Choď na obsah Choď na menu
 


Modlitba Ruženca k sv. Júdovi Tadeášovi

6. 1. 2011

Modlitba Ruženca k sv. Júdovi Tadeášovi - od ctiteľa

Modlíme sa ako klasicky sv. ruženec zmena je iba v Zdravas Mária a tajomstvách tohto ruženca. Pri tomto ruženci sa modlíme Zdravas Mária takto:


Zdravas Mária, milosti plná, Pán s tebou, požehnaná si medzi ženami a požehnaný je plod života tvojho Ježiš... ( pridáme tajomstvo )

Svätá Mária, Matka Božia a oslávený Svaty Júda Tadeáš, proste za nás hriešnych, teraz, i v hodinu smrti našej. Amen

Tajomstvá ruženca k Svätému Júdovi Tadeášovi.


1. ... Ježiš, ktorý bol príbuzným svätého Júdu Tadeáša

2. ... Ježiš, ktorý si svätého Júdu Tadeáša vyvolil za apoštola
3. ... Ježiš, ktorému bol sväty Júda Tadeáš verným až po mučenícku smrť
4. ... Ježiš, ktorý na orodovanie svätého Júdu Tadeáša vždy vypočuje naše prosby
5. ... Ježiš, ktorý nám daroval svätého Júdu Tadeáša za pomocníka a ochrancu v každom súžení

Ná záver sa pomodlíme 3 x Zdravas Mária a na záver pridáme vzdych:

Nech je požehnané a zvelebené, Najsvatejšie Srdce Ježišovo vo všetkých svätostánkoch na celom svete, nech je požehnané a zvelebené Nepoškvrnené Srdce Panny Márie, našej milovanej Matky a nech je požehnaný a zvelebený, svaty Júda Tadeáš, mocný náš pomocník a ochranca teraz i na veky vekov. Amen

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Prozba za Syna

(Jána , 28. 9. 2016 22:05)

Sv Judäa Tadeas Prosim ta za mojho Syna o navratenie aby sa zlepsil modlim sa za neho držte nad ním ochranu ruku moja modlidba pokracuje za neho Dakujem ti sv juda Tadeas nenechaj sa nás trápiť

Prosba

(Bohuslava, 20. 7. 2016 16:48)

Sv. Júda Tadeáš, prosím ťa o pomoc mojim děťom. O oslobodieně a uzdravenie syna zo strachu a nútkavých myšlienok, aby zvládol zkúšky, druhého syna z uzdravení z mániodepresie a nalezení vhodného zamestnaní a miesta v živote, o obrátienie a dar usmierenia pro dceru a zeťa, dar svätosti manželstva pro dceru a jejho priatiela a za obrátenie manžela. Vrúcně ďakujem za uzdravenie syna z alkoholizmu.

príhovor

(Jana, 19. 7. 2016 22:43)

Sv.Júda Tadeáš mocný orodovník v neriešiteľných situáciach prosím ťa o pomoc pre brata s rodinou a pre mňa pri zvládnutí veľmi zlej finančnej situácie v rodine, si naša veľká nádej vypros nám prosíme Božie požehnanie a pomoc od nášho Pána Ježiša Krista. Nevidím iné východisko, prosím.

Prosba

(maja, 6. 7. 2016 6:34)

Svaty Juda Tadeáš, ty oslàvený ochranca a pomocník v každom súženi, pomôž mi zvládnúť tuto moju tažku situáciu

prosba

(Vyznávačka Tvojho osláveného mena, 2. 7. 2016 7:18)

svaty Juda Tadeáš, ty oslàvený ochranca a pomocník v každom súženi, pomôž mi zvládnúť dnešný deň. Aby ma môj syn vypočul a išiel k lekárovi. zároveň Ti ďakujem za doterajšie orodovania za mňa a moju rodinu u Pána Ježiša. Ďakujem, že sa naša situácia nezhoršuje.

Prosba

(Veronika, 30. 6. 2016 1:14)

Prosim sv.Judu Tadeasa aby sa mi pidarilo obhajit diplomovu pracu teraz v septembri, prosim oroduj za mna.Dakujem z celeho srdca.Amen

prosba za syna

(Matka, 25. 6. 2016 8:18)

sv. Juda Tadeáš, vrúcne Ta prosím, osloboď môjho syna Tomáša od fóbií a strachu. Vypros u Pána Ježiša zdravie a pokoj pre jeho telo a dušu. Nech vedie riadny život. Nech netrpí duševne, ani telesne. Zmierni jeho chorobu. O to Ťa úpenlivo prosím. Ďakujem

prosba a podakovanie.

(matka, 31. 5. 2015 22:17)

Sv. Juda Tadeáš, pros nášho Pána a Matku Božiu za moju maťku a pomôž jej bez problémov a stresov urobiť zajtrajšiu štátnicu. Prosím Ty jej vyber otázky a daj správne slová do úst skúšajúcim,amen. Ďakujem
Ďakujem sv. Juda T. za sústavné orodovanie za moju Maťku.

Re: prosba a podakovanie.

(anna, 23. 4. 2016 0:00)

mocny ochranca zufalej manzelky oroduj u nasho nebeskeho Otecka o lasku a krestanske spoluzitie po 40rokoch manzelstva.Prosim o obratenie mojho manzela,dar viery a manzelskej vernosti,dakujem svaty Juda Tades za prihovor.nasmu Panovi a Tebe patri vdaka naveky.Amen

Prosba

(Mamička, 12. 7. 2015 21:41)

Prosím ťa z celého srdca svätý Júda Tadeáš, osloboď moju dcéru od obsesií a kompulzií, taktiež od všetkých strachov a fóbií. Prosím ťa zľutuj sa nad ňou. Budem ťa oslavovať po zbytok svojho života.

Re: Prosba

(Prosba, 27. 2. 2016 10:29)

Prosim. Ta sv.juda tadeas,z celeho srdca prosim o prihovor za uzdravenie.celey zivot ta budem velebit a dakovat ti.

prosba o pomoc

(Prosba, 19. 8. 2015 7:58)

Prosím Ťa svätý Júda Tadeáš pomôž môjmu bratovi Jozefovi zahodiť všetku zlobu ktorú cíti voči mamke aj mojej rodine,prosím Ťa nech bude dobrým synom našej mamky a mne dobrým bratom mojej manželke dobrým švagrom a mojej dcérke dobrým strýkom až mu niekto porobil aby sa nevľúdne správal k mamke aj ku mne a mojej rodine tak nech ta poroba z neho sa stratí a nech už je z neho dobrý syn,brat,švagor,strýko,dobrý človek a kresťan ďakujem Ti Svätý Júda Tadeáš za vypočutie mojej úprimnej prosby a ďakujem Ti za všetku pomoc ktorou mi pomáhaš v mojich potrebách.

helena

(helena, 27. 7. 2015 22:01)

Prosím Ťa sv. Júda Tadeáš za zdravie , BP pri operácii a v chorobe pre môjho manžela. Budem Ti ďakovať do konca života.

Prosba

(Marika, 16. 7. 2015 22:08)

Svaty Tadeas prosim pre prihovor a orodovanie za zdravie pre Oli a mojich blizskych

Prosba za rodinu

(Mária - matka, 2. 6. 2015 12:00)

Prosím sv. Júda Tadeáša, aby sa prihovoril u Pána Ježiša o uzdravenie vzťahov v mojej rodine, najmä o vzťahy mojich detí, prosím o oslobodenie od útočenia Zlého na moju rodinu. Prosím, aby zavládol v mojej rodine pokoj, odpúšťajúca láska, aby si deti odpustili, nezávideli si, aby sa mali radi a vzájomne si pomáhali.
Prosím sv. Júda Tadeáš, prihovor sa za svoju ctiteľku u Pána Boha

Prosba

(Helena , 31. 3. 2015 10:03)

Prosím za svoje deti Janku a Danka aby im Boh pomohol v ich rodinách

vrucna prosba

(matka, 28. 3. 2015 11:36)

Prosim sv.judu tadeasa ku ktoremu sa casto modlim aby nam pomohol v rodinnom trapeni,aj od neprajnych susedov,dakujem za najsvetejsie srdce jezisovo.budme ksebe milosrdny.

3.3.20015

(elena, 3. 3. 2015 20:32)

sv.juda tadeas zazracny pomocnik v zufalich tazkostiach .prosim ta aj ja.mam chamtivie nevesty,az sa ich bojim.pomoz prihovor sa o osvietenie rozumu duchom svatym a najsvatejsie srdce jezisovo nech jedinym lucom lasky preziari ich srdcia aby netuzili len po mamone.prosim ta o vieru v boha prene...este prosim o zdravie a boziu pomoc pre tazkochoru hanku...vopred dakujem a slubujem ze si kazdy den na teba spomeniem a pozdravim ta aspon kratkou modlidbou.slavny apostol sv.tadeas pribuzny jezisov prihovor sa u boha za nas.

prosba

(maria, 1. 2. 2015 8:43)

Sväty Júda Tadeš zazračný pomocnik v zúfalých ťažkostiach...Ty slávny apoštol a mučenik pros za mna a vyslyš moju prosbu môj úmysel poznaš prosim Ťa velmi

Podakovanie

(Terezia, 4. 1. 2015 23:15)

Sv.Juda Tadeas chcem ti vyjadrit podakovanie a vyslysaĺsi moju prosbu. Budem ta chvalit a zvelebocat a nadalej sirit tvoju nekonecnu pomoc.