Choď na obsah Choď na menu
 


Deviatnik k úcte Zázračnej medaily Panny Márie - 2. deň

30. 10. 2013

Pán Boh rád používa na prevedenie svojich úmyslov to, čo svet považuje za slabé a hodné pohŕdania, aby tak bolo zjavnejšie, že úspech pochádza od neho a aby bezmocnosť stvorenia hlásala jeho moc a múdrosť.

To platí aj o sv. Jane z Arcu a sv. Bernardette.

Keď Presvätá Panna chcela dať svetu Zázračnú medailu, vyvolila si na to nevzdelanú jednoduchú novicku pochádzajúcu z dediny.

Sama sv. Katarína Laboure o tom povedala: "Presvätá Panna si ma vyvolila len preto, aby ľudia nemohli pochybovať...!"

Ozaj pokorná, vedela mlčať celý život o mimoriadnych milostiach. Aj sv. Otec Pius XI. obdivoval toto mlčanie vo svojej chváloreči pri blahorečení služobnice Božej a vydal o nej krásne svedectvo:

Zachovala tajomstvo svojej Kráľovnej. Či pozoruje Presvätá Panna aj na mne čnosti, ktoré sa jej tak ľúbili na sestre Kataríne?

Modlitba

 

 

Náhľad fotografií zo zložky ZAZRAČNÁ MEDAILA

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Podakovanie z celeho srdca

(maria, 22. 8. 2015 9:29)

Panna Maria z celeho srdca ti chcem podakovat za uzdravenie Stefana, ktory bol velmi chory,niekolko dni mal velmi vysoke teploty a lezal v nemocnici.Lekari mu davali uz iba niekolko dni zivota. jeho manzelka Alzbeta mi telefonovala a ja som mu do nemocnice poslala Zazracnu Medailicku Panny Marie. vysoke teploty zacali klesat a Stefan mohol podstupit liecbu kde mu zistili onkologicke ochorenie.Alzbeta sa denne modlila ruzenec spojenych srdc a utiekala sa k medailicke. bez hriechu pocata Panna Maria oroduj za nas,ktori sa k tebe utiekame.K tejto modlidbe sme sa pridali viaceri.Preslo uz od vtedy 10mesiacov a Stefan je uzdraveny citi sa vyborne.Panna Maria uplne uzdravila Stefana.Panna Maria pomaha vsetkym, ktori ju prosia.Pan Boh zaplat za vsetko.