Choď na obsah Choď na menu
 


OBETOVANIE DŇA A DRAHOCENNEJ KRVI

16. 9. 2011

Vo sv. Písme /prvý list sv. Pavla apoštola Korinťanom10,31/ je napísané:

"Či teda jete, či pijete, či čokoľvek robíte, všetko robte na Božiu slávu!"

Preto každé ráno obetujme nášmu Nebeskému Otcovi všetko, čo v tento deň budeme robiť.

V mene Otca i Syna i Ducha Svätého. Amen.

Nebeský Otče, Ty si želáš, aby sme všetko, čo robíme, robili na Tvoju česť a slávu. S veľkou radosťou a s láskou chceme plniť toto Tvoje želanie.

Prijmi preto všetko naše konanie počas dnešného dňa, naše modlitby, každý náš krok, vedomú, aj nevedomú činnosť, každý nádych a výdych, každý úder nášho srdca, činnosť každej bunky nášho tela, na Tvoju česť a slávu.

Prijmi to v každom okamihu dnešného dňa, ale i celého nášho budúceho života. Veď každý okamih nášho života je Tvojím darom nekonečnej hodnoty, za ktorý Ti patrí česť, sláva, chvála a vďaka. Amen.

Moc Ježišovej Krvi položte medzi seba a každé zlo už dnes v hociktorom okamihu hodiny, či dňa!

MODLITBA

Pane Ježišu, prosím Ťa, aby si vo svojej Vykupiteľskej Krvi očistil mňa i všetkých členov rodiny, môj dom a v každej činnosti členov mojej rodiny.

Pane Ježišu, svojou Predrahou Krvou očisť nás, naše srdcia, nevedomosti, vedomie a podvedomie, myšlienky, svedomie, spomienky, predstavy, pocity a náš rozum.

Pane Ježišu, svojou Predrahou Krvou obmy nás, aj naše vnútorné orgány. Obmy náš mozog, nervový systém, krv v žilách, naše svaly a kosti. Očisť našu pýchu, vôľu a zmy špinu z našich duší. Amen.

Ježišovu Krv kladiem medzi seba  a každé zlo.

Ježišovu Krv kladiem medzi moju rodinu a každé zlo.

Ježišovu Krv kladiem medzi našu prácu a každé zlo.

Medzi všetkých, ktorých dnes stretnem a každé zlo.

Medzi zdravie členov mojej rodiny a každé zlo.

Ježišovu Krv kladiem medzi naše príbytky a každé zlo.

Ježišovu Krv kladiem medzi VLOŽIŤ SVOJE KONKRÉTNE PROBLÉMY a každé zlo.

Na koniec modlitby nasleduje poďakovanie.

Ďakovná modlitba:

Ó Ježišu, Večný Bože, ďakujem Ti za Tvoje veľké milosti a dobrodenia! Nech každý úder môjho srdca je Ti Bože hymnou vďaky! Každá kvapka mojej krvi nech prúdi do Teba, Pane. Moja duša nech je oslavou veleby Tvojho milosrdenstva! Milujem Ťa, Bože, pre Teba samého!

/Cirkevne schválené. Pán Ježiš sv. Faustíne. Denník VI., 138/

TEXT V TOMTO ZNENÍ nájdete aj na tejto adrese:

https://www.youtube.com/watch?v=CQz3Eh5lkD8

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

chyby v modlitbe

(petronela, 28. 11. 2016 12:16)

Pochválený buď Ježiš Kristus!
Chcela by som upozorniť na chyby v modlitbe:
OBETOVANIE DŇA A DRAHOCENNEJ KRVI

Som laik, v modlitbe sa hovorí: "Očisť našu pýchu". Ako sa dá očistiť moja pýcha? Snáď očisť ma od pýchy, alebo znič vo mne moju pýchu... ale ako má byť očistená moja pýcha? Veď to je nezmysel!

Tak isto aj text: "Každá kvapka mojej krvi nech prúdi do Teba". Svätá Faustína uvádza pre Teba a nie do teba. Je to nesprávne napísané!

Tiež sa chcem opýtať či je schválená celá modlitba, alebo je schválená len časť citovania sv. Faustíny. Prosím, kto ju schválil a kedy, lebo dnes už sa splietajú také modlitby čo ani nie sú modlitbami.

Myslím si, že takto by nemali byť uvádzané modlitby, hala bala, máme vedieť čo hovoríme Bohu a nie nezmysly.

Ďakujem

Re: chyby v modlitbe

(Admin, 28. 11. 2016 21:15)

Za chyby sa ospravedlňujem. Nemám adresu zdroja. Preverím a dám na pravú mieru.

Za syna

(Mama, 25. 10. 2016 22:45)

Jezisu prosím ťa pomôž mi za môjho syna o navratenie k viere a správanie sa k rodičom nech sa z neho stane dobrý človek aký bol pred tým chránené ho od všetkého zlá čo robí Matka Bozia zober ho pod svoj ochrany plášť a zmen ho na dobrú cestu ďakujem a modlim sa za neho nenechaj sa má toľko trápiť pre neho

Re: Za syna

(petronela, 28. 11. 2016 12:25)

Pochválený buď Ježiš Kristus!

Cítim s vami...

Nech Vás povzbudia slová, ktoré sa modlím:

"Všemohúci Bože, ty si dal
prebolestnej Matke Márii silu,
aby stála pri tvojom ukrižovanom
Synovi a spolu s ním trpela,

prosíme ťa, daj, aby sme aj my
ochotne niesli svoj každodenný
kríž v spojení s Kristom,
a tak dosiahli účasť na jeho
zmŕtvychvstaní.

Lebo On je Boh a s tebou žije
a kraľuje v jednote s Duchom
Svätým po všetky veky vekov.

AMEN.
Sedembolestná Panna Mária, Patrónka Slovenska, oroduj za nás.
Modlitba na Mimoriadny Svätý rok milosrdenstva

Poďakovanie

(Andy, 9. 8. 2016 9:26)

Pane ďakujem za vyslišanie mojej prosby a modlitby.

Prosba o pomoc

(Mária, 5. 5. 2016 20:23)

Ježišu, kladiem Tvoju predrahú krv medzi mňa a túto obrovskú finančnú tieseň v ktorej sa nachádzam. Vrúcne prosínm o pomoc. Pomôž prosím aj ostatným ľudom, ktorí to potrebujú a sú zúfalí. Ďakujem za všetky milosti.

PROSBA

(VIERA, 2. 5. 2016 21:49)

PROSIM A KLADIEM JEZISU TVOJU KRV A MEDZI NASE PROBLEMY . JEZISU TY VIES AKO TA MILUJEME

Prosim

(Hana, 21. 4. 2016 12:57)

Zbav nas j rodiny ingridu a stanú ktoré robia zlo v našej rodine

Uzdravenie

(Manželka, 18. 4. 2016 15:31)

Ježišovu krv kladiem k môjmu manželovi, aby ho vyliečila z alkoholizmu a obrátila jeho život a odstránila od neho všetko zlo

Uzdravenie

(Iva, 9. 2. 2016 6:15)

Jezisovu krv kladiem medzi uzdravenie Petra z nevery a kazde zlo. Pane, prosim Ta pozehnaj nam uzdravenim Nasej lasky.Prosim Ta,vyslys ma a zosli dary Ducha Svateho ku Petrovi,aby mu osvietil mysel .Amen.Dakujem Ti za vsetky milosti.

Mamka

(Brat, 14. 1. 2016 16:22)

Ježišova krv a svätý Júda Tadeáš vrúcne Vás prosím otvorte môjmu bratovi oči obmäkčite mu jeho srdce zoberte z neho jeho palíčatosť,tvrdohlavosť,bezohľadnosť a zaslepenosť ktorú prechovava voči našej mamke a mojej rodine nech jeho srdce je plne lásky,nehy,miloty,dobroty,odpúšťania a pokory nech bude dobrým synom našej mamky mne dobrým bratom a nech si Váži aj moju rodinu prosím Vás veľmi vrúcne pomôžte môjmu bratovi s celého srdca Vás pekne prosím pomôžte mu.

Za Božie požehnanie

(Mária, 8. 11. 2015 8:32)

Ježiš kladiem Tvoju predrahú krv medzi mňa a túto obrovskú finančnú tieseň v ktorej sa nachádzam.
Tvoju predrahú krv kladiem medzi moje deti Michala a Barborku a každé zlo.
Prosím Teba o Tvoju mocnú ochranu a vedenie v našich životoch

Poďakovanie

(Dušan, 30. 10. 2015 7:56)

Ježišova krv s celého srdca Ti ďakujem za všetku pomoc,lásku,milotu a dobrotu ktorou mi pomáhaš prekonať prekážky v mojom živote s celého srdca Ti veľmi pekne ďakujem.

Prosba o pomoc

(Zufali, 26. 10. 2015 10:05)

Ježišova krv prosím Ťa veľmi pomôž mi 29.10.2015.o 10.00hod keď príde súdny znalec nech bude čestný a svedomitý nech napíše pravdu,že zlý sused mi vedome a úmyselne vošiel na môj pozemok kde si svojpomocne postavil tam múr aj plyn.prípojku nech mi pomôže aby zlý sused odstránil plyn.prípojku aj múr z môjho pozemku nech tak rozhodné súd aby môj pozemok zase bol v pôvodnom stave ako bol pred tým ako mi ho poškodil.Ježišova krv pomôž mi dosiahnuť pravdu a spravodlivosť a tak poraziť zlo aj zlého suseda ktorý mi vedome škodí aj zo svojou družkou aj jej rodinou ďakujem Ti srdce Ježišovo za vypočutie mojej prosby a verím Ti,že mi pomôžeš dosiahnuť pravdu aj spravodlivosť ďakujem.

pomoc v rodine

(mama, 23. 10. 2015 12:12)

milostivy ježišu,ty vieš čo má veľmi trapi a uberamito na zdravy,prosim ťa vypočuj moje modlidbya prosby,budem ti dakovať,za tvoje milosrdensto,pokiaľ ma tu mieniš nechať,náš milovaný spasiteľ,presvätá krv.vrucne dakujem.

Vrúcna prosba

(Miloslav, 9. 10. 2015 9:33)

Drahý Ježišu,
Ty si nás svojou predrahou krvou vykúpil, aby sme mohli po smrti žiť s Tebou. s Otcom Nebeským, s Matkou Božou Máriou, s Duchom Svätým, s anjelmi a archanjelmi na večné veky, za čo Ti z celého srdca ďakujem. Prosím Ťa zbav ma kríža dlhov a nešťastí, ktoré na mňa doľahli za posledných šesť rokov môjho žitia.. Prosím Ťa o veľkú výhru v číselných lotériách, aby som to mohol všetko splatiť a mojim maloletým deťom bol finančne nápomocný v ich živote. Veľmi pekne Ti ďakujem.

pomoc vtrapeni

(babka za rodinu, 7. 10. 2015 9:53)

o ježišu,môj milovany bože,pomôž mojej rodine,mojim deťom,vnučatam vdnešnej situacii,pomôž im vnudzi,prekonať všetky životné prekážky,požehnaj ich veľmi prosim,daj mi sily abysom sa vládala zanich vrucne modliť,dakujem za tvoje milosrdenstvo,spokorou a tvojou dobrotou to vtšetko zvládneme.milujem ťa bože,pre teba sameho.

Prosba o pomoc

(Zufali, 4. 10. 2015 10:04)

Predrahá krv Ježišova a svätý Juda Tadeáš prosím Vás nech súdny znalec ktorý príde robiť obhliadku môjho pozemku nech dá do správy ,že skutočne mi zlý sused postavil múr aj plyn.prípojku na môj pozemok aby mohol súd vyniesť spravodlivý rozsudok kde výhra pravda a spravodlivosť a zlo bude čestné porazené s celého srdca Vám veľmi pekne ďakujem a verím,že mi v mojom veľkom trápení pomôžete aby spravodlivosť vyhrala ďakujem.

pomoc vtrapeni

(matka, 1. 10. 2015 8:32)

pane ježišu,dakujem ti za tvoju veľku pomoc vtrapeni za milosrdenstva,milosrdny bože,nech žijeme len preteba a vtebe ty naša spasa,pomahajmi i nadalej niesť križ,ved ty vieš aky homám ťažký,milujem ťa ježišu pre teba sameho.

pomoc vtrapeni

(matka, 23. 9. 2015 17:24)

predraha ježišova krv,zmy znas všetku celoživotnu špinu v našom rode,obnov vnás surodenecku lásku,prosim aj za dcerku,aby už mala spokojný život a obchádzali jú všetky ptekliatia a zlo,modlim sa neustale za pokoj v rodine,ježišu milovaný s predrahou sv.pánnou máriou,pomahajte mi vytrvať vmodlidbach,nech je božia vôľa.dakujem ti ježišu,ty náš milovany spasiteľ.


1 | 2 | 3 | 4 | 5

následující »