Choď na obsah Choď na menu
 


MODLITBY K SV. JOZEFOVI - 2

27. 6. 2013

http://figovnik.zachej.sk/modlitby/modlitby-k-svatym/modlitba-k-sv-jozefovi/

 

Modlitba k sv. Jozefovi

Modlitba k sv. Jozefovi I.
Svätý Jozef, buď nám otcom, v srdci svojom vždy milostnom, daj miestečko prosbám našim ochraňuj nás časom každým.
Vypros milosť domu nášmu, stálu svornosť v dobu každú, by sme v láske a pokoji Bohu vždycky verní boli.
By nás tu vždy čnosť zdobila, k nebu viedla každá chvíľa, to je dnes tu prosba naša, čo sa k tebe vrúcne vznáša.
Medzi nami tu ostávaj vtedy bude vždy u nás raj.
Kľúče domu k tebe dáme, stoj pri nášho domu bráne.
Ochraňuj vždy starostlivo, čo by duši poškodilo.
Skrývaj našich milých i nás v srdci Pána po každý čas, nech žijeme v kraji zemskom, jak ty v dome Nazaretskom, by sme ťa večne chválili a s tebou v nebi prebývali.
Amen.

Modlitba k sv. Jozefovi II.
Bože, stvoriteľ vesmíru,
ty si nám dal prácu ako životný údel,
prosíme ťa, pomáhaj nám nasledovať
príklad svätého Jozefa,
a pod jeho ochranou
svedomite vykonávať všetky svoje povinnosti,
aby sme dosiahli prisľúbenú odmenu.
Skrze nášho Pána Ježiša Krista, Tvojho Syna,
ktorý je Boh a s Tebou žije a kraľuje
v jednote s Duchom Svätým po všetky veky vekov.
Amen.

Modlitba k sv. Jozefovi III.
Svätý Jozef, pestún Ježiša Krista, opravdivý ženích Panny Márie.
Oroduj za nás, aj za tých, čo tohto dňa (tejto noci) zomierajú.
Bez poškvrny dedičného hriechu počatá Panna Mária, oroduj za nás hriešnych,
ktorí sa k tebe utiekame, aj za tých, ktorí sa k tebe neutiekajú.

Modlitba k sv. Jozefovi IV.
Prívetivý sv. Jozef, pre česť, ktorú ti udelil večný Otec, keď ťa povýšil, aby si ho zastupoval na zemi pre jeho syna Ježiša a bol mu pestúnom, vypros mi, drahý svätec, od Boha milosť, po ktorej túžim.
Sláva otcu.

Priateľský sv. Jozef, pre lásku, ktorú mal voči tebe Ježiš, keď ťa uznával za svojho nežného otca a s úctou ťa poslúchal ako zdvorilý syn, veľmi ťa prosím, drahý svätec. vypros mi od Boha milosť, o ktorú ťa prosím.
Sláva otcu.

Čistý sv. Jozef, pre mimoriadnu milosť, ktorú si získal od Ducha Svätého, keď ti dal za manželku svoju vlastnú Nevestu, našu drahú Mamu, vypros mi, drahý svätec, od Boha milosť, po ktorej veľmi túžim.
Sláva otcu.

Nežný sv. Jozef, pre čistú lásku, ktorou si miloval Ježiša ako svojho Syna a Boha a Pannu Máriu ako svoju milovanú manželku, popros, drahý svätec, Najvyššieho, aby mi udelil milosť, o ktorú ťa úpenlivo prosím.
Sláva otcu.

Láskavý sv. Jozef, pre veľké potešenie, ktoré si cítil v srdci, keď si sa rozprával s Ježišom a Máriou a slúžil im, nech mi, drahý svätec, milosdrný Boh udelí milosť, po ktorej tak túžim.
Sláva otcu.

Požehnaný sv. Jozef, pre krásny osud, ktorý si mal, keď si zomrel v náručí Ježiša a Márie a bol si nimi potešovaný počas svojej agónie a smrti, získaj mi, drahý svätec, svojím mocným príhovorom u Boha milosť, o ktorú ťa prosím.
Sláva otcu.

Slávny sv. Jozef, pre rešpekt, ktorý má voči tebe celý nebeský dvor ako k Ježišovmu pestúnovi a ženíchovi Panny Márie, vysliš, drahý svätec, moje prosby, o ktoré ťa vrúcne prosím so živou vierou a získaj mi milosť, po ktorej tak túžim.
Sláva otcu.

Svätý Jozef, správca Božích pokladov a patrón celej Cirkvi. oroduj za nás.

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

zachrana rodiny

(E+E+M, 20. 7. 2016 21:37)

Prosime Ta sv. Josef príhovor sa za našu rodinu, nech nás tatinott neopustí.

Obhajca

(Poškodený, 6. 2. 2016 9:09)

Svätý Jozef vrúcne a pokorne Ťa prosím pomôž mi nech môj obhajca dovedie súdny spor ktorý sa bude konať zo zlým susedom do úspešného konca aby na toto sude vyhrala pravda a spravodlivosť a zlo,faloš,podvody a ďalšie zle veci ktoré mi spôsobil zlý sused nech budu spravodlivo potrestané zákon a sudom ktorý vládne tu na tejto zemi.S celého srdca Ti ďakujem svätý Jozef za vypočutie mojej prosby a verím,že s Tvojou pomocou sa dovolám pravdy a spravodlivosti začo sa Ti chcem úprimne poďakovať lebo si veľmi dobrý a láskavý.

Poďakovanie

(Dušan, 29. 10. 2015 18:26)

Ďakujem Ti svätý Jozef za všetko čo robíš pre mňa za Tvoju ochranu,lásku,milotu,dobrotu a pomoc s celého srdca Ti ďakujem a verím,že mi pomôžeš dosiahnuť pravdu a spravodlivosť milí svätý Jozef a poraziť zlo ktoré mi vedome poškodilo môj pozemok veľká vďaka Ti svätý Jozef.

Prosba o pomoc

(Zufali, 26. 9. 2015 13:10)

Svätý Jozef vrúcne Ťa prosím pomôž mi nech súdny znalec ktorý príde robiť obhliadku pozemku nech bude spravodlivý a posúdi,že zlý sused mi úmyselne poškodil pozemok kde ma múr v mojej parcele aj plyn.prípojku ktorú tam úmyselne dal nech to všetko odstráni a všetko dá do pôvodného stavu nech prosím Ťa takto súd rozhodne v prospech poškodeného veľmi pekne Ti ďakujem svätý Jozef za moje vypočutie o ktoré Ťa veľmi prosím ďakujem a verím v Tvoju lásku aj spravodlivosť ďakujem.

Prosba o pomoc

(Zufali, 23. 9. 2015 21:36)

Svätý Jozef veľmi Ťa prosím pomôž mi nech na súde výhra pravda a spravodlivosť a vinník ktorý mi úmyselne poškodil môj pozemok nech bude spravodlivo potrestaný za škodu ktorú mi úmyselne spôsobil.S celého srdca Ti ďakujem svätý Jozef za vypočutie mojej úprimnej prosby.

Pomoc od Rasťa

(Rasťo, 5. 7. 2015 10:30)

Svätý Jozef pomôž mi nech Rasťo ktorého som požiadal o pomoc nech mi pomôže vybaviť určite veci na jednom úrade kladne aby som mohol už začať na tomto projekte pracovať a nech moja prosba Svätý Jozef bude vypočutá a kladne vybavená aby mi Rasťo povedal už skoro dobrú správu ďakujem Ti Svätý Jozef za vypočutie mojej prosby s celého srdca Ti ďakujem a verím,že mi pomôžeš.

prosba o pomoc

(Prosba, 22. 6. 2015 9:08)

Svätý Jozef pomôž mi nech mi vyjde jeden úrad v mojej prosbe v ústrety o ktorú ho chcem požiadať nech budu tam taký dobrý zamestnanci a pomôžu mi k mojej žiadosti,prosbe ktorú im podám ďakujem Ti svätý Jozef za vypočutie mojej prosby a všetku nádej vkladám do Tvojich svätých rúk.

Ukončenie súdneho sporu v prospech poškodeného

(Obhajca, 20. 6. 2015 10:19)

Svätý Jozef pomôž mi nech môj obhajca už dovedie súdny spor ktorý sa už tak dlho ťahá do úspešného konca s cigánom Džudžom jeho družkou a jej rodinou kde mi pošpinili moje meno,vyhrážali sa mi a robili mi zlé veci kde mi vedome poškodili môj pozemok prosím ťa daj nech na súde výhra pravda a spravodlivosť a zlo a zlé myšlienky nech budu spravodlivo potrestané tak ako káže svetsky zákon na tejto zemi kde vinník musí byť potrestaný za svoje vedome činí kde na súde nech výhra pravda a spravodlivosť a zlo a zlé skutky nech budu spravodlivo potrestané ďakujem Ti svätý Jozef za vypočutie mojej prosby ďakujem.

Prosba a poďakovanie

(olga, 16. 6. 2015 7:26)

Svätý Jozef prosím ťa pros nášho Pána a Matku Božiu za uzdravenie môjho manžela z rakoviny a iných vážnych chorôb. Pomôž aby mal dobré výsledky a požehnaj ho. Ďakujem Ti za stálu pomoc a vyslyšanie predchádzajúcich prosieb.

prosba a podakovanie

(matka, 3. 6. 2015 21:56)

Svätý Jozef prosím ťa pomôž Maťke a pros nášho Pána o pomoc a silu ducha svätého pri poslednej štátnici aby ju úspešne spravila. prosím Ťa pros Pána a Matku božiu za uzdravenie pre Maťku z tej strašnej choroby.Dakujem Ti za orodovanie pri predchádzajúcich skúškach.

prosba

(oľga, 31. 5. 2015 21:55)

Svätý Jozef prosím ťa pomôž Maťke a pros nášho Pána o silu ducha svätého pri zajtrajších štátniciach aby ich úspešne spravila a malá silu do ďalšieho učenia. Ďakujem

Súd

(Súdny znalec, 12. 5. 2015 8:05)

Prosím ťa svätý Jozef pomôž mi aby súdny znalec rozhodol spravodlivo v prospech poškodeného a vinníka nech spravodlivo potrestá za jeho podvody,klamstva vedome poškodenie cudzieho majetku.Nech na súde výhra spravodlivosť a pravda a všetko zlo ktoré mi spôsobil cigán Patrik Džudža zo svojou družkou nech budu súdom pravom potrestaný ďakujem Ti svätý Jozef za vypočutie mojej prosby a verím,že mi pomôžeš aby pravda a spravodlivosť vyhrali na sude.

prosba o pomoc

(Mama, 10. 5. 2015 10:38)

Prosím ťa svätý Jozef pomôž mojej mamke nech mi bude dobrou mamou mojej manželke Marienke dobrou svokrou našej dcérke a jej rodine dobrou babkou aj jej deťom dobrou prababkou nech už nekľaje,nikomu nič zlé nepraje nech má rada nášho zaťa našich svatovcov aj ľudí ktorý sa pri nej zdržujú.Svätý Jozef nech na oslavách mojej milej manželky Marienky všetka zlosť ktorú moju mamu drží nech ju opusti a skutočné ťa prosím nech v jej srdiečku bude plno lásky,miloty a dobrosrdečnosti ďakujem Ti svätý Jozef za vypočutie mojej prosby a verím,že mi pomôžeš zachrániť moju mamku od všetkého zlého čo ma vo svojom srdci.Ďakujem

Súd

(Zlý susedia ktorý ma podviedli,oklamali a uražali., 6. 5. 2015 9:38)

Svätý Jozef prosím ťa pomôž mi nech súdny znalec posúdi náš spor ktorý mám zo zlým susedom cigánom s jeho družkou aj jej rodinou spravodlivo kde ma cigán Džudža podviedol,oklamal,vyhrážal sa,vedome mi poškodil pozemok,klamal a robil mi zlo zo života daj nech súdny znalec spravodlivo posúdi škodu ktorú mi spôsobil Džudža zlý sused aj zo svojou družkou prosím ťa pomôž mi nech spravodlivosť a pravda vyhrajú a zlo nech bude spravodlivo potrestané ďakujem Ti svätý Jozef za pomoc a verím,že mi pomôžeš na súde vyhrať a potrestáš vinníka.

prosba o pomoc

(Prosba, 2. 5. 2015 11:22)

Pomôž mi svätý Jozef zbaviť sa dlhov ktoré mám daj i mne nádej,že získam väčšiu sumu aby som splatil svoje pôžičky aby som mohol opraviť náš dom na krásne bývanie kde by som býval zo svojou manželkou aj mamou s láskou a božím požehnaním a pokojom a prosím ťa daj nech môžem navštíviť krásne pútnické miesto zo svojou milou manželkou Marienkou ďakujem Ti svätý Jozef za vypočutie mojej prosby.

obmäkčenie jej srdca

(Mama, 30. 4. 2015 9:48)

Svätý Jozef s celého srdca ťa prosím pomôž mi obmäkčiť srdce mojej mami a vyhnať s nej zlého ducha ktorý sídli v jej srdci nech mi bude dobrou a milujúcou mamou dobrou svokrou mojej manželky dobrou babkou aj prababkou nech nikoho nepreklína ani nech nekľaje ale nech bude dobrou kresťankou aj dobrou ženou lebo ju mame skutočne veľmi radi.Ďakujem Ti svätý Jozef za vypočutie aj za pomoc ktorú mi dávaš.

prosba

(olga, 29. 4. 2015 19:36)

Svätý Jozef prosím ťa uzdrav ma, pomôž, aby v tom pažeraku nebolo nič vážne aby som sa uzdravila. Ďakujem.

prosba o pomoc

(Brat, 29. 4. 2015 7:44)

Svätý Jozef prosím ťa pomôž mi nech môj brat Jozef mi nerobí žiadne problémi pri odkúpení jeho podielu ani pri podpísaní kúpnej zmluvy ale nech mi bude dobrým bratom a nech sa rozídeme v dobrom pomôž mi svätý Jozef k tejto mojej prosbe.

prosba

(olga, 26. 4. 2015 22:53)

Svätý Jozef prosím ťa pomôž Maťke a pros nášho Pána o silu ducha svätého pri zajtrajšej skúške ako aj pri štátniciach. Ďakujem

Súd

(Zúfalý, 24. 4. 2015 7:48)

Svätý Jozef prosím ťa pomôž mi na sude nech tam výhra pravda a spravodlivosť a všetko zlo ktoré napáchal zlý sused zo svojou družkou aj jej rodinou kde ma podviedli,poškodili mi môj pozemok a robili mi zlo nech budu na sude spravodlivo potrestaný nech spravodlivosť a pravda z toho sudu vyjdu víťazne začo Ti svätý Jozef s celého srdca ďakujem za vypočutie mojej prosby.