Choď na obsah Choď na menu
 


Modlitba k piatim ranám Ukrižovaného

3. 2. 2014

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Prozba za syna

(Jána, 27. 9. 2016 22:57)

Drahý Jezisu prosím ťa za môjho syna aby sa zmenil k lepšiemu aby si vazil svojich rodičov A našiel si robotu modlim sa a prosím za neho ďakujem ti že mi pomozes

Prosba

(Katarina, 5. 8. 2016 5:34)

Drahy Jezisu pre Tvojich pat svatych ran daruj po velkom utrpeni laskave spocinutie v Tvojom naruci mojmu priatelovi Marcelovi a daj mu vecny odpocinok.

Vrúcna prosba

(Miloslav, 9. 10. 2015 9:22)

Dobrotivý a lásky plný Ježišu,
skrz Tvojich päť rán a Tvoju vykupiteľskú smrť Ťa láskavo prosím o zbavenie ma mojich veľkých dlhov a celkového úpadku do ktorého som sa dostal za posledných šesť rokov môjho života. Prosím Ťa o veľkú výhru v číselných lotériách, aby som to všetko mohol posplácať a mojim maloletým deťom zabezpečil slušnú budúcnosť. Veľmi pekne Ti ďakujem.

Ježišové uzdravenie

(dcéra, 11. 8. 2015 21:05)

Požehnaný večer prajeme.
Prosím všetkých Vás, milí ľudia, a osobitne Vás otec Kuffa , pomôžte nám svojou modlitbou sa pridať k prosbe za uzdravenie môjho malého synčeka Alexka, ktorý je ťažko chorý od narodenia, nesedí, nechodí nám. Jedinou nádejou je pre nás moc a sila samého Ježiša Krista. Dôverujeme mu, sme plní očakávania jeho uzdravujúcej moci a zázraku. Prosím, prosím, prosím Vás všetkých o modlitbu k Ježišovi, ktorá určite veľmi pomôže.
Ďakujeme rodičia

Prosba za uzdravenie milého človeka

(Majka, 23. 7. 2015 13:00)

Dobrotivý a láskavý Pane. Pre seba nechcem a neprosím o nič. Moje srdce je však nesmierne smutné. Pre moju lásku, ktorá zdedila vážnu psychickú chorobu. Pane, ty si piatimi ranami bol odsúdený na smrť. Tvoja bolesť je neopakovateľná a neopísateľná. Moja bolesť sa týka mojej veľkej lásky. Pane, nedopusť aby sa naplnili naše obavy. Aby sa dialo toľko zlého v našich životoch. Aby som stratila človeka, na ktorom mi tak veľmi záleží. Daj Pane prosím, aby môj sa môj priateľ vyliečil z tejto ťažkej choroby, ktorá postihuje myseľ človeka. A ak sa nájde aj tu medzi vami niekto, kto si moju modlitbu prečíta, pripojte sa k nej prosím. Verím, že náš Pán nám pomôže.

motlitba

(zdenka s, 13. 7. 2015 10:17)

prosim ta jezisu pomoz mi v mojich financnych tazkostiach dakujem

motlitba

(zdenka s, 13. 7. 2015 10:17)

prosim ta jezisu pomoz mi v mojich financnych tazkostiach dakujem

vrucna prosba za simonka

(veriaca, 25. 5. 2015 7:30)

pane ježišu spasiteľ naš prosim za môjho vnučika daj mu požehnanie abymu osvietil pamäť a rozumček,nech sa mu dari v škole aby bol pozorný,prosim pre tvoju drahocennu krv presvätú,vysliš moju prosbu od ustarostenej starkej,ktorá veľmi tuži po požehnani pre celú rodinu.

požehnanie

(Lenka, 17. 2. 2015 6:58)

Pre tvoje bolestné ukrižovanie Pane, prosím prines pokoj do mojej rodiny, ochráň nás od všetkého zlého a prosím nech sa už skončí trápenie s človekom, ktorý ubližuje celej rodine. Prosím o požehnenie

prosba

(oľga, 11. 2. 2015 7:57)

Pre Tvoje bolestné ukrižovanie Pane a Tvoju vyliatu krv za mňa Ťa prosím môj Pane uzdrav moje telo, zbav ma bolesti a požehnaj ma. Prosím Ťa Pane udrav moju Martinku z psoriázy, ukáž nám cestu, liek, ktorý jej pomôže a uzdraví ju. Vdaka Ti moj Pane, že ma vypočul.

Prosba o vyslyšanie a zbavenie ťarchy

(Anna, 9. 8. 2014 10:01)

Pre Tvoje bolestné ukrižovanie Pane, ktoré som spôsobila svojimi hriechmi, odpusť mi Pane, zmiluj sa a odpusť mi Ježišu všetky utrpenia, ktoré som Ti spôsobila....a ak je to Tvoje vôľa, zbav ma súženia o ktoré Ťa prosím.....
Odpusť mi Ježišu a drž ma za ruku, vďaka.

Prosba o vyslyšanie a zbavenie ťarchy

(Anna, 9. 7. 2014 9:02)

Pre Tvoje bolestné umučenie a ukrižovanie Milosrdný, ku ktorému som prispela aj ja, odpusť mi, UKRIŽOVANÝ JEŽIŠU pre Rany, ktoré som dopustila na Božom Tele....zmiluj sa Pane a odpusť mi ...Ďakujem

Prosba za vyslyšanie

(Anna, 29. 4. 2014 6:25)

Pre Tvoje rany, zmiluj sa na do mnou Ježišu Ukrižovaný, vyslyš Pane moju prosbu...Ďakujem