Choď na obsah Choď na menu
 


Modlitby sv. Klementa Hofbauera

30. 1. 2009

MODLITBY SV. KLEMENTA HOFBAUERA

1. Za trpezlivosť v trápeniach

Ježišu môj, Kráľ mučeníkov! Ty si svätému Júdovi Tadeášovi, svojmu príbuznému a apoštolovi dal silu a udatnosť, aby za tvoje učenie podstúpil trpkú smrť.

Posilni svojou milosťou aj naše srdcia, aby sme trpezlivo znášali všetky protivenstvá, ktoré tvoja otcovská ruka na nás za tohto života dopustí a až do smrti vytrvali v pravej, katolíckej viere. Amen.

2. Za konečnú vytrvanlivosť

Ježišu, pravý Boh a pravý človek! Ty si z osobitnej milosti prijal svätého Tadeáša, svojho príbuzného do počtu svojich milých apoštolov. Ponížene ťa prosíme, daj nám, biednym hriešnikom na jeho verné orodovanie milosť, aby aj naše mená boli zapísané do knihy života a aby sme boli pripočítaní medzi vyvolených. Amen.

3. Proti zlým myšlienkam a v zúfalých trápeniach

Všemohúci večný Bože! Ty si svojho apoštola svätého Tadeáša vyznamenal osobitnou milosťou zlé myšlienky odvracať a v zúfalých úzkostiach pomáhať. Daj milostivo, aby sme všetci, ktorí tohto veľkého Svätého ctíme, na jeho mocné orodovanie našli pomoc vo všetkých svojich telesných a duševných trápeniach. Amen.

 

                                 O.A.M.D.G.

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Re: prosba

(nora, 14. 8. 2016 21:31)

sveti judas radars,,za setkih rodinah abi nam nehibal,kazdo deni chlep,,,aa aby sa nam troska darilo nehcem bohadstvo,,abi som nevedela co je hudoba,,,amenn

SOM VELKY HRIESNIK

(Jozef, 13. 5. 2016 11:16)

Prosim Ta svaty Juda Tadeas za financnu pomoc nechcem velke bohatstvo pomoz mi iba aby som si splatil dlhy a nedostal sa do vazenia. Chcem zacat odznova. Som velky hriesnik a zabudam na Boha volam k nemu iba ked som uz v uzkych....Prihovor sa za mna prosim u nasho Pana necch mi odpusti a pomoze. Dakujem.

Poďakovanie

(Dušan, 30. 10. 2015 8:05)

Ďakujem Ti svätý Júda Tadeáš za všetku Tvoju pomoc ktorou ma zahrňuješ a pomáhaš mi v mojom živote za silu,lásku,milotu a dobrotu ktorú dostávam od Teba svätý Júda Tadeáš s celého srdca Ti úprimne ďakujem.

Súdny znalec

(Zufali, 26. 10. 2015 10:17)

Svätý Júda Tadeáš prosím Ťa veľmi pomôž mi keď príde súdny znalec 29.10.2015 o 10.00hod nech bude poctivý,čestný a svedomitý nech mi pomôže aby zlý sused z môjho pozemku kde svojvoľne si postavil múr aj plyn.prípojku nech mi pomôže v súdnom spore dosiahnuť pravdu a spravodlivosť a vinníka nech sud spravodlivo potrestá za škodu ktorú mi vedome a úmyselne spôsobil na mojom pozemku ďakujem Ti Svätý Júda Tadeáš som veľkým Tvojím ctiteľom a verím,že mi pomôžeš dosiahnuť spravodlivosť v tomto súdnom spore začo Ti s celého srdca veľmi pekne ďakujem.

Za rodicov

(Evka, 8. 10. 2015 5:39)

Druhy Juda Tades, prosim ta za zdravie mojich rodicov...mamka caka operacia a pritom ma dost podlomene zdravie daj jej silu aby bola s nami co najdlhsie....prosim aj o ocove zdravie .....nech sa zobudila nas tesia este vela rokov....z celeho srdca dakujem

Prosba o pomoc

(Zufali, 26. 9. 2015 12:48)

Drahý svätý Júda Tadeáš prosím Ťa pomôž mi v súdnom spore nech súdny znalec správne posúdi ,že zlý sused mi úmyselne poškodil pozemok a vedome mi vošiel do môjho pozemku kde ma tam múr aj plyn. prípojku nech podá pravdivú správu na súd a súd nech spravodlivo rozhodne aby cigán odstráni múr aj prípojku z môjho pozemku nech na súde výhra pravda a spravodlivosť a vinník nech nesie plnú zodpovednosť za úmyselnú škodu ktorú mi vedome spôsobil ďakujem Ti svätý Júda Tadeáš za vypočutie mojej vrúcnej prosby ďakujem.

pomoz mi

(smutnaorodovnica, 29. 7. 2015 23:56)

Drahy tadeas pomoz mi v trapeniach. Dakujem ze si pri mne stal a tento krat potrebujem tiez tvoju pomocnu ruku. Neopustaj ma. Verim ti ze sa konecne dockam pokoja a spokojnosti.

prosba o pomoc

(Mama, 7. 6. 2015 10:32)

Ježišu môj Svätý Júda Tadeáš prosím Vás o pomoc nech moja mama príde s nami do Litmanovej aby sme ako mama,syn,nevesta a ďalšia naša blízka rodina sa poďakovali našej Pani Márii za jej pomoc a silu ktorú nám dava za lásku,milotu a dobrotu ktorou nás zahrňuje v terajšom živote ešte raz ťa prosím Ježiš môj aj Teba Svätý Júda Tadeáš o pomoc aby skutočne moja mamka prišla s nami k Pani Márii Litmanovskej ďakujem Vám za vypočutie mojej prosby a verím,že mi v tejto prosbe pomôžete ďakujem.

prosba o pomoc

(Prosba, 29. 4. 2015 7:11)

Svätý Júda Tadeáš prosím ťa o pomoc daj nech sa zbavím svojich dlhov ktoré mám pomôž mi aby som získal väčšiu sumu na zbavenie sa svojich dlhov a aby som mohol opraviť náš dom kde by som žil zo svojou milou manželkou Marienkou aj s mamou a ešte by som chcel navštíviť krásne pútnické miesto zo svojou manželkou ďakujem Ti Svätý Júda Tadeáš za vypočutie mojej prosby.

Veľká prosba

(Dušan, 23. 3. 2015 8:21)

Svätý Júda Tadeáš prosím ťa nehnevaj sa na mňa a pomôž mi v mojom smutnom trápení nech aj ku mne príde moje tak túžobne očakávané finančne šťastie nech i ja mám pri sebe svoje šťastie v Lote ktoré podávam a tak ho túžobne očakávam začo Ti už teraz ďakujem,že mi pomôžeš aby sa moje šťastie už o do mňa neotrhlo ale stále už sa ma držalo ďakujem.