Choď na obsah Choď na menu
 


OBETOVANIE DŇA A DRAHOCENNEJ KRVI

16. 9. 2011

Vo sv. Písme /prvý list sv. Pavla apoštola Korinťanom10,31/ je napísané:

"Či teda jete, či pijete, či čokoľvek robíte, všetko robte na Božiu slávu!"

Preto každé ráno obetujme nášmu Nebeskému Otcovi všetko, čo v tento deň budeme robiť.

V mene Otca i Syna i Ducha Svätého. Amen.

Nebeský Otče, Ty si želáš, aby sme všetko, čo robíme, robili na Tvoju česť a slávu. S veľkou radosťou a s láskou chceme plniť toto Tvoje želanie.

Prijmi preto všetko naše konanie počas dnešného dňa, naše modlitby, každý náš krok, vedomú, aj nevedomú činnosť, každý nádych a výdych, každý úder nášho srdca, činnosť každej bunky nášho tela, na Tvoju česť a slávu.

Prijmi to v každom okamihu dnešného dňa, ale i celého nášho budúceho života. Veď každý okamih nášho života je Tvojím darom nekonečnej hodnoty, za ktorý Ti patrí česť, sláva, chvála a vďaka. Amen.

Moc Ježišovej Krvi položte medzi seba a každé zlo už dnes v hociktorom okamihu hodiny, či dňa!

MODLITBA

Pane Ježišu, prosím Ťa, aby si vo svojej Vykupiteľskej Krvi očistil mňa i všetkých členov rodiny, môj dom a v každej činnosti členov mojej rodiny.

Pane Ježišu, svojou Predrahou Krvou očisť nás, naše srdcia, nevedomosti, vedomie a podvedomie, myšlienky, svedomie, spomienky, predstavy, pocity a náš rozum.

Pane Ježišu, svojou Predrahou Krvou obmy nás, aj naše vnútorné orgány. Obmy náš mozog, nervový systém, krv v žilách, naše svaly a kosti. Očisť našu pýchu, vôľu a zmy špinu z našich duší. Amen.

Ježišovu Krv kladiem medzi seba  a každé zlo.

Ježišovu Krv kladiem medzi moju rodinu a každé zlo.

Ježišovu Krv kladiem medzi našu prácu a každé zlo.

Medzi všetkých, ktorých dnes stretnem a každé zlo.

Medzi zdravie členov mojej rodiny a každé zlo.

Ježišovu Krv kladiem medzi naše príbytky a každé zlo.

Ježišovu Krv kladiem medzi VLOŽIŤ SVOJE KONKRÉTNE PROBLÉMY a každé zlo.

Na koniec modlitby nasleduje poďakovanie.

Ďakovná modlitba:

Ó Ježišu, Večný Bože, ďakujem Ti za Tvoje veľké milosti a dobrodenia! Nech každý úder môjho srdca je Ti Bože hymnou vďaky! Každá kvapka mojej krvi nech prúdi do Teba, Pane. Moja duša nech je oslavou veleby Tvojho milosrdenstva! Milujem Ťa, Bože, pre Teba samého!

/Cirkevne schválené. Pán Ježiš sv. Faustíne. Denník VI., 138/

TEXT V TOMTO ZNENÍ nájdete aj na tejto adrese:

https://www.youtube.com/watch?v=CQz3Eh5lkD8

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

prosba o pomoc

(Zúfalý, 23. 3. 2015 9:09)

Krv Ježišova odpusť mi moje hriechy ktoré som spáchal a zmy zo mňa smolu ktorá nedopraje aby prišlo ku mne moje finančne šťastie prosím Ťa o pomoc daj nech aj ku mne nech príde moje finančne šťastie v podobe Lota ktoré podávam nech sa poteší moje srdce aj oči ,že i ja mám finančne šťatie na ktoré už toľko rokov tak túžobne očakávam ďakujem Ti Krv Ježišova za vypočutie mojej prosby a verím,že mi pomôžeš lebo si dobra a spravodlivá Krv Ježišova ďakujem.

Veľká prosba

(Prosba, 28. 2. 2015 11:31)

Ježišova krv prosím Ťa s celého srdca mám k Tebe veľkú prosbu pomôž mi získať druhu cenu v lote ktoré podávam nech touto výhrou pomôžem sebe aj svojej rodine.Daj nech sa naplnia moje prosby,túžby,želania a nech sa splnia aj moje vrúcne prosby aby som zo svojou milou manželkou mohol navštíviť niektoré krásne pútnické miesto.S celého srdca Ti ďakujem svätá Ježišova krv a verím,že moja prosba bude vypočutá.

láska

(Brat, 13. 2. 2015 9:29)

Pane Ježišu ďakujem Ti za Tvoju dobrotu,že sme sa s bratom dohodli na odkúpení jeho podielu a ,že aj potom sa tak pekne dohodneme keď správy súdni znalec odhad a ,že bude spokojný a nebude mi robiť zle veci ale budeme zase ako bratia žiť aj ďalej v láske,svornosti,a s Božím požehnaním začo Ti zo srdca veľmi ďakujem.

láska

(Brat, 5. 2. 2015 8:28)

Pane Ježišu osvieť môjmu bratovi rozum daj nech jeho srdce bude dobre,milé,vrúcne ku mne mojej rodine i k našej mamke nech mi on ani jeho rodina nerobia žiaden problém pri odkúpení jeho podielu ,ale nech mi bude dobrým bratom aj jeho rodina bude dobrou rodinou a tiež nech mi nerobia zlo ktoré voči mne majú aj voči mojej rodine nech ich srdcia prekypujú láskou,milotou a dobrom ku mne mojej rodine aj k našej mamke.Ďakujem Ti pane Ježišu za vypočutie mojej prosby s celého srdca Ti ďakujem lebo si dobrý,láskavý a milí.

Poďakovanie

(Peter, 31. 1. 2015 20:53)

Pane Ježišu, ďakujeme ti za tvoje milosrdenstvá, za tvoju ochranu od všetkého zlého a za našu lásku, ktorú si uzdravil. Prosíme ťa Pane Ježišu, o uzdravenie z choroby nášho Tomíka v Anglicku svojou svätou krvou. Vzdávame ti vďaky, chválime ťa a velebíme ťa, amen.

prosba

(matka, 31. 1. 2015 8:59)

Jezisu pomoz mi prosi mja uz dalej nevladzem,moj syn,manzel,praca,jezisu len s tvojou pomoco uto zvladnem,prosi mta neopustaj ma,

Podakovanie

(JURAJ, 16. 1. 2015 19:15)

DAKUJEM TI PANE JEZISU za vsetko co si pre mna urobil a stale robis pre mna a moju rodinu lebo len ty si mi vzdy pomohol z mojich trapeni ked som TA prosil aj ked som si to nezasluzil .Z celeho srdca TI dakujem JEZISKO MOJ za TVOJU lasku a dobrotu lebo Ty si moja jedina nadej a spasa DAKUJEM JURAJ

prosba

(matka, 14. 12. 2014 23:06)

Pane prosi mza moju rodinu,za vieru v rodine ,nech s tvojim narodenim sa narodis aj u nas ,nech sa vrati moj syn k tebe,prosi mPane,nerozumiem,nevladzem ty sam najlepsie vies o co prosi ma ak ozijeme,Pane daj mi sil uzit kazdy den a prijat

prosba

(matka, 6. 12. 2014 21:51)

Pane prosim zamojho syna za jeho zajtrajsiu skusku pomoz mu ,vrat mu prosim doveru a vieru v Teba,ty si mu daroval vieru,neuchranila som ho,neopustaj nas,prosim za krestanske dievca pre neho ,ktore ho privedie spat do cirkvy,moj Pane vypočuj moje volanie

Za obrátenie môjho syna Lukáša s rodinou

(Anna, 29. 11. 2014 9:02)

Pane, nie som hodná, aby som vstupovala do Tvojich myšlienok, ale povedz iba slovo, a všetko sa porieši....vzhliadni, Bože, na moju rodinu a daj, aby s bázňou a láskou vchádzali do chrámu velebiť a oslavovať Najvyššie dobro sveta - Teba Bože...vďaka, amen.( matka)

Za obrátenie môjho syna Lukáša s rodinou

(Anna, 29. 11. 2014 9:01)

Pane, nie som hodná, aby som vstupovala do Tvojich myšlienok, ale povedz iba slovo, a všetko sa porieši....vzhliadni, Bože, na moju rodinu a daj, aby s bázňou a láskou vchádzali do chrámu velebiť a oslavovať Najvyššie dobro sveta - Teba Bože...vďaka, amen.( matka)

Prosba o vyslyšanie a zbavenie ťarchy

(Anna, 29. 11. 2014 8:57)

...Ty vieš, Pane, o čo Ťa prosím, pomôž mi, prosím, zošli Svojho Ducha
a všetko bude spravené na Tvoju česť a slávu na veky vekov...Amen! Verím, Pane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

prosba

(matka, 17. 11. 2014 6:56)

Pane Jezisu vloz prosim tvoju Krv medzi mojho syna,manzela a vsetky zavislosti ktorymi trpia.Prosim zehnaj ich nech najdu cestu k tebe,nech syn si najde krestanske dievca ktore ho vrati spat do cirkvy.

prosba

(Denisa, 6. 11. 2014 21:39)

Pane jezisu, pre tvoju lasku k nam, pre tvoje rany, pre tvoje utrpenie, obmy mna a moju rod. blizkych a hlavne brata romana, mamu, a ktori sa nachadzaju v tazkej zivotnej situacii svojou krvou, svojimi ranami, umucenim, odpusti nam a zmiluj sa a uzdrav nas, ochranuj nas svojou drahocennou krvou amen dakujem

prosba

(matka, 6. 11. 2014 4:56)

Pane prosim za obratenie mojho syna,za jeho krestansku priatelku,za to nech prijme svoju rodinu,odpusti a miluje krestanskou laskou,Pane prosim ty vies najlepsie co potrebuje moj syn,prosim zehnaj ho,netrestaj ho,pomoz mu,prosi mPane ,daj mu priatelku ktora ho privedia naspat k tvojmu oltaru

prosba

(ANMK, 25. 10. 2014 16:06)

Pane prosím ťa veľmi pekne o polepšenie zdravia, aby som vedela chodiť a už nemusela byť pripútaná k lôžku, ó prosím pomôž mi! Pane verím v TEBA

prosba

(matka , 27. 9. 2014 8:26)

Pane aj ja ta prosim upenlivo za mojho syna,za jeho vieru,za jeho obratenie,vratenie sa spat k tebe do tvojho chramu.
prosi mta pane aj za moju pracu za samu seba ,mojich kolegov ,ty sam vies ak ozijeme ,co prosim,prosim Pane ,daj nech vladzem niest tvoj kriz bez reptania a s laskou kazdem ubratovi,ktoreho stretnem ,ktoreho mi posielas

Vyslyšanie prosby

(Anna, 18. 9. 2014 9:05)

Pane, Ty, ktorý všetko vieš a a všetko môžeš...zošli ,prosím, Svojho Ducha, aby osvietil môjho syna a aby so všetkou radosťou , ochotou a pokorou vchádzal do Tvojho chrámu, vzdával Ti vďaky a velebil Ťa za život , ktorý si mu dal, a aby bol prínosom a zotrvával v modlitbách neustálym ďakovaním Ti pre svoje deti, skrze Krista, Syna nášho. Amen. Vďaka Ti Ježišu, matka.

Prosba o vyslyšanie a zbavenie ťarchy

(Anna, 6. 9. 2014 6:57)

Obmy ma, Pane, Kvapkou Svojej Krvi - ktorej nie som hodná, lebo, kvôli mne si sa krvou potil, pre mňa si bol zbičovaný, ja som Ti uplietla tŕňovú korunu, moje hriechy Ťa zbičovali a ja so ti založila kríž a jeho ťarchu na plecia, nakoniec som Ti vtĺkla klince do Tvojho Presvätého tela... Odpusť mi moje hriechy, vymaž ich kvapkou Svojej Krvi a odním odo mňa ťarchu...nech už to skončí, ak je to Tvoja vôľa - v môj prospech...Vďaka Amen....

prosba za spravodlivosť

(Prosba, 1. 9. 2014 10:06)

Pane Ježišu odstráň zo mňa všetky urieknutia a prekliatia,aby som vo svojom živote už mal šťastie,zmy zo mňa tie urieknutia a prekliatia daj nech sa naplnia moje prosby a priania a už nech sa teším,len zo šťastia a Božích Milosti.Ďakujem.