Choď na obsah Choď na menu
 


2. deň novény Panna Mária, čo rozväzuje uzly

2. 1. 2015

Ako postupovať pri novéne

1. prežehnaj sa

2. povedz ľútosť, popros o odpustenie svojich hriechov a urob si silné predsavzatie, že sa ich viac nedopustíš 

Ľútosť:

Ó môj Bože, zo srdca ľutujem, že som Ťa urazil. Nenávidím všetky svoje hriechy, nielen pre Tvoje spravodlivé tresty, ale najmä preto, že som urazil Teba, môj Bože, ktorý si všetko dobro a zasluhuješ si všetku moju lásku. Dávam si pevné predsavzatie viac nehrešiť a vyhýbať sa blízkej príležitosti k hriechu. Amen.

3. pomodli sa prvé tri desiatky  ruženca

4. urob si meditáciu na príslušný deň novény /prvý až deviaty deň/

Meditácia 2. deň

Mária, milovaná Matka, ktorá k nám privádzaš všetky milosti, odovzdávam Ti dnes svoje srdce. Uznávam, že som hriešnik, ktorý potrebuje Tvoju pomoc. Mnohokrát strácam Tvoje milosti kvôli hriechom egoizmu, pýchy, hnevu, nedostatku štedrosti  a pokory. Obraciam sa dnes na Teba, Mária, ktorá rozväzuješ uzly, vypros mi u svojho Syna Ježiša, aby mi daroval slobodné, pokorné a dôverujúce srdce. Dnes budem žiť tak, že budem uskutočňovať tieto čnosti a obetujem Ti to ako znak lásky ku Tebe. Zverujem do Tvojich rúk tento uzol ..., ktorý mi bráni odrážať Božiu slávu.

Mária, ktorá rozväzuješ uzly, oroduj za mňa!

Mária obetovala všetky chvíle dňa Bohu.

5. pomodli sa posledné dva desiatky ruženca

6. ukonči modlitbu k Panne Márii, ktorá rozväzuje uzly

Modlitba k Panne Márii, ktorá rozväzuje uzly:

Panna Mária, Matka čistej lásky, Matka ktorá nikdy neodmietneš prísť na pomoc dieťaťu v núdzi, Matka, ktorej ruky nikdy neprestanú slúžiť milovaným deťom, lebo ich pobáda Božia láska a nesmierne milosrdenstvo, ktorým je naplnené Tvoje srdce, prosím Ťa, obráť ku mne svoje súcitné oči a pozri na spleť uzlov v mojom živote. Vieš veľmi dobre, aký som nešťastný. Poznáš moju bolesť a vieš, aký som zviazaný uzlami.

Mária, Matka, ktorej Boh zveril rozväzovanie uzlov v živote svojich detí, odovzdávam do Tvojich rúk stuhu môjho života. Nikto, ani sám diabol ju nemôže vytrhnúť z Tvojej veľkej starostlivosti. V Tvojich rukách niet uzla, ktorý by nemohol byť rozuzlený. 

Mocná Matka, svojou milosťou a mocným príhovorom u svojho Syna Ježiša vezmi dnes do svojich rúk tento uzol ...

Prosím Ťa, rozviaž ho na slávu Božiu raz a navždy. Ty si moja nádej.

 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Panna Mária, ktorá rozväzuje uzly - foto

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Milosrdenstvo

(Iveta, 11. 1. 2016 18:59)

Panna Maria, prosim Ťa o milosrdenstvo...rozviazanie uzla klamstiev, pretvárky, citového vydierania, ovládania, ciernej mágie, faloše a ciernej mágie...odhaľ všetko zlo, ktoré ide od Lenky smerom ku môjmu manželovi.Prosím o Tvoj uzdravujúci dotyk pre neho.Chválim Ťa, velebím a milujem. Amen.

prosba

(bohuznama, 7. 11. 2015 18:21)

Panna Maria ,kazdy den ta prosim pomoz zmiluj sa nadomnou nevladzem ist dalej.Dakujem.Slava ti a chvala.

prosba

(bohuznama, 29. 10. 2015 19:46)

Prosim o rozviazania uzla samoty.Pane ty si povedal,nie je dobre cloveku samemu urobme mu pomoc,ktora mu bude podobna.V mene Jezisa Krista ,ta prosim,pomoz moju srdcu najst manzela.ktory bude pre moj zivot oporou.Dakujem.

prosba

(bohuznama, 20. 10. 2015 15:58)

Panna Maria,co rozväzujes uzly prosim ta,nauc ma modlit sa silnu modlidbu viery, aby prenikla tvoje bozie kralovstvo a tvoje neposkvrnene srdce.Znic vo mne myslienky,ktore nicia moju modlidbu a napln madarmi Ducha sväteho a ovocim.Osviet moj rozum ,pamät,mysel.Daj nech tvoj duch ocisti moje srdce aby v nom tvoje slovo rastlo a rozvyjalo sa.Dakujem Chvala ti a Slava.

prosba

(bohuznama, 16. 9. 2015 19:39)

Panna Maria,co rozväzuje uzly,prosim ta za telesne a dusevne zdravie,vnutorny pokoj.Prosim moje srdce je zatvrdnute.Rozmotaj tieto uzly v mojom zivote.Dakujem

prosba

(matka, 14. 8. 2015 23:06)

Panna Mária, čo rozväzuje uzly, prosím Ťa za uzdravenie mojej dcéry zo všetkých chorôba hlavnae teraz uzdravenie jej vzťahu, ktoré Ti tu každy deň predkladám. Prosím rozmotaj obrovský uzol v jej živote. Ďakujem Matka Božia aj Tebe môj Pane,

prosba

(bohuznama, 13. 8. 2015 18:32)

Panna Maria co rozväzuje uzly,prosim ta za uzdravenie samoty,uzkosti,vnutorne a telesne zdravie.Prosim rozmotaj tento uzol v mojom zivote.Dakujem ti Matka Bozia.Chvala ti a slava.

prosba

(mamka, 24. 6. 2015 9:20)

Panna Mária, čo rozväzuje uzly, prosím Ťa za uzdravenie mojej dcéry zo všetkých chorôb, ktoré Ti tu každy deň predkladám. Prosím rozmotaj obrovský uzol v jej živote. Ďakujem Matka Božia aj Tebe môj Pane,

mocna matka

(maminka, 10. 4. 2015 9:48)

matička božia,prosim rozviaž raz a navždy uzol,ktorý mna a moju rodinu zväzuje,oslobod nas od zlých a neprajnych ľudi,od depresii,už nevladzem,modlim sa za pokoj a lásku za medziľudské vsťahy,maria matička naša pomôž nám.dakujem vrucne.