Choď na obsah Choď na menu
 


9. deň novény Panna Mária, čo rozväzuje uzly

2. 1. 2015

Ako postupovať pri novéne

1. prežehnaj sa

2. povedz ľútosť, popros o odpustenie svojich hriechov a urob si silné predsavzatie, že sa ich viac nedopustíš 

Ľútosť:

Ó môj Bože, zo srdca ľutujem, že som Ťa urazil. Nenávidím všetky svoje hriechy, nielen pre Tvoje spravodlivé tresty, ale najmä preto, že som urazil Teba, môj Bože, ktorý si všetko dobro a zasluhuješ si všetku moju lásku. Dávam si pevné predsavzatie viac nehrešiť a vyhýbať sa blízkej príležitosti k hriechu. Amen.

3. pomodli sa prvé tri desiatky  ruženca

4. urob si meditáciu na príslušný deň novény /prvý až deviaty deň/

Meditácia 9. deň

Presvätá Matka, naša zástankyňa, ktorá rozväzuješ uzly, prichádzam k Tebe, aby som Ti poďakoval za to, že si rozviazala tento uzol v mojom živote .... Vieš veľmi dobre, koľko utrpenia mi spôsobil. Ďakujem Ti, Matka za to, že si prišla, aby si svojimi milostivými rukami osušila moje slzy. Prijímaš ma do svojho náručia a umožňuješ mi, aby som znova dosiahol Božiu milosť. 
Panna Mária, ktorá rozväzuješ uzly, najdrahšia Matka, ďakujem Ti za rozväzovanie uzlov v mojom živote. Prikry ma svojim plášťom lásky, daj nech som pod Tvojou ochranou a daruj mi svoj pokoj! Amen. 
 

Mária, ktorá rozväzuješ uzly, oroduj za mňa!

 

5. pomodli sa posledné dva desiatky ruženca

6. ukonči modlitbu k Panne Márii, ktorá rozväzuje uzly

Modlitba k Panne Márii, ktorá rozväzuje uzly:

Panna Mária, Matka čistej lásky, Matka ktorá nikdy neodmietneš prísť na pomoc dieťaťu v núdzi, Matka, ktorej ruky nikdy neprestanú slúžiť milovaným deťom, lebo ich pobáda Božia láska a nesmierne milosrdenstvo, ktorým je naplnené Tvoje srdce, prosím Ťa, obráť ku mne svoje súcitné oči a pozri na spleť uzlov v mojom živote. Vieš veľmi dobre, aký som nešťastný. Poznáš moju bolesť a vieš, aký som zviazaný uzlami.

Mária, Matka, ktorej Boh zveril rozväzovanie uzlov v živote svojich detí, odovzdávam do Tvojich rúk stuhu môjho života. Nikto, ani sám diabol ju nemôže vytrhnúť z Tvojej veľkej starostlivosti. V Tvojich rukách niet uzla, ktorý by nemohol byť rozuzlený. 

Mocná Matka, svojou milosťou a mocným príhovorom u svojho Syna Ježiša vezmi dnes do svojich rúk tento uzol ...

Prosím Ťa, rozviaž ho na slávu Božiu raz a navždy. Ty si moja nádej.

 
 
 

Náhľad fotografií zo zložky Panna Mária, ktorá rozväzuje uzly - foto

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

prosba

(matka, 25. 1. 2016 7:45)

Panna Maria ,co rozväzujes uzly prosím Ťa o pomoc pri skúške dnes pre moju dcéru ale aj pri vážnej a ťažkej životnej skúške, prosím vyrieš ju prosím. Vsetko vkladám do Tvojich presvätých rúk a ďakujem za sústavnä pomoc a sústavne rozväzovanie uzlov.

prosba

(bohuznama, 5. 11. 2015 17:36)

Prosim o pomoc na zajtrajsom pohovore a pri hladani dobrej prace.Dakujem.

prosba

(bohuznama, 27. 10. 2015 17:48)

Panna Maria ,co rozväzujes uzly vsetky uzly ti davam do tvojich ruk postaraj sa o vsetko ty podle jeho vole.

prosba

(bohuznama, 23. 9. 2015 19:41)

Panna Maria co rozväzujes uzly,prosim ta ty vies o co ta prosim co je premna a pre moj zivot dolezite .Rozvias vsetky uzly.Dakujem.CHvala ti a slava.

prosba a podakovanie.

(matka, 3. 9. 2015 23:14)

Panna Mária, čo rozväzuje uzly, prosím ťa rozviaž tento uzol psoriázy u mojej dcéry. Ďakujem, že si orodovala u svojho syna za tento uzol. ĎAkujem Tvojmu synovi a Tebe. Chvála Ti a vďaka môj Pane a Matka božia za všetky doteraz rozviazané uzly v mojom živote.

prosba a podakovanie.

(mamka, 21. 8. 2015 20:01)

Ďakujem Ti z celého srdca za vyriešenie tejto situácie. Dúfam, že to nie je falošné. Dávam to do tvojich rúk. Verím, že v tvojich rukách bude moja dcéra chránená a nedôjde ani k zhoršeniu jej stavu. Skôr k jej úplnému vyliečeniu.
Ďakujem Ti za to.

prosba

(bohuznama, 20. 8. 2015 22:42)

Panna Maria nevladzem stracam zmysel zivota.Prosim ta rozvias tento uzol.Dakujem ti.

prosba

(matka, 4. 6. 2015 8:25)

Panna Mária, čo rozväzuje uzly, prosím ťa rozviaž tento uzol učenia,vyčerpania a štátnic mojej dcéry M. Ďakujem, že si orodovala u svojho syna za tento uzol. ĎAkujem Tvojmu synovi a Tebe. Po celý svoj život Ťa budem chváliť a oslavovať.

Prosba a poďakovanie

(Matka, 26. 5. 2015 7:48)

Panna Mária, čo rozväzuje uzly, prosím ťa rozviaž tento uzol maťkinej psoriázy a vypadávania vlasov raz a navždy. ďakujem, že si orodovala u svojho syna za tento uzol. ĎAkujem Tvojmu synovi a Tebe. Po celý svoj život Ťa budem chváliť a oslavovať.