Choď na obsah Choď na menu
 


7. deň novény Panna Mária, čo rozväzuje uzly

2. 1. 2015

Ako postupovať pri novéne

1. prežehnaj sa

2. povedz ľútosť, popros o odpustenie svojich hriechov a urob si silné predsavzatie, že sa ich viac nedopustíš 

Ľútosť:

Ó môj Bože, zo srdca ľutujem, že som Ťa urazil. Nenávidím všetky svoje hriechy, nielen pre Tvoje spravodlivé tresty, ale najmä preto, že som urazil Teba, môj Bože, ktorý si všetko dobro a zasluhuješ si všetku moju lásku. Dávam si pevné predsavzatie viac nehrešiť a vyhýbať sa blízkej príležitosti k hriechu. Amen.

3. pomodli sa prvé tri desiatky  ruženca

4. urob si meditáciu na príslušný deň novény /prvý až deviaty deň/

Meditácia 7. deň

Najčistejšia Matka, prichádzam dnes k Tebe, aby som Ťa prosil, aby si rozviazala tento uzol, v mojom živote ..., a oslobodila ma z diablových osídiel. Boh Ti dal veľkú moc, nad všetkými démonmi. Dnes sa ich všetkých zriekam, zriekam sa každého spojenia s nimi a prehlasujem Pána Ježiša za svojho jediného Pána a Spasiteľa. Mária, ktorá rozväzuješ uzly, rozmliaždi hlavu Zlého a znič nástrahy, ktoré mi týmito uzlom nastavil. Ďakujem Ti, najdrahšia Matka. Najvzácnejšia Krv Kristova, osloboď ma!
 

Mária, ktorá rozväzuješ uzly, oroduj za mňa!

Ty si sláva Jeruzalema, Ty si radosť nášho ľudu!

 

5. pomodli sa posledné dva desiatky ruženca

6. ukonči modlitbu k Panne Márii, ktorá rozväzuje uzly

Modlitba k Panne Márii, ktorá rozväzuje uzly:

Panna Mária, Matka čistej lásky, Matka ktorá nikdy neodmietneš prísť na pomoc dieťaťu v núdzi, Matka, ktorej ruky nikdy neprestanú slúžiť milovaným deťom, lebo ich pobáda Božia láska a nesmierne milosrdenstvo, ktorým je naplnené Tvoje srdce, prosím Ťa, obráť ku mne svoje súcitné oči a pozri na spleť uzlov v mojom živote. Vieš veľmi dobre, aký som nešťastný. Poznáš moju bolesť a vieš, aký som zviazaný uzlami.

Mária, Matka, ktorej Boh zveril rozväzovanie uzlov v živote svojich detí, odovzdávam do Tvojich rúk stuhu môjho života. Nikto, ani sám diabol ju nemôže vytrhnúť z Tvojej veľkej starostlivosti. V Tvojich rukách niet uzla, ktorý by nemohol byť rozuzlený. 

Mocná Matka, svojou milosťou a mocným príhovorom u svojho Syna Ježiša vezmi dnes do svojich rúk tento uzol ...

Prosím Ťa, rozviaž ho na slávu Božiu raz a navždy. Ty si moja nádej.

 

Náhľad fotografií zo zložky Panna Mária, ktorá rozväzuje uzly - foto

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Prosba a poďakovanie

(matka, 29. 1. 2016 11:13)

Panna Maria viac než predtým TA prosím o rozviazanie uzla Maťkiných zdravotných problémov, zúfania, bolesti, utrpenia a veľkého sklamania. Prosím, prosím.Ďakujem za pomoc.

prosba

(bohuznama, 3. 11. 2015 18:01)

Panna Maria rozviaz uzol samoty prosim ta o prihovor u svojho syna Jezisa vezmi do svojich ruk tento uzol.Dakujem

prosba

(bohuznama, 25. 10. 2015 14:42)

Panna Maria, ty vies oco ta najviac prosim pomoz nevladzem uz nemam sil.

prosba

(bohuznama, 21. 9. 2015 19:48)

Panna Maria,co rozväzujes uzly,prosim ta o rozviazania uzlov telesneho a dusevneho zdravia,nevladnych ruk,vnutorny pokoj.Prosim ta o silu.Dakujem.CHVALA TI A SLAVA.

Prosba

(mama, 19. 8. 2015 14:04)

Panna Maria ,čo rozväzujes uzly,prosim ta o rozviazanie uzla mojej dcéry v jej vzťahu, ktorý ju tak veľmi trápi.Ty vies najlepsie ,co je pre ňu najlepšie aby tak netrpela. Dakujem.Bud pochvalena a zvelebena.

prosba

(bohuznama, 18. 8. 2015 17:12)

Panna Maria ,co rozväzujes uzly,prosim ta o rozviazania vsetkych uzlou ,ktore ma trapia .Ty vies najlepsie ,co je premna dolezite.Dakujem.Bud pochvalena a zvelebena.