Choď na obsah Choď na menu
 


Vo veľkej opustenosti

27. 1. 2009

VO VEĽKEJ OPUSTENOSTI

Veľký môj pomocník, svätý Júda Tadeáš, príď mi na pomoc! Strach, úzkosť a nešťastie ma obkľučujú. Veľké nešťastie, vlny prenasledovania hrozia ma pohltiť. Utopím sa, lebo mi nikto nechce podať pomocnú ruku. Ó, zachráň ma, inak zahyniem. V teba skladám všetku svoju dôveru, svätý Tadeáš. A keď budem aj v tôni smrti kráčať, nebudem sa báť, dokiaľ ty budeš pri mne, môj verný pomocník. Zachráň ma, lebo v teba dôverujem. Zastaň sa ma ako svojho verného /nej/ ctiteľa /ky/, lebo ty si  moje útočište v živote a vo smrti. Amen.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Prosba o orodovanie

(Mirka, 3. 11. 2016 23:53)

Sv. Juda Tadeas, z celeho srdca dakujem za vsetky milosti, ktore si vy uz v mojom zivote vyprosil od Pana Boha. A upenlivo ta prosim pomoz mi v mojom zdravotnom probleme a vypros mi zdravie u Pana. Uz teraz dakujem za orodovanie.

Veriaca

(Prosba, 4. 7. 2016 15:05)

Sv.Juda Tadeasko prosim ta velmi o pocatie babatka ktore budeme vychovavat vo viere.

Prosbs o pomoc

(Katarína, 17. 6. 2016 14:59)

Prosím Ťa znova sv.Júda tadeáš,pomáhaj mi všade a vo všetkom.Už nemám niekedy dostatok síl.Ty poznáš moje trápenia.Ďakujem Ti.

Prosba o pomoc

(Tvoja ctiteĺka Katarína, 24. 3. 2016 8:59)

Prosím Ťa znova sv.Júda Tadeáš! Ty poznáš všetky moje ťažkosti a trápenia,úpenlivo Ťa prosím o pomoc!Daj mi silu,chuť vykonávať svoje poslanie a ešte Ťa prosím pomóź mi zlepšiť moju finančnú situáciu aby som nebola márnotratná a vážila si všetko v čom mi nezištne pomáhaš.Ďakujem!

prosba

(Lucia , 27. 2. 2016 11:49)

Prosím Svätý Juda Tadeáš
Za vyprosenie dobrého muža a detí

Prosba

(maja, 26. 2. 2016 11:05)

Svaty Juda Tadeáš.Pomoz mi najs vhodnu pracu a prosim Ta o pozehnanie pre moju rodinu.Za mier a pokoj vo svete.Za vypocute prosby vopred DAKUJEM.

Zúfalý

(Poškodený, 23. 2. 2016 11:26)

Veľký môj pomocník svätý Júda Tadeáš vrúcne a pokorne Ťa prosím neopusť ma na súdnom pojednávaní ale pomôž mi dovolať sa tam pravdy a spravodlivosti ktorý sa bude konať zo susedom ktorý mi vedome a úmyselne poškodil môj pozemok.Veľmi Ťa prosím daj nech pravda a spravodlivosť na sude vyhrá a zlo nech bude spravodlivo potrestané začo Ti s celého srdca úprimne ďakujem,že si vypočul moju prosbu.

prosba

(matka, 20. 2. 2016 22:42)

prosim sv.juda tadeas za najdenie dobrých kresťanských partnerov pre moje sklamané opustené deti, aby mi napadli do zúfalstva a zlej spoločnosti Dakujem za orodovanie môj verný pomocník.

Obhajca

(Poškodený, 8. 2. 2016 10:47)

Svätý Júda Tadeáš vrúcne a pokorne Ťa prosím pomôž mi nech môj obhajca nenaťahuje tak dlho súdny proces ktorý sa ma konať zo zlým susedom ktorý mi vedome a úmyselne spôsobil škodu na mojom pozemku kde bez súhlasu vlastníka si tam postavil múr aj plyn.prípojku ale nech ten spor už konečne dotiahne do úspešného konca v prospech poškodeného začo Ti svätý Júda Tadeáš s celého srdca ďakujem a verím v Tvoju lásku,milotu a dobrotu,že mi pomôžeš v tomto súdnom spore sa dovolať pravdy a spravodlivosti ďakujem.

obhajca

(Dušan, 3. 2. 2016 9:27)

Svätý Júda Tadeáš vrúcne a pokorne ťa prosím daj nech môj obhajca obhajuje moje právo dovolať sa pravdy a spravodlivosti v súdnom procese ktorý sa už tak dlho vedie zo zlým susedom pomôž mi nech sa tento sud skonči a nech tam výhra na sude pravda a spravodlivosť a zloba nech bude spravodlivo potrestaná tak ako káže zákon na tejto zemi.Neopusť ma v mojom strachu a trápení ktorý mám zlý pocit z toho sudu môj svätý Júda Tadeáš,ale pomôž mi dovolať sa pravdy a spravodlivosti začo Ti s celého srdca ďakujem som Tvojim veľkým ctiteľom a stále sa budem k Tebe modliť a prosiť ťa o pomoc svätý Júda Tadeáš.

Prosba o pomoc

(Zufali, 15. 11. 2015 9:08)

Prosím Ťa svätý Júda Tadeáš zastaň sa ma na súde ktorý sa bude konať zo zlým susedom ktorý mi úmyselne a vedome poškodil môj pozemok prosím Ťa pomôž mi dosiahnuť pravdu a spravodlivosť na sude nech súdny znalec podá pravdivú spravu ,že mám poškodený pozemok ktorý mi poškodil zlý sused čo si tam bez súhlasu vlastníka postavil múr aj plyn.prípojku nech to odstráni z pozemku a vinník nech bude spravodlivo potrestaný tak ako káže zákon na tejto zemi začo Ti svätý Júda Tadeáš od srdca veľmi pekne ďakujem a verím v Tvoje milosrdenstvo.

Zufali

(Dušan, 14. 11. 2015 11:32)

Zastaň sa ma milí svätý Júda Tadeáš pred súdom ktorý sa bude konať zo zlým susedom ktorý mi vedome a úmyselne poškodil môj pozemok kde Ťa prosím pomôž mi dosiahnuť pravdu a spravodlivosť a sud nech vinníka za škodu ktorú mi spôsobil na mojom pozemku nech spravodlivo potrestá tak ako káže zákon na tejto zemi.Ďakujem Ti svätý Júda Tadeáš za vypočutie mojej úprimnej prosby s celého srdca Ti úprimne ďakujem a verím Ti v Tvoju dobrotu a lásku ktorou mi pomáhaš.

Poďakovanie

(Dušan, 30. 10. 2015 8:18)

Ďakujem Ti svätý Júda Tadeáš za všetko lebo keď Ti si so mnou tak mi nič nechýba lebo Tvoja láska,milota,dobrota a štedrosť ktorou ma zahrňuješ mi pomáha prekonať prekážky ktorá ma v mojom živote stretnú s Tvojou pomocou ich ľahko zdolám s celého srdca Ti svätý Júda Tadeáš úprimne ďakujem.

Súdny znalec

(Zufali, 24. 10. 2015 10:22)

Svätý Júda Tadeáš veľmi Ťa prosím pomôž mi keď príde súdny znalec 29.10.2015 o 10.00hod nech sa skutočne dohodnú s mojim obhajcom ako mi zlý sused úmyselne a vedome vošiel na môj pozemok kde si postavil múr aj plyn.prípojku nech podajú spravodlivú správu sudu o tom a nech sud rozhodne spravodlivo v prospech poškodeného a vinník nech nesie plnú zodpovednosť za úmyselnú a vedomú škodu ktorú mi spôsobil nech na sude výhra pravda a spravodlivosť a zlo,pýcha a povýšenosť nech budu spravodlivo potrestané sudom ktorý vládne na tejto zemi.Ďakujem Ti Svätý Júda Tadeáš za vypočutie mojej prosby lebo som veľkým Tvojim ctiteľom a verím,že mi pomôžeš lebo si dobrý a spravodlivý.

moja prosba

(smutnaorodovnica, 21. 10. 2015 22:52)

Prosim o ochranu rodiny. Dbaj na nas aby sme boli stastni. Velmi si vazim tvoju pomoc. Vzdy si stal pri mne. Dakujem ti velmi . Si uzasny pomocnik. Bud velebeny.

pomoc vtrapeni

(matka, 1. 10. 2015 8:50)

sv.juda tadeaš,pomôž mi prosim ťa vmojom trapeni o ktorom ty vieš,pomahaj a vyprosuj nám,veľa milosti u nášho milovaného pána boha,aby nam odpustil všetky prehrešky,v mojej rodine.ty si naše útočište v živote i vosmrti amen.

Prosba o pomoc

(Zufali, 23. 9. 2015 21:15)

Svätý Júda Tadeáš veľmi Ťa prosím zastaň sa ma na súde a pomôž mi nech súdny znalec rozhodne spravodlivo o poškodení môjho pozemku a súd nech už konečne vynesie spravodlivý rozsudok kde vinník bude spravodlivo potrestaný za škodu ktorú mi spôsobil kde mi neprávom poškodil môj pozemok nechcem od neho nič len nech odstráni múr z môjho pozemku aj prípojku ktorú tam ma a môj pozemok nech dá do pôvodného stavu začo sa Ti chcem úprimne poďakovať za vypočutie mojej prosby s celého srdca Ti ďakujem Svätý Júda Tadeáš lebo Ty si môj veľký ctiteľ ďakujem a verím Ti.

prosba o pomoc

(Obhajca, 25. 8. 2015 8:50)

Svätý Júda Tadeáš prosím Ťa o pomoc daj nech môj obhajca dotiahne súdny spor ktorý sa už tak dlho ťahá do úspešného konca nech na súde výhra pravda a spravodlivosť a vinník ktorý mi vedome poškodil pozemok nech nesie celu vinnú za škodu ktorú mi spôsobil nech súd spravodlivo rozhodne v prospech poškodeného a vinníka nech spravodlivo potrestá tak ako káže zákon na tejto zemi ďakujem Ti Svätý Júda Tadeáš za vypočutie mojej prosby.

prosba o pomoc

(Miro, 23. 8. 2015 10:46)

Svätý Júda Tadeáš vrúcne Ťa prosím o pomoc pomôž mi nech Miro ktorý začal prácu u nás v dome nech ju prosím Ťa skoro dokonči nech ma nenaťahuje,ale nech príde až sa to bude dať a skoro tu prácu dokonči ďakujem Ti môj veľký ctiteľ za vypočutie mojej úprimnej prosby a silno v Teba verím,že mi pomôžeš v mojej prosbe ďakujem.

prosba

(bozie dieta, 7. 8. 2015 22:04)

prosim sv.juda tadeas o uzdravenie oslobodenie toho co ma sputava .dakujem