Choď na obsah Choď na menu
 


Návštevná kniha

27. 1. 2009

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

prosba

(Ľubica, 8. 12. 2014 18:37)

Sv. Júda Tadeáš, obraciam sa na teba s vrucnou prosbou a zároveň i ďakujem za všetky doposiaľ vyslyšané. Veľmi prosím, aby si odovzdal Pánu Bohu moje žiadosti za deti, ktorí v tomto období majù náročné skúšobné testy. Hlavne prosim za tento týždeň. Verîm v Tvoju veľkú moc, že si mi nikdy neodporel o čo som prosila. Ďakujem.

Návrat lásenky

(Aňa, 2. 12. 2014 0:29)

Svätý Júda Tadeáš prosím Ťa vypros mi u Boha tú milosť, aby sa mi rýchlo vrátil kocúrik Gučinko, ktorého mi ukradli. Prosím sprav pre to všetko. Prosím, prosím, prosím, lebo ho milujem a chýba mi. Už som bezmocná, tak prosím všetkých svätých o pomoc. Amen.Amen.Amen.

Vďaka za vyslyšanie

(Věra Matečná, 27. 11. 2014 15:00)

Drahý svätý Juda Tadeáš - môj pomocník a ochranca, i touto cestou ti vrúcne ďakujem za vyslyšanie a pomoc pre študenta, ktorý sa dostal do ťažkej situácie, kedy mu hrozilo neúspešné ukončenie štúdia. I keď mu bola zamietnutá žiadosť o výnimku na všetkých školských inštitúciach v rámci školy , po našich modlitbách deviatníka nastal obrat v riešení a rektor zmenil svoje negatívne stanovisko a udelil mu výnimku, na základe ktorej môže pokračovať na diplomovke s možnosťou riadneho ukončenia štúdia. píšem tu aj preto, aby mladí ľudia v svojích ťažkých životných situáciách sa nevydávali ale s dôverou sa utiekali k patrónovi, ktorý pomáha i v tých prípadoch, keď sme sa vzdali všetkej nádeje. Nech je pochválený milostivý Boh, ktorý vyslyšal moje prosby prostredníctvom sv. Tadeáša. Bohu vďaka.

prosba o návrat strateného syna

(Aňa, 25. 11. 2014 1:08)

Prosím Ťa Bože otče všemohúci v mene Tvojho syna a nášho pána Ježiša Krista o nájdenie a vrátenie do môjho náručia môjho Gučinka. Prosím o príhovor aj Teba svätý Júda Tadeáš, svätá RITA, aj Teba svätý Anton stratených vecí a mocný divotvorca potrebujem aj ja Tvoj zázrak , páter Pio aj Ty sa prihovor za nás. Prosím Vás o rýchlu pomoc, lebo ja neviem ho nájsť, nájdite mi ho a vráťe ho ku mne. Milosť. Moja vina, moja vina, moja preveľká vina. Prosím Ťa Bože o odpustenie a návrat môjho Gičiho. AMEN.AMEN.AMEN.

surna prosba

(mama, 21. 11. 2014 20:04)

Svaty Juda Tadeas ,prosim Ta za svojho syna jozefa vyliec ho zo zavistlosti hry na pocitaci,vypisovania si z roznimy kamaratkami ktore su vekovo starsie ktore maju velke deti nech sa snimi nezapleta aj ked len pisanim a ma dost velke problemi s peniazmi pozicky ktore mu treba splacat ale zarobi malo a vobec mu to nevychadza platit ale mna to velmi trapi a nemozem mu pomoct.Preto ta velmi prosim Svaty Juda Tadeas pomoz mu vratit sa na spravnu cestu a prived ho do Bozieho narucia.

Prosba a vďaka

(Mária, 6. 11. 2014 15:22)

Ó Svätý Júda Tadeáš, tak ako vždy aj teraz sa utiekam k Tebe. Ďakujem Ti za všetky vyslyšané prosby. Prosím Ťa vypros milosť a daj uzdravenie pre mojich synov nech ich netrápia choroby duševné ane telesné a ani žiane zlé náklonnosti. Nech im milostivý Pán dopraje uzdravenie a dovedie ich na správnu cestu života. POmôž prosím veď Ty už vieš čo ma najviac trápi. Ďakujem. Tvoja oddaná ctiteľka.

1.vruca prosba o ochranu

(MARTINA , 4. 11. 2014 0:18)

svaty juda tadeasik prosim ochanuj nas byt a moju maminku pred zlodejmi ktory si oznacuju nas byt papierikami. prosim ABY NAM DALI POKOJ PROSIM, aby ten co tie papieriky dava uz sam prestal.nedopust nicomu zlemu aby nam ublizilo. prosim ochranuj aj moju maminku, jedinu aby sa jej nic nestalo, aby JEJ NIKTO NEBLIZIL PROSIM, PROSIM,PROSIM, VYSLIS MA ABY SOM MOHLA BYT KLUDNA V PRACI. ona JE JEDINA KTORU MAM. PROSIM VYSLIS MOJU PROSBU. TY VZDY POMAHAS V BEZNADEJI. DAKUJEM,DAKUJEM,DAKUJEM.


2.VRUCNA PROSBA O ZACHRNU VZTAHU s mojim CIWOM

(martina a ciwo, 29. 10. 2014 9:29)

svaty juda TDEAS,VELMI TA PROSIM, UYDRAV NAS VZTAH S CIWOM, NECH HJE VSETKO AKO PREDTYM, NECH MA SAM OD SEBA VOLA A PISE MI.VELMI A PROSIM, AJ ZA NEHO,DAJ DO PORIADKU VSETKO , PRIVED KU MNE NASPAT MOJHO CIWA MOJU LASKU. NECH JE VSETKO TAK SUPER AKO PRDTYM ,VELI TA PROSIM O VYSLISANIE.VELMMI TA PROSIM, JE DKHO PREC A VELMI MI CHYBA JA VIE ZE TY VZDY POOZES V BEZNADEJNEJ SITUACII LEBO VZDY POMAHAS TAM,KDE UZ NIET NADEJE VERIM V VOJU POMOC NECH MI STALE SAM OD SEBA PISE AJ NA SKYPE AJ CEZ KAMERU PROSIM UROB ZAZRAK.AJ NA VIBERI A NECH MA VOLA DO SVAJCIARSKA ZA NIM. NECH SPLNI VSETKO TO CO SLUBIL KED BOL TU. VELMI TA PROSIM, VZYLIS MA NECH S CIWOM ODIDEME KONECNE PREC DO UK DO LONDONU KDE BUDEME NAT BYT , OVIDDVAJA PRACU A DETI NASE KTORE SOM JA PORODILA. VELMI CHCEM ABY CIWO BOL MOJ MANZEL A MAME SPOLU RODINU , PROSIM, NECH JE TO CO NAJSKOR VELMITA PROSIM, ODVRAT ODO MNA VSETKY ZLE NEGATIVNE MYSLIENKY , KTORE MAM V MOJEJ MYSLI, JA TO S CIWOM MYSLIM VAZNE, TUZIM MAT S NIM RODINU. PROSIM NECH SA VYPLNIA VSETKY VECI, KTORE MAM NA TABULI VIZII. PROSIM UCIN ZAZRAK, SVATY JUDA TDEASIK, PROSIM OPATRUJ MOJU MAMINKU, KTORU VELMI LUBIM, DRZ NAD NOU TVOJU OCHRANNU RUKU. MAM LEN JU .PROSIM, POMAHAJ NAM VO VSETKOM, A OCHRANU OD VSETKEHO ZLEHO PROSIM, OCHRANUJ NAS BYT PRED ZLYMI LLUDMI ABY NAM UZ NIKTO NEUBLIZOVAL A NIKTO CUDZI SA UZ NIKDY NEPOKUSAL DOSTA SA DNU ..... PROSIM OCHRANUJ NAS, MOJU MAMU , CIWA....CHCEM MAT S CIWOM DETI PROSIM, VYSLIS MOJE PROSBY, PROSIM, DAKUJEM, DAKUJEM,DAKUJEM,.

1.prosba prosim vyslis nas

(martina a ciwo, 28. 10. 2014 0:52)

svaty juda tadeasik velmi ta prosim uzdrav nas vztah s ciwom ,velmi ta prosim aj za neho,daj do poriadku vsetko prived ku mne naspat mojho ciwa moju lasku.nech je vsetko tak super ako pred tym velmi ta prosim je dlho prec a velmi mi chyba...ja viem ze ty vzdy pomozes v beznadejnej situacii lebo vzdy pomahas tam kde uz niet nadeje....verim v tvoju pomoc.nech mi stale sam od seba pise ja na skype aj cez kameru aj na viberi a nech ma vola do svajciarska za nim....nech splni vsetkoto co slubil ked bol tu.velmi ta prosim vyslis ma nech s ciwom odideme konecne prec do UK do londyna kde budeme mat byt,obidvaja pracu a deti nase deti ktore som ja porodila.velmi chcem aby ciwo bol moj manzel a mame spolu rodinu prosim nech je to co najskor .velmi ta prosim odvrt odo mna vsetky negativne myslienky ktore mam v mojej mysli, ja to s ciwom myslim vazne tuzim mat s nim rodinu. prosim nech sa vyplnia vsetky veci co mam na tabuli vizii. prosim ucin zazrak.svaty juda tadeasik prosim opatruj moju maminku ktoru velmi lubim drz nad nou tvoju ochrannu ruku .mam len ju...prosim pomahaj nam vo vsetkom a ochranuj od vsetkeho zleho prosim ochranuj nas byt pred zlymi ludmi aby nam uz nikto nechcel ublizit,,, a nikto sa uz nikdy nikto cuzi nepokusal dostat sa dnu......prosim ochranuj nas MOJU MAMU MNA,CIWA....CHCEM MAT S CIWOM DETI PROSIM VYSLIS MOJE PROSBY PROSIM, DAKUJEM, DAKUJEM , DAKUJEM.

vďaka

(lenka, 24. 10. 2014 19:44)

Vďaka Ti sv.Júda Tadeáš za vyslišané modlitby,orodovanie za mňa u Pána Ježiša.Chvála Bohu na výsostiach za uzdravenie, vďaka a odovzdanosť

Ruženec odovzdanosti

(ctiteľ, 24. 10. 2014 11:08)

Ruženec odovzdanosti. /modlíme sa na klasickom 5- desiatkovom ruženci/ Začiatok: Verím v Boha.

Na veľkých zrnkách: Ježišu, celkom sa ti odovzdávam, vezmi všetko do svojich rúk, postaraj sa o všetko. Ježišu dôverujem v teba. Pane, nech sa stane tvoja najsvätejšia vôľa. Pane, nech sa mi stane podla tvôjho slova.

Na malých zrnkách: Ježišu, vezmi všetko do svojich rúk, postaraj sa o všetko.

Nakoniec: Pane, staň sa tvoja svätá voľa všade a vo všetkom, lebo len v tebe je ukrytý večný pokoj. Amen

Ruženec vdačnosti

(ctiteľ, 24. 10. 2014 11:04)

Ruženec vdačnosti.

modli sa na obyčajnom ruženci

Verím v Boha

Na velkých zrnkách: Otče Náš...

Na malých zrnkách: Ježišu môj, nech je požehnané a zvelebené tvoje nasvätejšie meno. Vdaka ti Pane za všetko.

Na konci každeho desiatka: Sláva Otcu..., Chvala ti a sláva Pane Ježišu.

Na záver: Velebí moja duša Pána...

súrne

(prosba, 6. 10. 2014 9:08)

Prosím o modlitby za zázračné uzdravenie Emílie. Ďakujem

17.vrucna prosba o zachranu vztahu s ciwom

(martina a ciwo, 28. 9. 2014 0:57)

svaty judatadeasik, prosim ta tu kazdy den, uzdrav nas vztah s ciwom,velmi ta prosim,prived ku mne naspat mojho ciwa ,prived ho ku mne, nech sa kumne vrati, je dlho prec, velmi ta prosim velmi mi chyba.ja viem,ze ty vi pomozes pretoze ty pomahas vzdy vsade tam, kde ta ludia potrebuju ,preto ta velmi prosim,pomoz aj mne . zachran nas vztah, s ciwom, nech mi staaale a sam od seba pise coraz viac a nech ma stale vola cez skype a aj cez kameru, velmi ta prosim vyslis ma.nech splni vsetko to co slubil a nech spolu odideme konecne prec do uk zit.do londyna.velmi chcem mat s nim deti a rodinu. velmi ta prosim, odvrat zle negativne myslienky od mna. prosim nech sa vyplnia vsetky tie veci ktore mam napisane a tabuli vizii.svaty juda tadeasik prosim ta o velmi skore uzdravenie nasej Beatky, aby bola zdrava a aby sa mohla starat o svoje dieta elik.svaty juda tadeasik opatruj prosim v dobrom zdravi aj moju maminku, dakujem,dakujem,dakujem

16.vrucna prosba p zazracnu zachranu nasho vztahu s ciwom

(martina a ciwo, 25. 9. 2014 12:42)

svaty juda taeasik prosim ta tu kazdy den, uzdrav nas vztah s ciwom.velmi ta prosim, prived ku mne naspat mojho ciwa, prived ho ku mne, nech sa ku mne vrati velmi mi chyba. ja viem, ze ty mi pomozes pretoze ty pomahas vzdy vsade tam, kde ta ludia potrebuju preto ta velmi prosim pomoz aj mne.zachran nas vztah s ciwom.nech mi stale sam od seba pise coraz viac a nech ma stale vola cech skype a ja cez kameru velmi ta prosim. nech splni vsetko to, co slubil a nech spolu odidieme konecne prec do uk zit tam do londyna. velmi chcem mat s nim deti a rodinu.velmi ta prosim, odvrat zle negativne myslienky ododmna.prosim nech sa vyplnia vsetky tie veci ktore mam na tabuli vizii .svaty juda tadeasik, prosim ta o velmi skore uzdravenie nasej Beatky aby bola zdrava a mohla sa starat o Elu.aby mohla znovu fngovat tak,ako predtym aby sa dala do poriadku.aby mohla dobre spat aj bez liekou na spanie.nech uz ide domou z tej hnusnej hronej nemocnice.nedovol aby trpela ona si to nezasluzi.prosim uchovaj aj moju mamu v dobrom zdravi nech ju nohy a mysel neopustaju. dakujem,dakujem,dakujem.

15.vrucna prosba o zazracnu zachranu nasho vztahu.

(martina a ciwo, 24. 9. 2014 20:04)

svaty juda tadeasik prosim uzdrav nas vztah.velmi prevelmi ta prosim, prived ku mne naspat mojho ciwa, prived ho ku mne,velmi mi chyba.ja viem, ze ty mi pomozespretoze ty pomahas vzdy vsade tam,kde ta ludia potrbju.preto ta velmi prosim pomoz aj mne. zachran nas vztah s ciwom. nech mi stale sam od seba pise coraz viac a nech ma stale bola cez skype a aj cez kameru velmi ta prosim. nech splni vsetko to, co slubil a nech spolu odidieme konecne prec do uk zit tam do londyna. velmi chcem mat s nim deti a rodinu.velmi ta prosim,odvrat zle negativne myslienky odomna. prosim nech sa splni vsetko to, co mam napisane na tabuli vizii. svaty juda tadeasik, prosim ta o uzdravenie nasej Beatky aby mohla znovu fungovat tak ako predtym aby sa mohla starat o Elinku aby mohla spat aj bez liekou na spanie nech uz ide domou z tej hroznej nemocnice..lebo ma elu ktora ju potrebuje.nech je stastna a Zdrava .nedovol aby trpela ona si to nezasluzi.prosim uchovaj aj moju mamu v dobrom zdravi. prosim aby ma v praci chvalili.aby som dostala nadpriemerne hodnotenie tak ako predtym. DAKUJEM,DAKUJEM,DAKUJEM.

14.vrucna prosba o zazracnu zachranu vztahu s ciwom,svay

(martina a ciwo, 22. 9. 2014 10:34)

svaty juda tadeasik, velmi prevelmi ta prosim,prived ciwa ku mne naspat,prived ho ku mne velmi mi chyba.ja viem,ze ty mi pomozes,preetoze ty pomahas vzdy vsade tam kde ta ludia potrebuju.preto ta velmi prosim,pomoz aj mne.zachran nas vztah s ciwom.nech mi stale pise coraz viac a nech ma stale vola cez skype a aj cez kameru, velmi ta prosim .nech splni vsetko to, co slubil a nech spolu odideme zit do LONDYNA.VELMI CHCEM mat s nim deti a rodinu.velmi ta prosim odvrat zle negativne myslienky odomna.prosim nech sa splni vsetko to co mam napisane na tabuly vizii.svaty juda tadeasik, prosim ta o uzdravenie Beatky nech sa jej stav zazracne zlepsi a nech ide domou z tej hroznej nemocnince lebo ma dieta ktore ju potrebuje.prosim ta nedovol aby tak trpela .nech je stastna a zdrava.lebo ona je mudra zena a dobra matka. prosim,uchovaj moju maminku v dobrom zdravi. dakujem.dakujem,dakujem.

13VRUCNA PROSBA,

(martina a ciwo, 21. 9. 2014 0:14)

PROSIM TA VYSLIS MA SVATY JUDA TADEAS, VYSLIS VSETKY MOJE PREDOSLE PROSBY, CIWO MI VELMI CHYBA, NECH MA SAM OD SEBA VOLA DO SVAJCIARSKA PROSIM,DAKUJEM,DAKUJEM,DAKUJEM,

13.vrucna prosba o zazracnu zachranu vztahu s ciwom

(martina a ciwo, 21. 9. 2014 0:11)

svaty juda tadeasik, velmi prevelmi ta prosim, prived ku mne mojho ciwa naspat, prived ho ku mne velmi mi chyba aja viem ze ty pomozes vzdy , prosim, pomoz mi aj teraz, a zachran nas vztah s ciwom, nech sa ku mne stale vracia a nech odideme spolu zit do uk, a prosim o uzdraveie nasho vztahu nech mi stale pravidelne pise , sam od seba cez skype aj cez kameru , nech splni vsetko to co povedal, prosim, nech zase spolu komunikujeme a nech mi sam od seba pise tak ako pred tym, nech dodrzi to co mi slubil, prosim, nech splni vsetko to , co povedal, velmi mi chyba a velmi ho lubim, prosim, velmi velmi chcem mat s nim deti zdrava a roinu a prosim odvrat zle myslienky odo mna, svaty juda tadeasi prosim,velmi nech sa splnia veci ktore mam napisane na tabuli viyii, DAKUJEM,DAKUJEM,DAKUJEM,DOBY POOCNIK, JA VEIM, V TEBA A TVOJU ZAZRACNU SCHOPNOST POMAHAT VZDY TAM, KDE UZ NIET ZIADNEJ NADEJE,JA VERIM V TEBA DAKUJEM,DAKUJEM,DAKUJEM,

12.vrucna prosba o zazracnu zachranu vztahu s ciwom

(martina a ciwo, 18. 9. 2014 9:44)

svaty juda taeasik, velmi ta pekne prosim,prived ku mne mojho ciwa naspat,prived ho ku mne, velmi mi chyva, ja viem, ze ty pomozes vzdy , prosim, pomoz mi aj teraz, a zachran nas ztah, s ciwom, nech sa ku mne stale vracia a nech odideme spolu zit do uk.a prosim o uzdravenie nasho vztahu nech mi stale pravidelne pise sam od seba cez skype, aj cez kameru, nech odryi vsetko to, co povedal, prosim,nech zase spolu komunikujeme a nech mi sam od seba pise tak, ako pred tym, nech dodrzi to co mi slubil,prosim, nech splni vsetko to , co povedal, velmi mi chza a elmi ho lubim, prosiim velmi velmi chem mat s nim deti zdrave deti,a rodinu a prosim, odvrat zle myslienky odo mna, svaty juda tadeasi, prosim, velmi nech sa plnia veci ktore mam napisane na tabuli vizii,DAKUJEM,DAKUJEM,DAKUJEM, DOBRY POMOCNIK, JA VERIM V TEBA A TVOJU ZAZRACNU POMOC VIEM ZE TY MI POMOZES,. DAKUJEM,DAKUEM,DAKUJEM,


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70

následující »