Choď na obsah Choď na menu
 


OBETOVANIE DŇA A DRAHOCENNEJ KRVI

16. 9. 2011

Vo sv. Písme /prvý list sv. Pavla apoštola Korinťanom10,31/ je napísané:

"Či teda jete, či pijete, či čokoľvek robíte, všetko robte na Božiu slávu!"

Preto každé ráno obetujme nášmu Nebeskému Otcovi všetko, čo v tento deň budeme robiť.

V mene Otca i Syna i Ducha Svätého. Amen.

Nebeský Otče, Ty si želáš, aby sme všetko, čo robíme, robili na Tvoju česť a slávu. S veľkou radosťou a s láskou chceme plniť toto Tvoje želanie.

Prijmi preto všetko naše konanie počas dnešného dňa, naše modlitby, každý náš krok, vedomú, aj nevedomú činnosť, každý nádych a výdych, každý úder nášho srdca, činnosť každej bunky nášho tela, na Tvoju česť a slávu.

Prijmi to v každom okamihu dnešného dňa, ale i celého nášho budúceho života. Veď každý okamih nášho života je Tvojím darom nekonečnej hodnoty, za ktorý Ti patrí česť, sláva, chvála a vďaka. Amen.

Moc Ježišovej Krvi položte medzi seba a každé zlo už dnes v hociktorom okamihu hodiny, či dňa!

MODLITBA

Pane Ježišu, prosím Ťa, aby si vo svojej Vykupiteľskej Krvi očistil mňa i všetkých členov rodiny, môj dom a v každej činnosti členov mojej rodiny.

Pane Ježišu, svojou Predrahou Krvou očisť nás, naše srdcia, nevedomosti, vedomie a podvedomie, myšlienky, svedomie, spomienky, predstavy, pocity a náš rozum.

Pane Ježišu, svojou Predrahou Krvou obmy nás, aj naše vnútorné orgány. Obmy náš mozog, nervový systém, krv v žilách, naše svaly a kosti. Očisť našu pýchu, vôľu a zmy špinu z našich duší. Amen.

Ježišovu Krv kladiem medzi seba  a každé zlo.

Ježišovu Krv kladiem medzi moju rodinu a každé zlo.

Ježišovu Krv kladiem medzi našu prácu a každé zlo.

Medzi všetkých, ktorých dnes stretnem a každé zlo.

Medzi zdravie členov mojej rodiny a každé zlo.

Ježišovu Krv kladiem medzi naše príbytky a každé zlo.

Ježišovu Krv kladiem medzi VLOŽIŤ SVOJE KONKRÉTNE PROBLÉMY a každé zlo.

Na koniec modlitby nasleduje poďakovanie.

Ďakovná modlitba:

Ó Ježišu, Večný Bože, ďakujem Ti za Tvoje veľké milosti a dobrodenia! Nech každý úder môjho srdca je Ti Bože hymnou vďaky! Každá kvapka mojej krvi nech prúdi do Teba, Pane. Moja duša nech je oslavou veleby Tvojho milosrdenstva! Milujem Ťa, Bože, pre Teba samého!

/Cirkevne schválené. Pán Ježiš sv. Faustíne. Denník VI., 138/

TEXT V TOMTO ZNENÍ nájdete aj na tejto adrese:

https://www.youtube.com/watch?v=CQz3Eh5lkD8

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Prosba o vyslyšanie a zbavenie ťarchy

(Anna, 29. 8. 2014 6:34)

Pane. Ježišu, Ty si sa pre mňa v Getsemanskel záhrade KRVOU POTIL, JA SOM ŤA BIčOVALA- UDIERALA RANY NA TVOJE PRESVATÉ TELO, VKLADALA SOM TŔNIE DO TVOJEJ KORUNY, ULOžILA KRÍž NA TVOJE PLECIA A KLINCAMI ŤA PRIBILA NA naň..... aKé VEľKÉ JE TVOJE MILOSRDENSTVO, KEĎ MA DOKÁžEš DRžAť ZA RUKU S POMáHAť MI V MOJOM PROBLéME????? odpusť mi, Pane, ak ak je to Tvoja vôľa, zbav ma súženia,,,Verím Pane, verím!!!!!!

prosba za spravodlivosť nech zviťázi pravda a zlo, pýcha a povišenectvo aby boli porazeny.

(Dušan, 27. 8. 2014 8:18)

Sila a moc Ježišovej Krvi pomôž mi aby zlo bolo porazene ktoré je v mojom zlom susedovi a 8.9.2014.o 11.00hod jeho klamstva boli viditeľným spôsobom porazene a pravda nech výhra,lebo toľko urážok a potupy a výsmechu som nedostál za celý život ako od neho za ten čas čo tam býva aj od jeho manželky.Ďakujem Ti Krv Ježišova za vypočutie mojej prosby a verím,že zlo Tvojou zásluhou bude porazená.

Prosba za obrátenie syna Lukáša

(Anna, 9. 8. 2014 9:54)

Moc Ježišovej Krvi nech obmyje môjho syna, aby s radosťou a vďakou vchádzal do Tvojho chrámu, zveleboval a chválil Tvoje meno za zdravie a pokojný život..
Ďakujem Ti, Bože, pre Tvoje bolestné umučenie, prijmi moju prosbu, amen.

Prosba za vyslyšanie Jankinho tehotenstva

(Anna, 9. 8. 2014 9:48)

Pane Ježišu, svojou Predrahou Kvapkou Krvi obmy Jankin problém, a ak je to možné a je to Tvoja vôľa, daj, aby sa jej život naplnil očakávaním dieťatka
v jej lone, po ktorom tak túži. Vďaka.

prosba

(hriešnica, 7. 8. 2014 8:57)

Večný Bože Ježišovu krv kladiem medzi vyčistenie mojích dlhodobých problémov a každé zlo,ktoré ma trápi.Pane , odpusť mi zvyšok mojích trestov za chriechy a konečne mne aj mojej rodine požehnaj.Nech padne na mňa a moju rodinu Tvoje požehnanie a pritúlenie sa k Tebe.Vďaka Ti Pane.Amen

Prosba o vyslyšanie a zbavenie ťarchy

(Anna, 5. 8. 2014 8:28)

Ježišu Krv kladiem medzi "P" a mňa, medzi "F" a mňa, medzi vyšetrovateľov, prokurátorov a všetkých, aby odčinili ťarchu z môjho bytu, a aby ju "P" zaplatil a nech to všetko skončí...
Ved ho Božia Prozreteľnosť do banky, nech sa ukončí moje súženie
a trápenie...Nech zavládne pokoj na oslavu Nášho Najvyššieho Pána Ježiša..
Ďakujem Ti, ostávam v modlitbách Pane, drž ma za ruku a neopusť ma!

Prosba upenliva

(matka , 24. 7. 2014 0:14)

Pane obmy Svojou Krvou mojho syna,prosim za jeho obratenie,za jeho oslobodenia od zleho, za uzdravenie na tele i na dusi. Pane uzdrav ho prosim je to moej jedine dieta,ako matka som zlyhala,prosim pomoz mu zit krestansky zivot,nech dokaze odpustiti rodicom,,prosim o pokoj lasku ,pokoru, odpustenie do jeho duse.

Prosba o vyslyšanie a zbavenie ťarchy

(Anna, 20. 7. 2014 7:16)

Pane, prosím Ťa, aby si Svojou Vykupiteľskou Krvou zbavil môj byt ťarchy a zloby p.P...zmiluj sa pre Svoje Nekonečné Milosrdenstvo, ďakujem...

Katka

(Anna, 16. 7. 2014 11:03)

Pane, obmy Svojou Kvapkou Krvi Katku, aby s pokojom Ducha Svätého vošla na sv. omšu do Tvojho chrámu, vďaka

Katka

(Anna, 16. 7. 2014 11:01)

Pane, obmy Svojou Kvapkou Krvi Katku, aby s pokojom Ducha Svätého vošla na sv. omšu do Tvojho chrámu, vďaka

Prosba o vyslyšanie a zbavenie ťarchy

(Anna, 7. 7. 2014 7:55)

Pane, drž ma za ruku a nepusť ma Pane, a vtedy budem cítiť, že Si pri mne - Môj Boh a Môj Pán...zošli mi Svojho Ducha a všetko bude spravené k pokoju a nažívaniu v mojom byte aj bez ťarchy...Amen. Moc ježišovej Krvi kladiem medzi P, vyšetrovateľov a mňa - nech neprevláda medzi nami zloba ale pokoj a porozumenie v dohode, Vďaka. VERÍM!!!!!!!!!!!!!

prosba za spravodlivosť

(Dušan, 1. 7. 2014 18:35)

Milí pane Ježišu,prosím Ťa s celého srdca zmy svojou krvou moje problémy,nepokoj,nenávisť,zlobu,zvady a smolu na ktorú denne myslím.Prosím Ťa Ty sám najlepšie vieš načo stále myslím a ako trpím,prosím o pokoj,lásku,vieru a vzájomne odpustenie v našej rodine,prosím o vyriešenie problémov ktoré nás trápia aj mňa,pomôž nám Pane Ježišu,bez Tvojej pomoci to nezvládnem Pane,Amen.

prosba

(matka, 22. 6. 2014 23:25)

Pane Ježišu, prosim ta zmy svojou krvou naše problemy, nas nepokoj,nenavist,zlobu,zvady a hadky. Prosim ta ty sa m najlepsie vieš ako trpime,prosim o pokoj,lasku,vieru a vuajomne odpustenie v nasej rodine,prosim o vyriesenie problemov v mojom zamestnani,pomož nam Pane ježišu,bez tvojeje pomoci to nezvladame .

Poďakovanie a prodsba

(Anna, 18. 6. 2014 8:09)

Večný Otče, Ty si stál pri rozhodovaní a dal si mi ako posilu svojich svätých...
vďaka Ti Pane, že SI... bez Teba som nič, chvála Ti sláva Ježišu Kriste!!!!
Prosím Ťa, aby si mi aj na zajtra k vyšetrovaniu poslal svojich verných, aby riadili moju myseľ a dar reči, a aby všetko skončilo v môj prospech...veď TY PANE vieš...Verím, Pane, amen.

Prosba za vyslyšanie

(Anna, 13. 5. 2014 8:37)

Pane, Tvoje milosrdenstvo je nekonečné - odpusť mi hriešnej..., Bože, a vyslyš moju prosbu. Daj mi silu vydržať Nech sa stane Tvoja vôľa. ĎAKUJEM, VERÍM PANE....

Otázka

(hriešnica, 12. 5. 2014 9:58)

Miluješ ma vôbec Pane-či som Ti ľahostajná ako ľuďom,deťom,manželovi a celému svet?

Prosba za vyslyšanie

(Anna, 2. 5. 2014 8:16)

Pane Ježišu, iba Ty môžeš vyriešiť môj problém. Obmy ho, prosím, kvapkou Svojej Predrahej Krvi a všetko sa vyrieši. Nie som hodná prosíť Ťa o vyslyšanie, ale zmiluj sa Pane nado mnou.
Ďakujem Ti za veľké milosti, VERÍM PANE...

Podakovanie

(juraj, 29. 4. 2014 6:41)

dakujem ti pane Jezisu za vsetko co si pre mna urobil podarilo sami najst novu pracu mam ta rad Pane Jezisu doverujem v teba lebo len ty mi mozes pomoct lubim ta Pane JEZISU a dakujem ti za vsetko

obetovanie dna a drahocennej krvi

(1pamelka6969@azet.sk, 12. 4. 2014 13:31)

modlitba ranna

Dakujem!

(Helena, 3. 4. 2014 15:49)

Dakujem Ti Jezisu za vsetko a verim ze nas budes aj nadalej ochranovat a obmyvat svojou predrahou krvou ktoru si pre nas hriesnych vylial.
Dakujem Ti v mene svojej velkej rodiny a posim o Tvoje Milosrdenstvo pre nas vsetkych za uzdravenie a oslobodenie a odvahu pre novu evanielizaciu evanjelizaciu zivota.