Choď na obsah Choď na menu
 


Denná obetná modlitba

10. 9. 2011

Denná obetná modlitba:

Večný Otče! Milujem Ťa! Dôverujem Ti! S úctou svojho srdca a duše, kľačiac pri Tvojich nohách, obetujem Ti skrze Srdce Ježiša a Márie, zjednotené Duchom Svätým, všetky moje modlitby, radosti, trápenia, prácu a odpočinok a aj tie najnepatrnejšie činy dnešného dňa, spojené s piatimi Ranami nášho Pána Ježiša Krista, ako aj s Ranami bičovania, úderov tŕňovej koruny a nesenia kríža i sv. Drahocennou Božskou Krvou na tieto úmysly:

1. Najsvätejší Otče! Ochráň ma skrze Ježišovo a Máriino srdce od ničivých síl tohto sveta, ktoré by mi mohli ublížiť. Ustráž ma pre Seba samého, aby som Ti mohol s láskou slúžiť po všetky dni môjho života, aby som len Tebe žil a nie pre seba.

2. Otče môj! Prijmi moju obetu za obrátenie hriešnikov.

3. Otče môj! Prijmi moju obetu za obrátenie hriešnikov a za všetkých, ktorí dnes zomierajú. Za nich a v ich mene hlboko ľutujem všetky ich životné hriechy. Pohliadni Otče, že náš Pán Ježiš Kristus vylial svoju Svätú Krv za každého človeka na najsvätejšom oltári zmierenia, na kríži. Buď milostivý k zomrelým, ktorí v dnešný deň opustili tento svet.

4. Svätý Otče! Prijmi moju obetu ako zadosťučinenie za nevďačnosti tohto sveta, za tie hriechy, ktorých sa ľudia dopustili v týchto dňoch proti Ježišovi Kristovi, pravému Bohu a najväčšiemu Dobrodincovi celého ľudstva. Otče! Buď milosrdný voči nám v tomto hriešnom svete! Pohliadni na našu ľudskú slabosť, posúď obrovskú škodlivú silu kniežaťa zloby tohto sveta a osloboď nás od zlého! Príď svetovláda Kristova, Jeho Kráľovstvo, v ktorom je On Kráľom a Mária Kráľovná. Amen.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

prosba za dceru

(rodic, 2. 3. 2015 23:39)

Vecny otce prosim o milost a pozehnanie za dceru aby brala zivot zotpovedne,zila slusnym a moralnym zivotom ako bola vychovavana,starala sa o svoje milovane deti bo uz nevladzem,nijak inak bojovat,stym iba modlidbami.sv.otce bud milostivy voci nam hriesnym.dddd.0w3tn

Re: prosba za dceru

(rodic, 2. 3. 2015 23:41)

Vecny otce prosim o milost a pozehnanie za dceru aby brala zivot zotpovedne,zila slusnym a moralnym zivotom ako bola vychovavana,starala sa o svoje milovane deti bo uz nevladzem,nijak inak bojovat,stym iba modlidbami.sv.otce bud milostivy voci nam hriesnym.dddd.

prosba

(mama, 25. 2. 2015 22:44)

Sv.juda tadeas.vrucne ta prosim za dceru aby zajtra spravila pracovny pohovor aby sajej uz konecne darilo v osobnom zivote,som tvoja ctitelka vzdy sa k tebe utiekam modlidbami,dakujem.

modlitba

(mama, 20. 2. 2013 11:11)

Krásna modlitba. Ďakujem