Choď na obsah Choď na menu
 


3. deň novény Panna Mária, čo rozväzuje uzly

2. 1. 2015

Ako postupovať pri novéne

1. prežehnaj sa

2. povedz ľútosť, popros o odpustenie svojich hriechov a urob si silné predsavzatie, že sa ich viac nedopustíš 

Ľútosť:

Ó môj Bože, zo srdca ľutujem, že som Ťa urazil. Nenávidím všetky svoje hriechy, nielen pre Tvoje spravodlivé tresty, ale najmä preto, že som urazil Teba, môj Bože, ktorý si všetko dobro a zasluhuješ si všetku moju lásku. Dávam si pevné predsavzatie viac nehrešiť a vyhýbať sa blízkej príležitosti k hriechu. Amen.

3. pomodli sa prvé tri desiatky  ruženca

4. urob si meditáciu na príslušný deň novény /prvý až deviaty deň/

Meditácia 3. deň

Matka a Sprostredkovateľka, v Tvojich rukách nachádzame poklady Kráľa, obráť dnes ku mne milostivé oči. Zverujem do Tvojich svätých rúk tento uzol v mojom živote ..., spolu so všetkým hnevom a horkosťou, ktoré mi spôsobil. Nebeský Otče, prosím Ťa o odpustenie môjho hriechu. Pomôž odpustiť všetkým ľuďom, ktorí vedome, alebo nevedome spôsobili tento uzol, lebo len tak ho môžeš rozviazať. Keďže som aj ja prijal odpustenie, tak teraz aj ja pred Tebou najdrahšia Matka a v mene Tvojho Syna Ježiša Krista, môjho spasiteľa, ktorý pretrpel toľké urážky, odpúšťam týmto osobám ..., aj sebe samému navždy. Ďakujem Ti Mária,, ktorá rozväzuješ uzly za rozviazanie uzla hnevu v mojom srdci aj uzla, ktorý Ti dnes predkladám. 

Amen.

Mária, ktorá rozväzuješ uzly, oroduj za mňa!

Ty, ktorý túžiš po milosti, obráť sa na Máriu!

5. pomodli sa posledné dva desiatky ruženca

6. ukonči modlitbu k Panne Márii, ktorá rozväzuje uzly

Modlitba k Panne Márii, ktorá rozväzuje uzly:

Panna Mária, Matka čistej lásky, Matka ktorá nikdy neodmietneš prísť na pomoc dieťaťu v núdzi, Matka, ktorej ruky nikdy neprestanú slúžiť milovaným deťom, lebo ich pobáda Božia láska a nesmierne milosrdenstvo, ktorým je naplnené Tvoje srdce, prosím Ťa, obráť ku mne svoje súcitné oči a pozri na spleť uzlov v mojom živote. Vieš veľmi dobre, aký som nešťastný. Poznáš moju bolesť a vieš, aký som zviazaný uzlami.

Mária, Matka, ktorej Boh zveril rozväzovanie uzlov v živote svojich detí, odovzdávam do Tvojich rúk stuhu môjho života. Nikto, ani sám diabol ju nemôže vytrhnúť z Tvojej veľkej starostlivosti. V Tvojich rukách niet uzla, ktorý by nemohol byť rozuzlený. 

Mocná Matka, svojou milosťou a mocným príhovorom u svojho Syna Ježiša vezmi dnes do svojich rúk tento uzol ...

Prosím Ťa, rozviaž ho na slávu Božiu raz a navždy. Ty si moja nádej.

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Panna Mária, ktorá rozväzuje uzly - foto

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

prosba k Panne Marii

(Maria, 14. 9. 2016 8:28)

Panna Maria veľmi , preveľmi Ťa prosím o rozviazanie uzlov v mojom živote, ty si moje útočište ochráň ma od všetkého zlého a pomôž mi nájsť tu správnu cestu môjho života.

prosba

(matka, 12. 2. 2016 13:38)

Panna Maria rozviaž prosím uzol citových zranení mojich detí a a pošli im do cesty partnerov veriacich, verných s ktorými vytvoria kresťanské manželstva.
Ďakujem Matka Božia za sústavné rozväzovanie uzlov v mojom živote.

prosba

(bohuznama, 8. 11. 2015 19:37)

Panna Maria rozviaz uzol ty vies aky ty vies oco ta prosim pomoz.Dakujem

prosba

(bohuznama, 8. 11. 2015 19:36)

Panna Maria rozviaz uzol ty vies aky ty vies oco ta prosim pomoz.Dakujem

prosba

(bohuznama, 30. 10. 2015 17:51)

Panna Maria ty poznas moj umysel ,o ktory vas roky prosim.Rozviaz tento uzol prosim...

prosba

(bohuznama, 21. 10. 2015 18:51)

Panna Maria,prosim ta o rozviazania uzlov choroby,vnutony nepokoj,roztrzitost,pretazenost ruk,zufalstvo.Prosim o uzdravenie.Dakujem.

prosba

(bohuznama, 17. 9. 2015 17:59)

Panna Maria,prosim ta o rozviazania uzlov zatvrdnuteho srdca.Nauc ma modlit sa silnu modlidbu viery aby prenikla tvoje neposkvrnenne srdce a bozie kralovstvo.Pri svätej omsi, aby som ta prijala do svojho srdca.Prosim ta napln ma darmi ducha sväteho a ovocim.Dakujem-

prosba

(bohuznama, 14. 8. 2015 18:08)

Panna Maria,co rozväzujes uzly,Prosim ta o rozviazania uzla choroby ruk,nevladnost,chorej duse.Dakujem.CHVALA TI A SLAVA.

Manželstvo

(Luba, 13. 8. 2015 5:47)

Panna Mária prosím o znovuobnovenie vzťahov v našej rodine , ktoré doničila nevera. Verím v nerozlučnosť manželstva a absolútnu potrebu rodiny pre deti. V potrebu otca pre mǒjho syna na prahu dospelosti. Zničenie rodiny je niečo na čo dieťa nie je nikdy dosť veľké... Bezpodmienečnosť lásky je to, čo bolí... Vypros múdrosť a pokoru pre mǒjho manžela a jeho milenku, aby pochopili čo robia a nerobili zlo

prosba

(olga, 14. 6. 2015 21:18)

Panna Mária, čo rozväzuješ uzly, prosím Ťa o rozviazania uzla Maťkinej psoriázy a vypadávania vlasov. Prosím Ťa matka božia o rozviazanie uzla rakoviny u Juraja, prosím Matka Božia.Ďakujem za vyslyšanie.