krv s celého srdca úprimne ďakujem za vypočutie mojej prosby.

prosba o pomoc

(hana, 22. 9. 2015 6:10)

Drahý Ježiš, Prosím prines pokoj do môjho srdca. Naplň ma Duchom odvahy, nádeje, rozhodnosti a najmä pevnou dôverou v Teba. Pomôž mi zvládnuť túto ťažkú situáciu.

za obratenie a zamestnanie

(matka, 31. 8. 2015 20:42)

môj milovaný ježišu,takou preveľkou láskou ťa milujem a ctim,prosim vrucne za moje drahé dieťa,ty vieš čoma veľmi trápi,preto sa ktebe utiekam,ty mi vždy pomôžeš,vmojom súžemi,pomôž mi aj teraz,prosim matku ustavičnej pomoci,aby prosila za požehnanie za moju rodinu,dakujem p.bohu za uzdravenie vnúčika i za mna.milostivi bože neopušťaj nás,potrebujeme ťa.

prosba

(matka, 18. 8. 2015 13:50)

Ježišu prosim,
za obratenie mojho syna,za jeho krestansku manzelku za jeho pracu, skolu.
prosim pane nechodpusti rodičom,vylieč ho zo zatrpknutosti,bolesti,nenavisti,prosi mta Pane a oslobod ho od zavislosti na pocitaci a telefone.

Prosba o pomoc

(Marita, 15. 8. 2015 4:14)

Srdce Ježišovo, prosím pomôž mi doriešiť vážne problémy v rodine, najmä mi pomôž získať naspäť neprávom získanú polovicu nášho bytu cudzou osobou. Chceli sme iba aby všetko bolo podľa zákonov, čo využil podvodník a špekulant. Prosím nedopusť, aby nám strpčoval životy, aby vlastnil polovicu nášho majetku, ktorá mu nepatrí. Pomôž mi uspieť na súdoch a domôcť sa práva pre moju rodinu.
Ježišu, v mene Tvojej predrahej krvi Ťa prosím o pomoc. Ďakujem za všetky dobrodenia.

prosba o pomoc ducha svätého

(Veriaca, 8. 8. 2015 16:33)

Neprosím za seba, ale za môjho syna. Neviem prečo stále dostáva do cesty dievčatá z rozvrátených alkoholických rodín. Pritom chodí do kostola, je veriaci .On je už z toho zúfalý aj mi jeho rodičia. Modlím sa za neho, prosím Ducha Svätého, modlím sa aj ruženec k Duchu Svátému, aby mu pomohol a ukázal správnu cestu. Som z toho zúfalá, neviem asi sa zle modlím a prosím. CHodím aj s manželom už 4 rok na prvé piatky, prosím o to správne dievča, ale sa mi nedarí. Ďakujem za porozumenie.

prosba

(Marika, 11. 6. 2015 8:34)

Môj najdrahší Ježišu. Z naúprimnejšieho srdca Ťa prosím o uzdravenie môjho syna. Pomôž mi... prosím...

prosba o pomoc

(Súdny spor, 10. 6. 2015 8:33)

Srdce Ježišovo prosím ťa pomôž mi nech súdny spor ktorý už vediem tak dlho s cigánom Džudžom nech sa už skonči nech na súde výhra spravodlivosť a nech jeho klamstva a podvody nech budu spravodlivo potrestané prosím ťa Milé Srdce Ježišovo pomôž mi dočkať sa spravodlivosti na tomto svete ďakujem Ti Srdce Ježišovo za vypočutie mojej úprimnej prosby na ktorú tak dlho čakám a verím,že za Tvojej pomoci sa dočkám spravodlivosti ďakujem.

Prosba a poďakovanie

(matka, 8. 6. 2015 8:19)

Pane prosím, vylej svoju predrahu krv na moju Maťku a zmy z nej choroby a pomôž jej pri dnešnej štátnici, prosím. Chvála Ti vďaka moj Pane Ježišu za pomoc pri predchádzajúcich štátniciach, za ich úspešné zvládnutie. Ďakujem Ti môj najdrahší Pane.

obmäkčenie maminho srdca

(Zúfalý, 7. 6. 2015 10:22)

Srdce Ježišovo veľmi ťa prosím o pomoc obmäkči srdce mojej mami nalej do jej srdca plno lásky,nehy,miloty,dobroty,odpúšťania a pokory daj nech moja mami mi bude dobrou matkou nech bude dobrou svokrou,babkou,prababkou,kresťanom a dobrým človekom nech z jej srdca už navždy odíde všetka zloba,krutosť,zákernosť,kľánie,preklinanie,zúrivosť a všetka spurnosť ktoré jej srdce ovláda mame našu mamu radi len keby nebola taka zakerna a škodorádostná prosíme ťa Srdce Ježišovo daj nech naša mama už na svoj vek bude skutočne dobrou mamou a dobrým človekom a kresťankou nech skutočne s nej mame veľkú radosť a nech ešte dlho bude medzi nami zdravá,šťastná plná sily a miloty ďakujem Ti Srdce Ježišovo za vypočutie mojej úprimnej prosby.

prosba

(Olga, 4. 6. 2015 8:30)

Pane prosím, vylej svoju predrahu krv na celú moju rodinu, obmy môjho manžela, zmyj z neho všetky rakovinové a všetky choré bunky. Posilni ho novou silou amocou ducha sv. zdvihni. Vďaka Ti môj Pane.

prosba

(matka, 31. 5. 2015 22:08)

Pane prosím, vylej svoju predrahu krv na celú moju rodinu, obmy moju Maťku a zmy z nej choroby a pomôž jej pri zajtrajších štátniciach, prosím. Chvála Ti vďaka moj Ježišu

Prosba

(JURAJ, 24. 5. 2015 9:40)

Pane Jezisu z celeho srdca TA prosim pomoz mojej manzelke najst pracu lebo vidim ze sa velmi trapi a este TI velmi DAKUJEM za vsetky dobrodenia ktore si pre mna a moju rodinu urobil DAKUJEM TI JEZISKO MOJ LASKAVY JURAJ

Obmäkčenie jej srdca

(Mama, 21. 5. 2015 8:40)

Krv Ježišova obmäkči srdce mojej mami nech bude plné lásky,nehy,miloty a dobroty nech moja mama ma má rada nech mi nerobí na truc ani nijako ma nech nerozčuľuje ale nech mi bude dobrou mamou ktorá ma rada svojho syna nech bude dobrou svokrou,babkou,prababkou nech bude dobrým kresťanom,človekom nech nikomu nič zlé nepraje,nekľaje ani nepreklína nech z nej mame radosť a nech ešte bude medzi nami dlho v zdravá a šťastná plná lásky a miloty ďakujem Ti krv Ježišova za vypočutie mojej úprimnej prosby.

prosba

(matka, 20. 5. 2015 5:22)

prosim za moju rodinu,jej obratenie,za pokoj,lasku,odpustenie,za pomoc v mojej praci

prosba

(oľga, 6. 5. 2015 9:15)

Pane prosím, vylej svoju predrahu krv na celú moju rodinu, obmy moju Maťku a zmy z nej choroby a mohla žiť a oslavovať Ťa na veky amen. Chvála Ti vďaka moj Ježišu

Prosba upenliva

(matka, 3. 5. 2015 10:14)

jezisova krv upenlivo ta prosi mza obratenie mojho syna za jeho vyliecenie na tele aj na dusi,za jeho krestanksku priatelku,nech egoizmus,sebectvo,hrubost ktore su jeho chlieb kazdodenny sa vymenia za tvoj chliec a za tvoj ukrv o to prosim.Prosim za mojho mnazela alkoholika za jeho vyliecenie,za jeho pracu a prosim aj o pomoc v mojej praci nezvladam niest svoj kriz,prosim o pomc a pozehnanie.

prosba o pomoc

(Prosba, 16. 4. 2015 7:46)

Ježišova krv prosím Ťa s celého srdca o pomoc pomôž mi aby si našlo ku mne cestu moje finančne šťastie na ktoré už toľko rokov tak túžobne čakám daj nech aj moje oči i srdce sa potešia,že už prišla ku mne väčšia suma z Lota ktoré podávam aby som sa zbavil svojich dlhov a za zbytok sumy aby som opravil dom a býval v ňom zo svojou milou manželkou aj mamou ešte veľa dlhých a šťastných rokov.Ďakujem Ti krv Ježišova za vypočutie mojej prosby.

Prosba za vyslobodenie

(rodina, 14. 4. 2015 17:21)

Ježišová krv prosíme ťa z celého srdca za odpustenie naších hriechov,ktorých sme sa dopustili a prosíme ťa za vyslobodenie z porobenia a urieknutia. Pomôž nám aby sme sa čím skôr z toho dostali a odpusť všetkým, ktorí nám to priali,aby každý žil v pokoji.

užialena

(rodic, 9. 4. 2015 20:41)

pane ježišu,milujem ťa nekonečnou láskou,veľmi ťa prosim,pre tvoju drahocennu krv,zmiluj sa nad mojou dcerou aby sa s exmanželom majetkovo vysporiadali bezzlobý a hádok,nech už im neroby problémy bývala svokra,prektoru sa rozviedli,ťažko to znašam,prosím požehnaj ich aj moje vnučatka.milujem ťa z celého srdca.nech je božia vôľa.