Choď na obsah Choď na menu
 


Modlitba k sv. Jozefovi

23. 11. 2013

K tebe sa utiekame, svätý Jozef, vo svojich súženiach a prosíme o pomoc teba i tvoju nevestu. S dôverou voláme k tebe, aby si nás ochraňoval. Pre lásku, ktorá ťa spájala s nepoškvrnenou Pannou, Božou Rodičkou a pre otcovskú nežnosť, ktorou si objímal Božie dieťa Ježiša, zhliadni na dedičstvo, ktoré svojou krvou nadobudol Ježiš Kristus, a svojou mocnou podporou prispej nám na pomoc v našich biedach. Ty, starostlivý ochranca Svätej rodiny, stráž vyvolené pokolenie Ježiša Krista, odvracaj od nás, láskavý otec, všetku nákazu bludu a hriechu. Pomáhaj nám z neba,  mocný náš ochranca, v boji s mocnosťami temnosti; a tak, ako si dieťa Ježiša vyslobodil z veľkého nebezpečenstva života, obhajuj aj svätú Božiu Cirkev pred nepriateľskými úkladmi a  pred každým protivenstvom a nás všetkých prijmi do svojej trvalej ochrany, aby sme podľa tvojho príkladu a s tvojou pomocou mohli viesť svätý život, nábožne umrieť a v nebi dosiahnuť večnú blaženosť. Amen.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Poďakovanie a prosba o vyslyšanie za rodinu Lukáša

(Anna, 10. 11. 2016 8:32)

Ss. Jozef, zhliadni na rodinu môjho syna, vypros im u nášho Pána pokoj, zdravie a silu do života - rdž ich svorne ako si držal svoju rodinu a daj, aby aj ich kroky viedli do chrámu ďakovať za všetky milosti. Amen. Ďakujem.

Prosba za uzdravenie Mariána

(Anna, 31. 10. 2016 6:34)

Pane, zmiluj sa nad bratom Mariánom, vráť mu zdravie a silu - buď vôľa Tvoja.... amen

Prosba za uzdravenie matky

(Anna, 31. 10. 2016 6:32)

SV. Jozef, prosím o ochranu pre moju matku, vypros jej zdravie tela a ducha, nech sa stne vôľa Pána...ďakujem, amen.

Prosba za uzdravenie Mariána

(Anna, 26. 10. 2016 8:21)

Sv. Jozef, ty si bol otcom Ježiša, popros svojho syna o uzdravenie Mariána...
Ďakujem

Prosba za uzdravenie matky

(Anna, 26. 10. 2016 8:18)

Sv. Jozef, Prosím, zhliadni na súženie mojej mamky, popros nášho Pána o jej uzdravenie...Vďaka

Poďakovanie

(Andy, 9. 8. 2016 9:33)

Sv. Jozefko ďakujem Ti za vypočutie mojej prosby a modlitby a prosím o pomoc v mojej práci, Vrelé Pán Boh zaplať.

Príhovor

(Jana, 22. 7. 2016 21:48)

sv.Jozef prosím vrúcne o pomoc pre brata s rodinou pri vážnej finančnej kríze, prosím o požehnané vzťahy v rodine a prosím za moje narušené duševné zdravie.

Prosba o vyslyšanie a ukončenie súženia

(Anna, 2. 6. 2016 6:48)

Sv. Jozef, prosím Ťa o vyslyšanie mojich modlitieb, o ukončenie môjho súženia s bytom, chráň ma pred nepriateľom a zbav ma trápenia...zober ma do svojej ochrany, amen. Vďaka!!!!

Prosba o vyslyšanie a ukončenie súženia

(Anna, 2. 6. 2016 6:48)

Sv. Jozef, prosím Ťa o vyslyšanie mojich modlitieb, o ukončenie môjho súženia s bytom, chráň ma pred nepriateľom a zbav ma trápenia...zober ma do svojej ochrany, amen. Vďaka!!!!

Prosba o vyslyšanie a ukončenie súženia

(Anna, 25. 5. 2016 8:27)

Sv. Jozef, ďakujem a prosím, vypros mi u Pána ukončenie môjho súženia s bytom, stoj pri mne a pomáhaj mi v nebezpečenstvách hriechu slova a skutku..
Chráň ma pred svetským súdom a pred nepriateľom!!!
Zober ma do svojej trvalej ochrany, VĎAKA.

Mamka

(Brat, 6. 2. 2016 8:56)

Svätý Jozef vrúcne a pokorne Ťa prosím pomôž môjmu bratovi Jozefovi nech sa nehnevá na našu dobru mamku nech jej bude dobrým a hodným synom nech mi bude dobrým bratom nech si cti a váži aj moju rodinu nech bude dobrým švagrom mojej manželky a dobrým strýkom mojej dcérke.Ďakujem Ti svätý Jozef za vypočutie mojej úprimnej prosby a verím,že pomôžeš môjmu bratovi nájsť cestu k našej mamke aj ku mne a mojej rodine.

Prosba o vyslyšanie a zbavenie ťarchy

(Anna, 14. 11. 2015 8:36)

..Oroduj za mňa sv. Jozef a vypros mi u nášho Pána ukončenia môjho súženia..
nech sa stane vôľa Božia. Amen. VĎAKA!

Poďakovanie

(Dušan, 29. 10. 2015 18:18)

S celého srdca Ti chcem poďakovať svätý Jozef za Tvoju pomoc a ochranu kde mi pomáhaš aj ochraňuješ od všetkého zlého ďakujem Ti svätý Jozef za Tvoju pomoc,lásku,milotu a dobrotu ktorú mi preukazuješ s celého srdca Ti ešte raz ďakujem a pomôž mi svätý Jozef dosiahnuť pravdu a spravodlivosť zo zlým susedom ktorý mi úmyselne poškodil môj pozemok.

Prosba o pomoc

(Zufali, 26. 10. 2015 10:42)

Svätý Jozef veľmi Ťa prosím daj mi sily a odvahy keď príde súdny znalec 29.10.o 10.00hod nech sa netrasiem od strachu ani nebojím ale posilni ma na duchu a dodaj mi smelosť a prosím Ťa pomôž mi dosiahnuť pravdu a spravodlivosť kde sa mi stála krivda kde zlý sused mi vedome poškodil môj pozemok kde si svojvoľne postavil múr aj plyn.prípojku prosím Ťa veľmi nech súd rozhodne v prospech poškodeného a vinníka nech spravodlivo potrestá za škodu ktorú mi vedome spôsobil ďakujem a verím Ti svätý Jozef,že mi pomôžeš dosiahnuť spravodlivosť.

Prosba o pomoc

(Zufali, 3. 10. 2015 20:26)

Svätý Jozef vrúcne Ťa prosím pomôž mi keď príde súdny znalec na obhliadku môjho pozemku nech bude čestný a spravodlivý nech podá pravdivú spravu ako mi zlý sused vedome a úmyselne poškodil pozemok kde na mojom pozemku mu postavený múr aj plyn.prípojku nech súd rozhodne spravodlivo a čestne aby to z môjho pozemku odstránil a všetko dal do pôvodného stavu nič zlé zlému susedovi neprajem o tom nech rozhodné súd ktorý verím ,že bude čestný a spravodlivý vďaka Tebe svätý Jozef začo Ti s celého srdca veľmi pekne ďakujem.

Veľká prosba

(Mama, 25. 8. 2015 21:39)

K Tebe sa utiekam Svätý Jozef o pomoc a vrúcne Ťa prosím o pomoc daj nech moja mamka sa už nehnevá na môjho bratranca Mariana ani na jeho rodinu nech zabudne na všetko zlé čo bolo a nech mu už bude dobrou krstnou,alebo tetou a už nech je pokoj v našej rodine.Ďakujem Ti Svätý Jozef za vypočutie mojej úprimne prosby a verím,že bude vypočutá začo Ti s celého srdca veľmi pekne ďakujem.

prosba o pomoc

(Prosba, 24. 8. 2015 9:49)

Svätý Jozef a Svätý Júda Tadeáš prosím Vás s celého srdca pomôžte mi nech sa už ukončia tie prace ktoré sa začali v dome úprimne Vás prosím nech už niektorý s tých majstrov ktorý tam robili nech to dokončia do úplného konca začo Vám úprimne s celého srdca ďakujem.

Prosba za obrátenie syna Lukáša

(Anna, 6. 8. 2015 8:40)

... a vypros u Pána moje prosby, aby sa môj syn navrátil a utiekal sa
v modlitbách k Bohu, ďakoval a zveleboval Pána za svoj život, rodinu, prácu prijatím sviatostí v chráme. Amen. Vďaka.
Sláva Bohu na výsostiach!!!

Ukončenie súdneho sporu v prospech poškodeného

(Obhajca, 17. 6. 2015 8:38)

Svätý Jozef prosím ťa otvor môjmu obhajcovi oči a daj mu plno sily a ochoty nech už konečne ukončí ten súdny spor ktorý sa už tak dlho ťahá nech na súde výhra poškodená strana a pravda a spravodlivosť a zlo a vinník nech budu spravodlivo potrestané.Prosím ťa pomôž môjmu obhajcovi nech bude na strane poškodeného a nech výhra pravda a spravodlivosť ďakujem Ti Svätý Jozef za vypočutie mojej prosby s celého srdca Ti úprimne ďakujem.

Obmäkčenie jej srdca

(Mama, 5. 6. 2015 10:56)

Svätý Jozef pomôž mojej mamke nech s jej srdca sa stratí všetka zloba,nenávisť,krutosť a hrešenie a nech v jej srdiečku je už len plno lásky,nehy,miloty,dobroty a pokory nech už mi bude konečne dobrou mamou nech bude dobrou svokrou,babkou,prababkou,dobrým človekom a kresťanom nech nikoho nekľaje ani nikomu nech zlé nepraje ale nech jej srdce bude dobré a milé ďakujem Ti svätý Jozef za vypočutie mojej prosby a za pomoc pre moju mamku.