Choď na obsah Choď na menu
 


1. deň novény Panna Mária, čo rozväzuje uzly

2. 1. 2015

Ako postupovať pri novéne

1. prežehnaj sa

2. povedz ľútosť, popros o odpustenie svojich hriechov a urob si silné predsavzatie, že sa ich viac nedopustíš 

Ľútosť:

Ó môj Bože, zo srdca ľutujem, že som Ťa urazil. Nenávidím všetky svoje hriechy, nielen pre Tvoje spravodlivé tresty, ale najmä preto, že som urazil Teba, môj Bože, ktorý si všetko dobro a zasluhuješ si všetku moju lásku. Dávam si pevné predsavzatie viac nehrešiť a vyhýbať sa blízkej príležitosti k hriechu. Amen.

3. pomodli sa prvé tri desiatky  ruženca

4. urob si meditáciu na príslušný deň novény /prvý až deviaty deň/

Meditácia 1. deň

Najdrahšia svätá Matka, svätá Mária, ktorá rozväzuješ uzly, čo dusia Tvoje deti, vystri svoje milostiplné ruky ku mne. Zverujem Ti dnes tento uzol ... a všetky negatívne následky, ktoré spôsobil v mojom živote. Dávam Ti tento uzol, ktorý ma mučí, robí ma nešťastným, a ktorý mi bráni zjednotiť sa s Tebou sa s Tvojím Synom Ježišom, mojím Spasiteľom.

Bežím k Tebe, Mária, ktorá rozväzuješ uzly, lebo Ti dôverujem a viem, že nikdy nepohrdneš hriešnym dieťaťom, ktoré prichádza k Tebe a prosí Ťa o pomoc. Verím, že môžeš rozuzliť tento uzol, lebo Ježiš Ti daruje všetko. Verím, že chceš rozviazať tento uzol, lebo si moja Matka. Verím, že to urobíš, lebo ma miluješ večnou láskou. Ďakujem Ti, drahá Matka.

 

Mária, ktorá rozväzuješ uzly, oroduj za mňa!

Ten, kto hľadá milosť,

nájde ju v Máriiných rukách.

5. pomodli sa posledné dva desiatky ruženca

6. ukonči modlitbu k Panne Márii, ktorá rozväzuje uzly

Modlitba k Panne Márii, ktorá rozväzuje uzly:

Panna Mária, Matka čistej lásky, Matka ktorá nikdy neodmietneš prísť na pomoc dieťaťu v núdzi, Matka, ktorej ruky nikdy neprestanú slúžiť milovaným deťom, lebo ich pobáda Božia láska a nesmierne milosrdenstvo, ktorým je naplnené Tvoje srdce, prosím Ťa, obráť ku mne svoje súcitné oči a pozri na spleť uzlov v mojom živote. Vieš veľmi dobre, aký som nešťastný. Poznáš moju bolesť a vieš, aký som zviazaný uzlami.

Mária, Matka, ktorej Boh zveril rozväzovanie uzlov v živote svojich detí, odovzdávam do Tvojich rúk stuhu môjho života. Nikto, ani sám diabol ju nemôže vytrhnúť z Tvojej veľkej starostlivosti. V Tvojich rukách niet uzla, ktorý by nemohol byť rozuzlený. 

Mocná Matka, svojou milosťou a mocným príhovorom u svojho Syna Ježiša vezmi dnes do svojich rúk tento uzol ...

Prosím Ťa, rozviaž ho na slávu Božiu raz a navždy. Ty si moja nádej.

 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Panna Mária, ktorá rozväzuje uzly - foto

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

zachrana manzelstva

(juliana, 11. 10. 2016 15:19)

Mocna Matka prosim ťa o rozviazanie uzla v nasom manzelstve. Zbav Juraja pocitu chladu ktory ku mne citi vlej mu do srdca lasku ku mne. Zachran Matka nase manzelstvo...Dakujem za tvoje vyslysanie

Panna Mária dobrotivá, pomôž

(Eva, 12. 8. 2016 21:19)

Mocná Matka, prosím vezmi dnes do rúk tieto uzly: syn sa úplne odkláňa od P.Boha... žije v hriechoch, odmieta sv. spoveď, kostol... dcéra má správanie na nepoznanie - veľa vyplýva zo závislosti v príjme potravy - má poruchu, ktorú nechce liečiť a tiež z nenormálneho nadmerného zamerania sa na svoje telo a módu, nekonečné nákupy... Prosím P. Mária, svojou milosťou a mocným príhovorom u svojho Syna Ježiša, pomôž.

vztah

(katarina , 18. 7. 2016 13:07)

Pana Maria prosim ta o rozviazania uzlov v mojom zivote ..s priatelom sme sa odcudzili a on sa dal na obchodovanie na burze a nechce zachranit rodinu ..
prosim ta Matka o bozie svetlo a uzdrav nas vztah v mene nasich deti aby pochopil ze laska a rodina je vsetko co v zivote ma ..Nech cim skor nas vola domov ..osciwt mu rozum...Dakujem za vyslusanie Matka..

panna Maria rozviaz uzly aj v mojom zivote

(Jana, 10. 7. 2016 21:55)

Za mojho priatela je dlhodobo chory,pomoz mu,uzdrav jeho bolave srdce,oslobod od utlaku zleho ducha,rozviaz aj uzly v mojom zivote praca,priatelia,ochran pred nepriatelmi,

rozviaz uzol v mojom zivote

(jana, 10. 7. 2016 21:41)

V poslednych rokoch som sa vynrala cestou a neviem,ci je spravna,neviem,ci priatel nie je zapleteny v okultizme,ale je stale nemocny,Panna Matia rozvezovacka uzlov ukaz mi Boziu volu v mojom a jeho zivote,za uzdravenie vztahov v celej rodine,za spravnu volbu pri vybere povolania a prace,za vsetky deti v rodine,za vyber priatelov a vernost vo vztahoch

prosba

(olga, 19. 2. 2016 12:32)

Najdrahšia svätá Matka, svätá Mária, ktorá rozväzuješ uzly, prosím Ťa o rozviazanie uzla rakoviny a všetkých ťažkých chorob mojho manžela Juraja, aby jeho výsledky dopadli dobré. Prosím a ďakujem za vyslyšanie.

prosba

(zuzka, 26. 11. 2015 10:40)

Prosim ta najsvetejsia Matka rozviaz tento uzol vtieravyh myslienok a nedopust aby som si viacpripustala zle na seba a na moju rodinu daj mi silua cistotu myslienok dakujem ti draha Panna Maria

prosba

(bohuznama, 6. 11. 2015 18:00)

Panna Maria prosim o pomoc pri hladani dobreho ,veriaceho manzela.Nebesky otce ty si povedal,nie je dobre cloveku samemu urobme mu pomoc,ktora mu bude podobna.Pane daroval si cloveku dar sviatostneho manzelstva.V mene jezisa Krista ta prosim,pomoz mojmu srdcu najst manzela,ktory bude pre moj zivot oporou.Dakujem .CHVALA TI A SLAVA

prosba

(bohuznama, 28. 10. 2015 18:12)

Panna Maria co rozväzujes uzly,prosim ta o rozviazania uzla nedokonalej modlidby.Nauc ma modlit sa silnu modlidbu viery ,aby prenikala tvoje nebeske kralovstvo a tvoje neposkvrnene srdce.Prosim ta o dar Ducha aby sa vomne modlil,napln ma darmi Ducha sväteho a ovocim.Znic vomne vsetky myslienky ,ktore nicia moju modlidbu a prosim ta o sustredenost na svetej omsi.Moje srdce je zatvrdnute Pane nauc ma pocuvat bozie slovo aby v nom tvoje slovo rastlo a rozvijalo sa.

prosba

(bohuznama, 19. 10. 2015 17:33)

Nebeska matka ,prosim ta o rozviazanie uzla samoty.Prosim ta o radost a vnutorny pokoj.Dakujem.Slava ti a chvala.

za uzdravenie a oslobodenie od psychickej choroby

(Jarka -Bohuznama, 15. 10. 2015 7:12)

Draha mamicka nebeska ty poznas aj s tvojim synom moju bolest,prosim ta tebe neodoprie nas spasitel ani jednu prosbu rozviz prosim ta tento uzol bezmocnosti a obdar ma radostou a pokojom duse.Amen Velmi dakujem za vyslysanie

za obratenie a zamestnanie

(matka, 23. 9. 2015 14:59)

sv.matka mária,pomocnica kresťanov,prosim ťa o rozviazanie 1vého úzla,za ktori ti budem veľmi vdačna,vypros mi u nášho milovaneho boha,prosbu o ktoru som prosila.dakujem.

prosba

(bohuznama, 15. 9. 2015 17:50)

Panna Maria nevladzem.Prosim ta pomoz ,daj mi silu aby som dokazala prijat moj kriz.Vrat mi zmysel zivota.Dakujem.

prosba

(matka, 13. 8. 2015 22:42)

Panna Maria ,prosim ta rozviaz uzol,dávam ho do tvojich milostivých rúk - ty vieš, čo som do nich vložila. dakujem, že si má vypočula

prosba

(bohuznama, 12. 8. 2015 18:09)

Panna Maria ,prosim ta rozviaz uzol samoty,zufalstava,suzenia,trapenia,telesne a vnutorne uzdravenie a chut do zivota.Dakujem.CHvala ti a Slava.

Prosba o modlitbu za svoje deti

(Mária - matka, 5. 8. 2015 14:17)

Panna Mária, prosím Ťa rozviaž uzol, ktorý je medzi vzťahmi mojich detí, veľmi Ťa prosím nech zavládne v mojej rodine pokoj. Ďakujem za vyslyšanie

prosba

(olga, 17. 5. 2015 15:22)

milostivá Panna maria rozviaz prosim ta uzol vmojej rodine - psoriázu mojej dcéry a všetky trápenia s tým spojené.Dakujem za vyslyšanie.

prosba

(matka, 11. 4. 2015 22:50)

Matka najsvätejšia,prosim ta o rozviazanie mojho uzla - uzdravenie mojej dcéry Maťky z psoriázy. Už teráz Ti moja Matka ďakujem za vyslyšanie.

prozba

(mama, 9. 3. 2015 20:28)

Panna maria presveta rozviaz prosimta prvy uzol,ktory viaze moju rodinu v neustalych trapeniach,moju dceru aby mala pozehnanie od pana boha,nech mam uz konecne spokojny zivot ktory som doteraz nemala dakujem pozehnana sv.bohorodicka.

Prosba upenliva

(matka, 6. 1. 2015 20:23)

Matka najsvätejšia,prosim ta o rozviazanie mojho prvoho uzla mojho syna,jeho nevera,zavislost,samota,sebeckost,nenavist,vsetko co mu skodi a vzdaluje od nasho Pana,prosim aj za krestansk upriatelku pre neho,jeho buducu manzelku