Choď na obsah Choď na menu
 


PREJAV LÁSKY

16. 9. 2011

PREJAV LÁSKY

Ježiš, Mária, milujem Vás, zachráňte duše kňazov, zachráňte duše!

S veľkou túžbou s vrúcnym srdcom tento PREJAV LÁSKY prosím stisícnásobiť s každým úderom srdca a s každým dychom.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

prosba

(Anna, 12. 10. 2016 10:02)

Pán Ježiš, sv.panna Mária a sv. Juda Tadeáš, vrúcne Vás prosím, požehnajte ruky lekára, ktorí bude operovať našu dcéru, aby operácia dopadla dobre,
aby Vám po uzdravení mohla vďaky vzdávať a velebiť nášho Pána Ježiša Krista
po všetky dni svojho života. Pán Boh zaplať za všetko.

prozba

(nora, 14. 8. 2016 21:41)

ooo,jezisu sin bozi a Maria matka nasa prosim taa pomoz mojmu,manzelovi abi sa uzdravil,,abi sa mu dariloo v praci ktoru tak tasko pracuje ochranuj ho prosim ta abi ho ussneklamali,nezasluzi si to oo jezisu zz miluj sa nadnim,prosim ta,..vislis nase,prozby amen

Prosba

(Mária, 5. 5. 2016 19:57)

Pán Ježiš.Panna Mária, Svätý Júd Tadeáš prosím Vás orodujte za mňa, nech ma Pán Boh vyvedie z mojej situácie do svetla. Bohu vďaka.

finanancie

(maria, 30. 4. 2016 7:01)

Jezis,Maria,Sv.Juda Tadeas obraciam sa na Vas a prosim ,aby Vas aby sa na mna obratilo financne stastie a mohla som si vyplatit uvery a aj pomoct blizkej rodine. Z celeho srdca prosim a velmi pekne dakujem.

Dakujem

(K., 4. 4. 2016 20:24)

Jezis, Maria, Sv. Juda Tadeas, vrucne Vas prosim, nech sa vydari operacia mojho ocka, pozehnajte ruky a srdce lekara, ktory ho bude operovat, nech vsetko dobre dopadne, nech nie su ziadne nasledky a rychlo sa zotavi. Z celeho srdca prosim a dakujem.

prosba a vdaka

(viera, 2. 4. 2016 13:43)

Ježiš,Mária milujem vás a prosím Vás o pomoc a modlidbu za mojho manžela ktorý si našiel milenku a holduje alkoholu a všetko čo sme spolu za 30 rokov manželstva nadobudli je pre neho nič ani voči svojim detom není uprimný a dakujem za všetko čo sme doposial nadobudli.

Šťastie

(Túžba, 1. 3. 2016 10:39)

Ježiš,Mária a svätý Júda Tadeáš vrúcne a úprimne Vás ľúbim a s pokorou v srdci Vás prosím pomôžte mi aby už aj ku mne prišlo moje finančne šťastie na ktoré tak túžobne čakám verím,že s vašou pomocou sa mi podari sa ho dočkať začo Vám chcem úprimne zo srdca vrúcne poďakovať.

Prosba

(Dušan, 5. 2. 2016 9:40)

Ježiš,Mária,svätý Júda Tadeáš a blahoslavený Metod Dominik Trčka vrúcne a pokorne Vás všetkých prosím pomôžte mi dosiahnuť finančnú pomoc na rekonštrukciu môjho domu kde by som chcel bývať zo svojou milou manželkou Marienkou aj zo svojou dobrou mamkou s vaším požehnaním ešte veľa rokov verím,že mi pomôžete lebo ste dobrý a veľmi milí začo Vám s celého srdca úprimne ďakujem.

Mamka

(Brat , 11. 1. 2016 9:11)

Ježiš,Mária a svätý Júda Tadeáš vrúcne Vás prosím pomôžte môjmu bratovi ktorý sa hneva na našu mamku aj na moju rodinu nájsť naspäť cestu aby jeho srdce bolo k našej mamke aj k mojej rodine plne lásky,nehy,miloty,dobroty,pokory a odpúšťania nech nájde cestu k mame aj k mojej rodine ďakujem Vám za vypočutie mojej prosby a všetku nádej vkladám do Vašich rúk začo Vám s celého srdca ďakujem.

Uzdravenie

(Ivulka, 10. 1. 2016 6:19)

Pane Ježišu, Panna Mária, prosím Vás o Vaše milosrdenstvo o Váš uzdravujúci dotyk pre Petra.Pane, prosím Ťa...požehnaj nám uzdravením našej lásky. Chválim Vás, velebím Vás, milujem Vás. Amen.

Prosba

(Anna, 4. 1. 2016 8:41)

Prosím Ťa Ježišu môj láskavý, v ktorého verím, dúfam a milujem o zdravie mojej dcéry Mirky, ktorá sa už dlho trápi v súženiach a chorobe. Veľmi Ťa prosím pomôž jej. Pomôž nám aj v naších vzťahoch, ktoré sú veľmi zlé. O Ježišu prosím Pomôž . Ďakujem z celého srdca, ktoré veľmi bolí.

prosím o vyslyšanie prosby

(Adrika, 19. 12. 2015 13:03)

Pán Ježiš a Panna Mária, prosím Vás z celého srdiečka o pomoc, aby sa Radko ku mne vrátil, aby sme opäť tvorili pár, nech sme spolu šťastní. Veľmi Vás prosím, vyslyšte moju prosbu. Budem veľmi šťastná, ak sa mi to splní čo najskôr. Ďakujem veľmi pekne

Prosba o pomoc

(Zufali, 7. 12. 2015 8:24)

Ježiš,Mária a Svätý Júda Tadeáš vrúcne Vás milujem s celého srdca a zároveň Vás prosím o pomoc pomôžte mi dovolať sa pravdy a spravodlivosti v súdnom spore ktorý sa koná zo zlým susedom ohľadom poškodenia môjho pozemku veľmi Vás prosím pomôžte mi aby pravda a spravodlivosť v tomto súdnom procese vyhrala a zlo a vinník aby boli porazený ďakujem Vám Ježiš,Mária a Svätý Júda Tadeáš za vypočutie mojej prosby a verím,že mi pomôžete sa dovolať pravdy.

Súdny znalec

(Zufali, 12. 11. 2015 8:09)

Ježiš,Mária a svätý Júda Tadeáš vrúcne Vás prosím pomôžte mi nech súdny znalec bude čestný a svedomitý nech napíše pravdu ako mi zlý sused vošiel bez môjho vedomia na pozemok kde si postavil tam múr aj plyn.prípojku aby mohol sud vyniesť spravodlivý rozsudok v prospech poškodeného a vinníka spravodlivo potrestať tak ako káže zákon na tejto zemi.Ďakujem Vám milí Ježiš,Mária aj Tebe svätý Júda Tadeáš za vypočutie mojej úprimnej prosby a verím,že mi pomôžete dosiahnuť spravodlivosť aj pravdu ďakujem.

Poďakovanie

(Dušan, 30. 10. 2015 8:22)

Ježiš,Mária a svätý Júda Tadeáš s celého srdca Vám úprimne ďakujem za vašu veľkú lásku,milotu a dobrotu ktorou ma zahrňate ďakujem.

Prosba o pomoc

(Zufali, 16. 10. 2015 10:15)

Ježiš,Mária a svätý Júda Tadeáš prosím Vás pomôžte mi 29.10.2015 o 10.00hod keď príde súdny znalec nech posúdi čestne a svedomito škodu ktorú mi spravil zlý sused na mojom pozemku aby súd mohol spravodlivo potrestať vinníka kde Vás prosím nech v tomto súdnom spore vyhrá pravda a spravodlivosť a zlo nech bude spravodlivo potrestané začo Vám s celého srdca veľmi pekne ďakujem,že ste vypočuli moju vrúcnu prosbu.

Vrúcna prosba

(Miloslav, 12. 10. 2015 16:33)

Drahí Ježiš, Mária, milujem Vás! Prosím Vás, zbavte ma dlhov a nešťastia, ktoré doľahli na mňa za posledné roky. Ďakujem Vám z celého srdca.

Láska

(Mama, 12. 10. 2015 10:06)

Ježiš,Maria a Svätý Júda Tadeáš prosím Vás pomôžte mi nech ma moja mamka ma rada nech mi nedáva rôzne mena,ale nech sa ku mne sprava ako dobra a milujúca mamka nech ma rada aj moju rodinu nech v jej srdiečku je plno lásky,nehy,miloty,dobroty,odpúšťania a pokory.Veď chceme aby ešte bola medzi nami zdravá a šťastná,lebo ju mame radi len nechápem prečo nám ona neopetuje našu lásku ale sa sprava k nám ako macocha.Pomôžte jej aby ju zlo opustilo a bola nám dobrou mamkou,svokrou,babkou a prapabkou dobrým človekom a kresťankou ďakujem Vám za vypočutie mojej prosby môj Ježiš ,Mária aj Tebe svätý Júda Tadeáš s celého srdca Vám úprimne ďakujem.

Prosba o pomoc

(Zufali, 25. 9. 2015 19:56)

Ježiš a Panna Mária,svätý Júda Tadeáš prosím Vás vrúcne s celého srdca pomôžte mi nech súdny znalec spravodlivo podá spravu na súde,že zlý sused mi vedome a úmyselne vošiel na môj pozemok kde má tam postavený múr aj plynovú prípojku nech to všetko z môjho pozemku odstráni a dá to do pôvodného stavu a vinník nech bude spravodlivo súdom potrestaný tak ako káže zákon na tejto zemi ďakujem Vám za vypočutie mojej prosby a verím,že budete mi aj ďalej pomáhať aby pravda a spravodlivosť vyhrali ďakujem.

Prosba o vyslyšanie a zbavenie ťarchy

(Anna, 24. 9. 2015 13:31)

Pane Ježišu, Matka Božia Panna Mária, nedajte , aby som vás niekedy opustila...zmiluj sa, Bože, odpusť mi moje hriechy a vypočuj moje volanie...vďaka, amen.