Choď na obsah Choď na menu
 


Moje záväzky k Medaile.

31. 10. 2013

Často ďakovať Panne Márii, že nám ju dala.

Nosiť ju na krku, ako to žiadala Panna Mária.

Šíriť ju... Málokto ju odmietne prijať.

Vážiť si ju ako drahocenný klenot, ako stálu spomienku na prítomnosť Panny Márie.

Pobozkať ju ráno a večer a opakovať vzácny povzdych:

"Bez hriechu počatá Panna Mária, oroduj za nás, ktorí sa k tebe utiekame!".

 

Náhľad fotografií zo zložky ZAZRAČNÁ MEDAILA

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

uzdravenie Tomáška

(príbuzná, 31. 8. 2016 15:33)

Panna Mária zázračnej medaily prosím Ťa o príhovor u svojho syna Ježiša za uzdravenie malého Tomáška, aby zostal živý a zdraví na tele aj duši. pomôž doktorom ktorí sa teraz neho starajú, aby ich ruky a hlavy boli rukami a hlavou Tvojho syna Ježiša Krista, aby ho on liečil .

Za uzdravenie mojej sestry

(Marta, 10. 4. 2016 10:39)

Panna Mária zázračnej medaily, ty si sa zjavila sv. Kataríne ako sprostredkovateľka milostí. Vypočuj moju vrúcnu prosbu za uzdravenie mojej sestry. Dobrá Matka, prednes túto moju prosbu svojmu božskému Synovi a ak sa neprotiví jeho vôli a bude slúžiť sestre k duchovnému dobru vypočuj ma.

Prosba

(Veriaca, 18. 3. 2016 7:11)

Najsvatejšia Panna Mária a sv.Júda Tadeáško požehnaj naše manželstvo a pomož nám počať dieťatko a s tvojou pomocou ho vychovať. Veľmi ťa prosím. Budem Vám za to do smrti vďačná. Amen

Prosba

(Terezia, 19. 2. 2016 22:01)

Drahá Panna Maria z hĺbky uboleného srdca ťa prosím o obrátenie mojho otca, nech už moju mamku netýra. Velmi ťa prosím pomož, prihovor sa pred Bohom za nás za pokoj a lasku v rodine

Prosba

(Veriaca, 18. 2. 2016 9:27)

P.Maria pomož prosím aby som spoznala pocit stať sa matkou.Budem ti zo srdca vdačná po celý život.

Obhajca

(Dušan, 4. 2. 2016 10:35)

Drahá a milovaná Pána Mária pomôž mi nech už konečne môj obhajca mi pomôže ukončiť ten sud ktorý sa ma konať zo zlým susedom ktorý mi úmyselne a vedome poškodil môj pozemok.Milá Pána Mária matka naša neopusť ma v mojom trápení a pomôž mi dovolať sa pravdy a spravodlivosti na sude ktorý sa bude konať začo Ti s celého srdca ďakujem a budem velebiť Tvoje meno matička naša milá Pána Mária.

prosba o pomoc

(evka, 17. 1. 2016 9:50)

Panna Maria, prosim Ta o pomoc aby moj manzel prestal chodit,stretavat sa a neustale telefonovat so zenou, ktoru xpoznal na Ukrajine,aby sa oslobodil od myslienok na nu a aby aj ona ho nechala na pokoji a prestala sa s nim kontaktovat,prosim ta Panna maria pomoz mi aby som mohla byt kludna a prezivat spokojne v manzelstve a aby sme mali potrebu s manzelom sa spolu viacej rozpravat,amen

prosba a podakovanie

(Maria, 15. 11. 2015 22:10)

Panna Maria zazracnej medaily,oroduj za nas svoje deti, ktore s laskou nosime Tvoju medailu, aby nas Pan pozehnaval, ochranoval, obdaril potrebnymi milostami.Vypros mi draha Maticka uzdravenie, ak je vola Bozia.Dakujem Ti,ze si ma vzala pod svoj ochranny plast.Vdaka, vdaka....

Prosba o pomoc

(Zufali, 15. 11. 2015 8:36)

Panna Mária veľmi Ťa prosím pomôž mi nech súdny znalec a súd rozhodnú v súdnom spore ktorý sa koná zo zlým susedom ktorý mi úmyselne a vedome poškodil pozemok nech rozhodnú v prospech poškodeného a vinníka nech spravodlivo potrestá tak ako káže zákon na tejto zemi ďakujem Ti Panna Mária za vypočutie mojej úprimnej prosby drahá naša matka Panna Mária.

Prosba o pomoc

(Zufali, 14. 11. 2015 11:07)

Prosím Ťa Panna Mária pomôž mi dosiahnuť pravdu a spravodlivosť v súdnom spore ktorý sa bude konať zo zlým susedom ktorý mi úmyselne poškodil môj pozemok.Prosím Ťa veľmi drahá Panna Mária nech sud rozhodne v prospech poškodeného a vinník nech bude spravodlivo potrestaný za vedomú a úmyselnú škodu ktorú mi spôsobil na mojom pozemku ďakujem Ti drahá Panna Mária za vypočutie mojej úprimnej prosby zo srdca Ti ďakujem.

Poďakovanie

(Dušan, 30. 10. 2015 7:59)

Ďakujem Ti Panna Mária za Tvoju materinskú lásku ktorou ma zahrňuješ a pomáhaš mi v mojom živote prekonať prekážky ktoré mi stoja v ceste s celého srdca Ti naša drahá matička Panna Mária ďakujem.

Súdny znalec

(Zufali, 26. 10. 2015 18:27)

Dráha Panna Mária prosím Ťa veľmi pomôž mi 29.10.2015 o 10.00hod kedy príde súdny znalec na obhliadku môjho pozemku kde mi zlý sused úmyselne a svojvoľne postavil múr aj plyn. prípojku na môj pozemok nech ten súdny znalec sa s mojim obhajcom dohodnú,že skutočne zlý sused mi spôsobil škodu vedome a úmyselne začo Ťa prosím dráha panna Mária vypočuj moju prosbu a daj nech pravda a spravodlivosť v tomto procese vyhrajú a zlo a vinník nech ich súd spravodlivo potrestá tak ako káže zákon ktorý vládne tu na tejto zemi ďakujem Ti panna Mária matka naša jediná a verím v Tvoju materinskú lásku a pomoc ďakujem.

Vrúcna prosba

(Miloslav, 9. 10. 2015 14:40)

Drahá Matka Božia Mária,
vrúcne Ťa prosím o pomoc, aby som vyhral veľké peniaze v číselných lotériách a zbavil sa mojich veľkých dlhov u bankoviek a nebankoviek, ktoré ničia moju rodinu. Mám neplnoleté deti, ktoré nechcem pripraviť o majetok po mne. Veľmi pekne Ti ďakujem.

Prosba

(Mária, 28. 9. 2015 14:11)

Drahá Matička, vrúcne Ťa prosím o pomoc za nájdenie zamestnania pre manžela a zdravú silnú imunitu pre celú rodinu, hlavne pre naše tri neustále chorľavé deti. Bez hriechu počatá Panna Mária, oroduj za nás, ktorí sa k Tebe utiekame! Vezmi nás prosím pod svoj ochranný plášť, lebo už ďalej nevládzeme...nenechaj nás bez pomoci, veľmi prosím!!! Vďaka!!!

Prosba o pomoc

(Zufali, 22. 9. 2015 21:34)

Panna Mária prosím Ťa veľmi pomôž mi nech súdny znalec bude spravodlivý a nech skutočne označí,že cigán mi vedome a úmyselne poškodil môj pozemok kde je v mojom pozemku a ma tam plyn.prípojku a súd nech spravodlivo rozhodne v prospech poškodeného a vinník nech bude spravodlivo potrestaný za úmyselne poškodenie cudzieho pozemku začo Ti Panna Mária s celého srdca úprimne ďakujem a verím,že mi pomôžeš dosiahnuť pravdu a spravodlivosť ďakujem.

prosba o pomoc

(Miro, 23. 8. 2015 10:36)

Panna Mária matka naša prosím Ťa pomôž mi v mojej prosbe nech Miro mi príde dokončiť prácu ktorú začal v dome prosím Ťa s celého srdca nech ma nenaťahuje,ale nech to prosím čim skôr spravy ďakujem Ti milá naša matka Panna Mária za vypočutie mojej úprimnej prosby zo srdca Ti veľmi pekne a úprimne ďakujem Ti naša drahá a milá Panna Mária.

Pochopenie

(Mama, 5. 8. 2015 8:25)

Panna Mária prosím Ťa vypočuj moju prosbu aby moja mamka mala pochopenie pre mňa aby nemála uštipačne poznámky keď sa budu vykonávať prace v našom dome,ale nech mi bude dobrou mamkou ktorá ma bude ešte podporovať v prácach ktoré chcem previesť v našom dome ďakujem Ti Panna Mária matka naša najmilšia za vypočutie mojej prosby kde Ti patri veľká vďaka matka naša ďakujem.

prozba k Panne Marii

(Helena, 28. 5. 2015 0:44)

Prasim ta Panna Maria zazracnej medaily za uzdravenie ale najviac pokoj v nasej rodine ale najviac ochranuj moje deti a v nucata auzdravenie manzela.

prosba o uzdravenie syna

(Ľubo, 20. 2. 2015 5:47)

Drahá Matička, prosím oroduj za môjho syna, vypros mu prosím milosť uzdravenia a pomôž mu prosím teraz, keď je bez nás v nemocnici. Buď mu prosím oporou drahá sv. matička.

Re: prosba o uzdravenie neviest

(Anna, 28. 2. 2015 20:07)

Bez hriechu počatá Panna Mária, prosím Ťa o príhovor u svojho milosrdného Syna, za uzdravenie a ochranu mojich neviest z ťažkej choroby.S veľkou vďakou a dôverou sa na Teba obracia ich svokra Anna.