Choď na obsah Choď na menu
 


Návštevná kniha

27. 1. 2009

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Re: Nikdy som nemyslela...

(Katarina, 27. 12. 2013 21:38)

Tani,

osobne si myslim, ze ked clovek pozera na nieco, a usudi, ze to nie je dobre, nepritahuje si na seba este vela nestastia.... Je dobre, ze sa sustredis na podstatne veci a chces ich riesit, aj ked vidis, ze mozno sama nemas na to sil. Prosime tych silnejsich, ktori vedia veci vyriesit az zazracne,... Ked uz sami nemozeme dalej, este tu mame modlitby a milujuceho Boha... (
Our prayers may be awkward. Our attempts may be feeble. But since the power of prayer is in the One who hears it and not in the one who says it, our prayers do make a difference. Nase modlitby mozu zniet tazkopadne a nase usilie slabe. Ale kedze sila modlitby je v Tom, kto jej nacuva, a nie v tom, kto ju vyrieka, nase modlitby prinasaju zmenu... Max Lucado)

Prisla som sa sem modlit za moju situaciu, ale velmi citim, ze kym budem pokracovat na stranke dalej, najprv sa pomodlim za Teba, lebo to nemas lahke. Velmi ma oslovilo, co si napisala. Poznam pani, ktorej Tadeas pomohol a sama mi ho odporucila ako ucinnu pomoc, kedze je to Jezisov oblubenec... Zelam vela stastia

Ďakujem

(Viera, 25. 12. 2013 13:44)

Ďakujem,sväty Júda Tadeáš za veľkú pomoc,ktorú mi preukazuješ.Si veľký pomocník,dokážeš aj nemožné.Boh vypočuje každé Tvoje orodovanie.Denne som s Tebou.ĎAKUJEM.

Sv. Juda Tadeas

(mamina Marta, 20. 12. 2013 11:31)

Sv. Juda Tadeas, sv. Matka ustavicnej pomoci, sv. Rita, sv.Terezka Jeziskova, klaniam sa pred Vami a vrucne Vas prosim o pomoc pre moju jedinu dceru, ukazte jej tu spravnu cestu pri jej rozvijajucej sa laske, ktoru si tak velmi zasluzi. Z uprimnosti srdca dakujem za ochranu nad nasim bytom a tiez za maximalne zlepsenie mojho zdravotneho stavu 3x operovanej nohy. Za vyslysanie mojej prosby Vam vopred dakujem, mamina Marta

prosba

(Ľubica, 16. 12. 2013 12:49)

Svätý Júda Tadeáš, vrúcne Ťa prosím o pomoc. Nadišiel týždeň náročných skúšok mojich synov, prosím oroduj za nich u nášho Pána Boha a i jeho syna Ježiša Krista, aby im dal silu všetko zvládnuť, aby neboli zúfalí. Ďakujem za všetky modlitby a milosti, ktoré boli vyslyšané.

1.pROSBA,

(martina., 12. 12. 2013 16:34)

prosim ochranuj nas od vsetkeho zleho, prosim prived ku mne Joa,

Súrna prosba

(Ľubica prosiaca matka, 10. 12. 2013 7:19)

Sv. Júda Tadeáš prosím ťa o mocný príhovor za moju dcéru a jej spolužiakov, aby úspešne napísali test a boli nekonečne vďační nášmu Pánovi. Dôverujem ti , nikdy si ma nesklamal. PBZ

vrúcna a súrna prosba

(Ľubica prosiaca matka, 8. 12. 2013 21:37)

Sv. Júda Tadeáš prosím Ta NECH DCéRU NESKLUCUJE STRACH ALE NECH DUCH SV. JEJ OSVECUJE ROZUM PRI TESTOCH A PRESKÚSANIACH. MáM O ŇU STRACH, DôVERUJEM TI NIKDY SI MA NESKLAMAL

Súrna pomoc

(Ľubica prosiaca matka, 3. 12. 2013 6:29)

Sv. Júda Tadeáš prosím ťa aby dnešné stretnutie dopadlo dobre, aby sa nám podaril náš zámer. Nech Duch sv. v nás účinkuje a nech sa nájdu schodné cesty na vyriešenie tohto zámeru. Vždy si mi pomohol, verím a dúfam v tvoju pomoc a mocný príhovor aj teraz.

Vrúcna prosba

(Osamelá, 2. 12. 2013 14:42)

Najde sa duša,ktorá je milá Bohu a vyprosí pre mňa ,aby v mojom živote nastal zlom k šťastnému,pokojnému a požehnanému životu.Bohu vďaka.Amen.

Vrúcna prosba

(Ľubica prosiaca matka, 30. 11. 2013 8:09)

Sv. Júda Tadeáš prosím ťa za dcéru, aby úspešne zvládla prezentáciu, test aj skúšku. Bože zbav ju otroctva strachu. Priveď ju k sebe a daj jej radosť z poznania že si. Sv. Júda Tadeáš prihovor sa za moju dcéru, nikdy si ma nesklamal, dôverujem v teba a tvoj mocný príhovor.

8./

(MARTINA., 29. 11. 2013 0:15)

SVASY JUDA TADEAS, DAKUJEM TI ZA VSETKO .DAKUJEM,DAKUJEM,DAKUJEM.SVATY JUDA TADEAS, PROSIM TA AJ NADALEJ NAS OCHRANUJ A DRZ NAD NAMI TVOJU OCHRANNU RUKU.DAKUJEME ZE NAS OCHRANUJES PRED VSETKYM ZLOM.NEPRESTAVAM V TEBA VERIT ANI V DOBROM ANI V ZLOM.DAKUJEM TI VELMI PEKNE ZE OCHRANUJES MOJU MAMU,NAS BYT A MNA PRED GAUNERMI, TORY BY NAM CHCELI USKODIT ALEBO NAM UBLIZIT.PROSIM TA POSLI ICH PREC.VELMI TA PROSIM NECH NAM V PRACI DAJU OD JANUARA DLHY KRATKY TYZDEN.PROSIM TA PRIVED KU MNE MOJHO MILOVANEHO JOA NECH NESTAGNUJEME A ZACNEME PLNIT TO CO SME SI NAPLANOVALI. SVATY JUDA TADEAS MAM V TEBA VIERU A VELMI TA PEKNE PROSIIM AJ NADALEJ NAM POMAHAJ.

7./

(MARTINA., 28. 11. 2013 0:09)

SVATY JUDA TADEAS,PROSIM TA OCHRANUJ NAS A DRZ NAD NAMI TVOJU OCHRANNU RUKU.VELMI TA PROSIM OCHRANUJ NAS PRED VSETKYM ZLOM.NEPRESTAVAM V TEBA VERIT ANI V DOBROM ANI V ZLOM.PROSIM TA OCHRANUJ MOJU MAMU,NAS BYT A MNA PRED GAUNERMI KTORY BY NAM CHCELI USKODIT ALEBO NEJAKO NAM UBLIZIT POSLI ICH PROSIM PREC.VELMI TA PROSIM NECH NAM V ROBOTE ZNOVA DAJU OD JANUARA DLHY KRATKY TYZDEN,PROSIM VELMI.ZNOVA TA VELMI SRDECNE PROSIM,PRIVED KU MNE NASPAT MOJHO MILOVANEHO JOA,VEMI MI CHYBA.PROSIM TA NECH UZ ZACNEME SPOLU USKUTOCNOVAT TO CO SME SI SPOLU NAPLANOVALI.MAM V TEBA VIERU.VELMI TA PEKNE PROSIM POMOZ NAM.DAKUJEM.SVATY JUDA TADEAS PROSIM TA NECH SA NAM V ZIVOTE DEJU LEN DOBRE PEKNE A POZITIVNE VECI , VSETKO ZLO NECH ODIDE OD NAS. SVATY JUDA TADEAS, PROSIM TA VELMI CHCEM PRACOVAT V SPENCRI V LONDYNE. SVATY JUDA TADEAS DAKUJEM TI ZE MAMA JE V PORIADKU. DAKUJEM ZE MAM PRACU KTORA MA BAVI MAME CO PAPAT MAME KDE BYVAT TO JE DOLEZITE. DAKUJEM DAKUJEM DAKUJEM MILION KRAT SOM VDACNA ZA VSETKO A VERIM ZE SA MI BUDU DIAT LEN DOBRE VECI . DAKUUJEM TADEASIK A ANIELIKOVIA ZE NAM POMAHATE . POMOCNICI MOJI ZLATY.:)

zmiluj sa, momôž mi

(Ana, 27. 11. 2013 7:47)

Svätý JÚDA TADEÁŠ už nenachádzam pomoci, nevládzem a neviem riešiť moju zložitú situáciu,chcem sa stále starať o moje lásky a mať na nich čas a silu, sú môj život a radosť. Prosím odvráť odo mňa všetko to zlé čo chystajú, zvráť to aj keď sa zdá, že je to nemožné, ale práve preto prosím Teba. Prosím, prosím, prosím o Zľutovanie a milosrdenstvo, pomôž mi, veď aj ja im pomáham. Bože zmiluj sa. Ďakujem, nekonečne Ti ďakujem.Amen

Re: zmiluj sa, momôž mi

(MARTINA, 27. 11. 2013 23:59)

Ana,prosim nezufaj,nesustred sa na zle veci SUSTRED SA NA TO, CO JE PRE TEBA DOBRE!!!! A TO CO JE ZLE TO ODIDE.

6./

(MARTINA, 26. 11. 2013 0:48)

Svaty JUDA TADEAS PROSIM TA OCHRANUJ NAS A DRZ NAD NAMI TVOJU OCHRANNU RUKU. pROSIM TA OCHRANUJ NAS PRED VSETKYM ZLOM.PROSIM TA OCHRANUJ MOJU MAMU,NAS BYT A MNA PRED GAUNERMI,KTORY BY NAS CHCELI VYKRADNUT ALEBO NAM NEJAKYM SPOSOBOM USKODIT.POSLI ICH PREC PROSIM TA.PROSIM TA NECH NAM V PRACI DAJU DLHY KRATKY TYZDEN.ZNOVA TA VELMI VRUCNE PROSIM PRIVED KU MNE MOJHO MILOVANEHO JOA , VELMI MI CHYBA.PROSIM TA NECH UZ NACNEME SPOLU USKUTOCNOVAT TO, CO SME SI SPOLU NAPLANOVALI, VELMI TA PEKNE PROSIM POMOZ NAM.SVATY JUDA TADEAS, JA V TEBA VERIM A VERIM AJ V ANIELOV STRAZCOV NASICH LEBOTY S ANIELMI NAM POMAHAS A OCHRANUJES NASA VZDY VYSLISIS A POMOZES NAM AJ V TYCH BEZNADEJNYCH SITUACIACH.PRETO TA VELMI PEKNE PROSIM NECH SA NAM V ZIVOTE DEJU LEN DOBRE A POZITIVNE VECI NECH SA NAM DARI, NECH DOBRE JE VSETKO.DAKUJEM,DAKUJEM,DAKUJEM.DAKUJEM ZE MOJA MAMA JE V POHODE,ZE MAM PRACU KTORA MA BAVI , ZE MAM DOMOV, ZE MAM SI CO OBLIECT ZE MAM STALY PRIJEM ZE MAME CO PAPAT/.ZE MAM JOA MOJU LASKU. ZE MAME LASKU. SVATY JUDA TADEAS VEMI CHCEM ZIT V LONDYNA A PRACOVAT TAM V MARKS AND SPENCER PROSIM TA POMOZ MI USKUTOCNIT TO . DAKUJEM,DAKUJEM,DAKUJEM. :) POMOCINK NAS ZLATY.

prosba

(Ľubica, 25. 11. 2013 20:48)

Svätý Júda Tadeáš, obraciam sa na Teba s veľkou prosbou o príhovor u nášho Pána Boha a jeho syna Ježiša Krista za mojich synov v ich ťažkých časoch pri príprave a vykonaní skúšok. Ďakujem za všetky dobrodenia za nás. Amen.

5./

(MARTINA, 24. 11. 2013 20:10)

SVATY JUDA TADEAS PROSIM TA OCHRANUJ NAS A DRZ NAD NAMI TVOJU OCRANNU RUKU.PROSIM TA OCHRANUJ NAS PRED VSETKYM ZLOM.PROSIM TA OCHRANUJ MOJU MAMU,NAS BYT A MNA PRED GAUNERMI, KTORY BY NAS CHCELI VYKRADNUT ALEBO NAM NEJAKO USKODIT.PROSIM TA NECH NAM ZASE V PRACI DAJU DLHY KRATKY TYZDEN.ZNOVA TA VELMI VRUCNE PROSIM PRIVED KU MNE MOJHO MILOVANEHO JOA, NECH UZ ZACNEME SPOLU USKUTOCNOVAT TO CO SME SI SP0OLU NAPLANOVALI,VELMI TA PEKNE PROSIM POMOZ NAM.SVATY JUDA TADEAS, JA V TEBA VERIM A VERIM AJ V ANIELOV LEBO TY MA VZDY VYSLISIS A POMOZES NAM AJ V BEZNADEJNYCH SITUACIACH.VELMI TA PROSIM NECH SA NAM V ZIVOTE DEJU LEN DOBRE PEKNE VECI, NCH JE VSETKO DOBRE A VESLELE :) DAKUJEM,DAKUJEM, ZE MAMA JE V POHODE ZE MAM PRACU KTORA MA BAVI ZE MAM KDE BYVAT MAME CO PAPAT CO SI OBLIECT A MAME SA DOBRE :) MAM JOA KTOREHO VELMI MILUJEM SVATY JUDA TADEAS VELMI CHCEM PRACOVAT V MARKS AND SPENCER V LONDYNE PROSIM TA POMOZ MI DAKUJEM, :)

Prosba

(Mária, 24. 11. 2013 19:18)

Ó svätý Júda Tadeáš, ďakujem za všetky vyslyšané prosby, neopusť nás ani teraz a veľmi ťa prosím ,aby zajtrajšie vyšetrenie dopadlo dobre aby bol môj syn zdravý a mohol osa starať o svoju rodinku.

Prosím o zdravie pre svoju mamičku

(Anna, 23. 11. 2013 21:05)

Sv. Júda Tadeáš pokorne Ťa prosím o príhovor a orodovanie u nášho Nebeského Otca za zdravie mojej drahej mamičky. Vysliš moju prosbu a vypros ju u nášho Nebeského Otca. Daj nech vstane z lôžka a nech je ešte medzi nami. Ďakujem a dôverujem Ti.

4./

(MAARTINA,, 23. 11. 2013 18:59)

SVATY JUDA TADEAS, PROSIM TA OCHRANU A DRZ NAD NAMI TVOJU OCHRANNU RUKU.PROSIM TA OCHRANUJ NAS PRED VSETKYM ZLOM.PROSIM TA OCHRANUJ NAS BYT,MOJU MAMU A MNA PRED GAUNERMI KTORY BY NAS CHCELI VYRADNUT ALEBO NAM USKODIT.PROSIM NECH NAM ZNOVA DAJU V ROBOTE DLHY KRATKY TYZDEN.VELMI TA PROSIM PRIVED KU MNE MOJO MILOVANEHO JOA NECH UZ KONCENE ZACMEME SPOLU USKUTOCNOVAT VSETKO CO SME SI SPOLU NAPLANOVALI, PROSIM POMOZ NAM. JA VIEM ZE TY NAM VZDY POMOZES LEBO TY SI VZDY POMOHOL UZ AJ V TAKYCH TAZKYCH BEZNADEJNYCH SITUACIACH TAM KDE NEBOLO NADEJE VZDY SI POMOHOL.PROSIM DRZ NAD NAMI OCHRANNU RIKU TVOJU, VED V TEBA VERIM V TVOJU ZAZRACNU SILU VELMI VELMI VERIM.PROSIM TA NECH SA NAM VZIVOTE NASOM DEJU LEN DOBRE VECI VSETKO PEKNE, VESELE, :)DAKUJEM,DAKUJEM,DAKUJEM,ZE MAMA JE V POHODE,ZE MAM PRACU,MAM KDE BYVAT,MAM CO PAPAT , ....MAM JOA, KTOREHO MILUJEM, DAKUJEM,


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70

následující »