Choď na obsah Choď na menu
 


Modlitba k najsvätejšiemu Srdcu Ježišovmu

Najsvätejšie Srdce Pána Ježiša, prameň všetkého dobra, klaniam sa Ti, verím v Teba, milujem Ťa, dúfam v Teba a oplakávam svoje hriechy. Dávam Ti svoje úbohé srdce, aby si ho urobil pokorným, trpezlivým, čistým a vo všetkom podľa Tvojho priania. Daj, ó dobrý Ježišu, aby som ja žil v Tebe a Ty vo mne. Ochraňuj ma v nebezpečenstvách, potešuj v zármutku a ťažkostiach. Daj mi zdravie tela, svoje požehnanie, všetkým mojim prácam a milosť svätej smrti. Amen.

 

Modli sa túto modlitbu ráno, večer, často cez deň, i keď prídeš do kostola a po sv. prijímaní. Modli sa ju s láskou, pomaly a zbožne, dostaneš sa tak stále bližšie k nášmu Pánovi a Spasiteľovi, Ježišovi Kristovi. Božské Srdce Ježišovo je pre nás, ľudí, prameňom lásky Boha, Otca i Ducha Svätého. Daj túto modlitbu ďalej a snaž sa oduševniť svojho blížneho, aby sa ju denne modlil. Pán chce, aby sa ju modlili všetci ľudia na svete, najmä mládež.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

prosba

(ivana, 15. 11. 2016 18:26)

V zmilovaní Najsvätejšie Srdce Ježišovo! Veľmi ťa prosím o psychické uzdravenie mojej sestry a o fyzické uzdravenie môjho manžela. Ďakujem za všetko.

prosba za synov

(danka, 13. 11. 2016 16:51)

Najsvatejšie Srdce Pána Ježiša,prosím Ťa ochraňuj mojich synov,nedovol aby zablúdili z cesty k Tebe,daj aby Ťa milovali,,,aby nás neklamali a aby si našli milujúce partnerky,Pán Boh zaplať

prosba za uzdravenie chorého

(Róbert Vinclér, 21. 10. 2016 6:51)

Najsvätejšie srdce pána Ježiša, vrúcne Ťa prosím o pomoc pri uzdravení môjho dobrého priateľa Mariána, ktorý zachránil nespočetné množstvo životov ako lekár - kardiochirurg a sám ťažko ochorel. Prosím o jeho uzdravenie aby sa mohol tešiť so svojich detí a aby sa naučil rozprávať a chodiť po ťažkej porážke. Modlím sa za neho a s celého srdca ďakujem.

Prozba za Syna

(Jana, 4. 10. 2016 23:45)

Najsvatejsie srdce Jezisove Prosim ta vyslis mojej modlidby za Syna aby sa zmenil k lepsiemu aby žil duchovný život aby si našiel prácu modlim sa za neho pomôžte mu a ochraňuje ho ďakujem jeziskovi

Prozba za Syna

(Jana, 4. 10. 2016 23:45)

Najsvatejsie srdce Jezisove Prosim ta vyslis mojej modlidby za Syna aby sa zmenil k lepsiemu aby žil duchovný život aby si našiel prácu modlim sa za neho pomôžte mu a ochraňuje ho ďakujem jeziskovi

Za dceru

(Mama, 4. 10. 2016 23:39)

Najsvatejsie srdce Jeziskov pomoz mojej dcerke aby stastlivo donosila svoje vytuzene babetko aby sa narodilo zdrave modlim sa za nu Prosim vsetkych svatych aby Drzali nad nou ochranu ruku. Modlim sa Dakujem

Prosba

(Helena, 30. 9. 2016 9:33)

Najsvätejšie srdce Ježiškovo, prosím o požehnanie celej mojej rodiny a manželstiev našich detí a vnučky, o pomoc v učení a práci a o ochranu na cestách ak je to Pane Tvoja vôľa. Ďakujem Ti Pane. Amen.

prosba

(ivana, 28. 9. 2016 18:18)

Najsvätejšie srdce Ježišovo! Z celej duše Ťa prosím o uzdravenie manžela, otca a sestry. a mamy.
Ďakujem.

prosba

(Róbert Vinclér, 26. 9. 2016 9:32)

Najsvätejšie srdce Ježišovo, prosím o pomoc pri riešení dnešnej úlohy aby som ju zvládol a nesklamal ľudí.
Vrúcna vďaka za pomoc.

Prosba

(Janka, 26. 9. 2016 6:03)

Drahé Srdce Ježišovo k Tebe vznášam svoju prosbu za pokoj v rodine a pomoc pri riešení ťažkej finančnej situácie. V ťažkých chvíĺach si ma nikdy neopustilo za čo Ti zo srdca ďakujem a prosim aj naďalej stoj pri mne a zachráň ma.

prozba

(nora, 14. 8. 2016 21:49)

najsvetejsie,srdce jezisovo,dakujem ti za moju rodinu ktoru mam a za krasne deti,,a prosim ta,na uzdravenie pre moju mamu ktora je primne,daj jej pozehnanie,,prosim taa a aby este bola tu primne,,abi som sa jej mohla podakovat,,ze sa omna starala,,amen

Poďakovanie

(Andy, 9. 8. 2016 9:31)

Najsvätejšie Srdce Ježiškovo úprimne ti ďakujem za všetky vypočuté moje modlitby. A prosím ešte o požehnanie môjho manželstva, nech sa manžel vráti k sebe aby sme mohli byť šťastná rodina ako to bolo pred tým.

Prosba o pomoc

(Róbert Vinclér, 6. 7. 2016 7:25)

Najsvätejšie srdce Ježišovo, prosím o pomoc pri riešení mojich problémov v práci a o silu pre dotiahnutie všetkých úloh, ktoré sú na mňa kladené. Nech nepoľavím v snažení a všetko zvládnem. Prosím o zdravie pre moju chorú mamku a nech sa nám darí vychovať poriadnych ľudí z našich synov Robka a Marka, nech v našej rodine panuje pokoj a božia láska. Chvála tebe Pane !!!

poďakovanie

(Mária Rajtová, 1. 7. 2016 15:29)

som nesmierne rada že ma vedieš Ježišu kriste na púti životom tak ako sám si naplánoval a sám uznáš ako si ja zaslúžim . sú dni kedy sú ťažké ,plné smútku a bolesti ,ale kedy v teba začnem dúfať ,veriť a prosiť ťa ,vždy sa mi dostane tvoje milosrdenstvo ,lebo mi pomáhaš niesť môj kríž . úpenlivo a pokorne prosím Ježišovo srdce plné lásky vzhliadni na mňa teraz aj navždy na veky vekov amen . ďakujem pane čo pre mňa robíš .

podakovanie

(zufala dcera, 25. 6. 2016 20:25)

najsvatejsie srdce Jezisovo, dakujem ze si ma vypocul. dakujem z celeho srdca. som nesmierne stastna :) chvala Ti Pane!!

Prosba za ťažko chorú pani Evu

(Róbert Vinclér, 21. 6. 2016 21:00)

Najsvätejšie srdce Ježišovo, úpenlivo prosím aj so svojou manželkou Jankou za uzdravenie jej kolegyne Evky, ktorá zvádza ťažký boj so zákernou chorobou.
"Je to pre mňa nie len koleg., ale aj človek, ktorý mi vždy pomohol, vypočul ma, vďaka nej bol môj život v práci krajší a teraz mi táto choroba ju chce vziať." Pomôž jej.
Vyslyš nás.
Amen.

prosba

(zufala dcera, 9. 6. 2016 13:29)

najsvatejsie srdce Jezisovo, uz nevladzem ist dalej. Ty vies vsetko. som zufala. prosim odpust mi moje hriechy a vyslys ma. Amen

Prosba.

(Eva, 7. 6. 2016 8:26)

Najsvätejšie srdce Ježišovo,chcem ťa poprosiť o ochranu.Nech naše deti sú zdravé,nech na nás zostúpi Duch svätý.Nech skrze teba vytvoríme silnú zdravú rodinu.Plnú lásky ,porozumenia,harmonie a viery v Teba.

NALIEHAVA PROSBA

(Dagmara, 3. 6. 2016 8:37)

Najsvetejsie srdce Jezisovo zverujem do Tvojho srdca a Tvojej lasky a ochrany mojho najlepsieho priatela v jeho tazkej situacii. Dakujem

Prosba

(lena , 2. 6. 2016 21:20)

Najsvatejsie srdce Jezisovo prosim stoj pri mne, vyries moju tazku situaciu, za umysel... PBZ


1 | 2 | 3 | 4 | 5

následující »