Choď na obsah Choď na menu
 


Modlitba Ruženca k sv. Júdovi Tadeášovi

6. 1. 2011

Modlitba Ruženca k sv. Júdovi Tadeášovi - od ctiteľa

Modlíme sa ako klasicky sv. ruženec zmena je iba v Zdravas Mária a tajomstvách tohto ruženca. Pri tomto ruženci sa modlíme Zdravas Mária takto:


Zdravas Mária, milosti plná, Pán s tebou, požehnaná si medzi ženami a požehnaný je plod života tvojho Ježiš... ( pridáme tajomstvo )

Svätá Mária, Matka Božia a oslávený Svaty Júda Tadeáš, proste za nás hriešnych, teraz, i v hodinu smrti našej. Amen

Tajomstvá ruženca k Svätému Júdovi Tadeášovi.


1. ... Ježiš, ktorý bol príbuzným svätého Júdu Tadeáša

2. ... Ježiš, ktorý si svätého Júdu Tadeáša vyvolil za apoštola
3. ... Ježiš, ktorému bol sväty Júda Tadeáš verným až po mučenícku smrť
4. ... Ježiš, ktorý na orodovanie svätého Júdu Tadeáša vždy vypočuje naše prosby
5. ... Ježiš, ktorý nám daroval svätého Júdu Tadeáša za pomocníka a ochrancu v každom súžení

Ná záver sa pomodlíme 3 x Zdravas Mária a na záver pridáme vzdych:

Nech je požehnané a zvelebené, Najsvatejšie Srdce Ježišovo vo všetkých svätostánkoch na celom svete, nech je požehnané a zvelebené Nepoškvrnené Srdce Panny Márie, našej milovanej Matky a nech je požehnaný a zvelebený, svaty Júda Tadeáš, mocný náš pomocník a ochranca teraz i na veky vekov. Amen

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

prosba

(Jana, 10. 12. 2013 10:55)

Sv. Júda Tadeáš, prosím o pokoj v rodine, o nápravu v mojom manželstve a v mojom myslení, nech si nezničím rodinu svojimi depresiami.

Júda Tadeáš

(Zuzana, 15. 12. 2013 18:31)

Sv. Júda Tadeáš, prosím vylieč môjho manžela, a naplň jeho srdce láskou. Nauč ho odpúšťať. Prosím o dar poznania pre nás oboch.

Náš rodinný orodovník

(andrea, 28. 10. 2013 23:32)

Sv.Júda Tadeáš nám už veľa milostí vyprosil od nášho Darcu.
Prácu,pokoj,návrat k modlitbe...
Dnes začínam opať 9nik za mojho syna ktorý plánuje neukončiť maturitu,lebo sa ponáhľa za snom do sveta.Sv.Júda vypros prosím synovi dar múdrsti a rozumu

Môj verný pomocník

(Jarmila , 1. 10. 2013 16:28)

Sv.Júda Tadeáš za posledných 18-rokov vykonal v mojom živote veľa zázrakov. Jeho príhovoru vďačím za uzdravenie z ťažkej choroby. Odporúčam každému zveriť sa pod jeho ochranu. Nikdy nesklame.

Poďakovanie

(Anna , 16. 4. 2013 22:18)

Veľmi ďakujem sv. Júdovi Tadeášovi za pomoc v ťažkých chvíľach, kedy som sa s dôverou naňho obrátila a vždy som v ňom našla pomocníka a ochranu. Skutočne veľmi odporúčam modliť sa k svätému Júdovi Tadeášovi vo všetkých životných situáciách. Ďakujem.

Poďakovanie

(JT, 18. 2. 2013 19:46)

Je úžasné, že nám Boh posiela na pomoc takýchto úžasných svätých. Sv. Júda Tadeáš mi pomáha stále. Viem, že znásobuje moje prosby, očisťuje ich a prosí za mňa milosť. Vždy keď ma zasiahne smútok či trápenie, obraciam sa na neho, teraz sa mu chcem poďakovať. Nemusíte mu odriekať modlitby a prosby, stačí viera v jeho silu, v Boží zázrak a povedať mu to čo dáva nepokoj nášmu životu. Oroduj za všetkých, ktorí ťa prosia, amen.

Juda Tadeas

(Gabriela, 28. 5. 2011 10:28)

Je to veľký pomocník a pomáha naozaj v ťažkých situáciách. Mne vždy pomohol ked som nemohla nájsť prácu a vždy ma vyslyšal, za čo som mu vďačná a veľmi si ho vážim. Dakujem

Juda Tadeas

(Beata, 24. 5. 2011 21:33)

Aj ja môžem dosvedčiť obrovskú pomoc, ktorú som si vyprosila od sv.Tadeaša, pri rizikovom tehotenstve
aj mojom zlom zdravotnom stave. Sľúbila som, že ak sa mi napriek môjmu veku ako prvorodičke/ bolo mi pred 40 / narodí zdravý syn bude nosiť jeho krásne meno. Mám syna Tadeáša a ďakujem za neho tomuto svätcovi. Ďakujem Bea

Juda Tadeás

(alena, 6. 4. 2011 13:04)

V mojom živote sa stal zázrak.Bolo to pár rokov dozadu.Môžem naozaj každému odporúčať tohto svätca a modlitby a prosby k nemu.Je to úžasná sila neviditeľného sveta.
Alena....