Choď na obsah Choď na menu
 


Ruženec k Matke ustavičnej pomoci

28. 9. 2010

Ruženec k Matke ustavičnej pomoci

Začiatok

Pod tvoju ochranu sa utiekame, svätá Božia Rodička, neodvracaj zrak od našich prosieb, pomôž nám v núdzi a z každého nebezpečenstva nás vysloboď, Ty Panna slávna a požehnaná. Amen.

Miesto Otčenáša sa modlí 1x :


Mária pomôže, Mária pomôcť môže, Mária pomohla už. 
Pomôž nám ó Mária, Matička naša milá s dôverou prosí Ťa, tvoje dieťa . Pomôcť môžeš, pomôcť chceš. Pomôž nám Mária, Matička naša milá, pomôž nám ešte dnes.

Na malých zrnkách 10x

Vrúcne Ťa prosíme, ó Mária pomôž nám!

Zakončenie

Zdravas, Kráľovná, Matka Milosrdenstva, život náš i sladkosť naša, zdravas. K Tebe voláme, hriešni synovia Evy, v tomto sĺz údolí stenajúci, plačúci. A preto teda, Orodovnica naša, obráť k nám tie svoje premilosrdné oči. A nám Ježiša, ktorý je požehnaný plod života tvojho, tam vo večnosti ukáž. Ó milostivá a nad všetkých pobožná, o presladká Panna, Matka Božia Mária.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

prosba

(jozefína, 2. 5. 2013 16:57)

Matička draha , matka ustavičnej pomoci , stoj pri mne v den porodu , osviet a pozehnaj ruky lekarom a tímu. Pomoz mi aby sa mi narodilo žive , zdrave a pevne babatko , aby sa mu vyhlo kazde zlo . Daj aby som mala rychly a lahky porod bez komplikacii a aby sme sa s manzelom dokaázali o to male stvorenie dobre postarat a zabezpecit mu vseko co bude potrebovat , daj nech z neho vychovame dobreho cloveka . Ochranuj nas a pozehnaj nas. Amen

Prosba v ťažkej životnej situácii

(JS, 26. 2. 2013 16:33)

Matka ustavičnej pomoci pomož našej rodine zvládnuť ťažku situáciu, neodvracaj zrak od našich prosieb a pomož, sklaňam sa s hlbokou pokorou a nádejou, neopušťaj nás o Matka naša a vypros nám mlosti u svojho Syna.

prosim ta

(frantisek, 13. 9. 2012 17:20)

Pana Maria prosim ta m
pozom nam v tejto tazkej chvili prosim ta neodvracaj zrak od nasich prosieb prosim ta Maria prosim pomoz nam

prosba

(Peter, 18. 5. 2012 16:52)

Ak môžem poprosit o motlidbu.... veľmi ju potrebujem .... Vďaka
Boh Vám žehnaj

poďakovanie

(marika, 6. 5. 2012 23:02)

Matka ustavičnej pomoci, ďakujem za pomoc

prosba o pomoc pri vyliečení mojej dcéry

(mária, 12. 4. 2012 11:01)

Najdrahšia matka, prosím pomôž nám c tomto našom probléme, s ktorým bojujeme už dlhší čas, zatiaľ bez výsledkov, prosím nech sa to začne napravovcať, verím tomu, že konečne sa budeme tešiť z dobrých výsledkov. Daj nám prosím silu bojovať ďalej.

dakujem

(marta71, 23. 6. 2011 13:33)

mila matka noja nadraksia, dakujem ti,, ze si ma tolko krat vypocula dakujem ti za celu moju rodinu za mojho muza ,deti, bratov a sestry .dakujem ti, ze si somnou ,ze nepozeras na moje hriehy a prosis sonmou tvojho syna, drzis jeho spravodlivu ruku prosis za nas hriesnych a nehodnych. napln nase srdcia laskou ,vierou a pokojom. prijmi nas pod svoj ochranny plast, zosli luce milosti na vsetkych tych ktory ta nepoznaju , ktory ta hladaju aj na tych ktory sa ti zasvetili. prosim privin si nas k svojmu srdcu. do konca zivota ta budem ctit a dakovat ti kazdy den za lasku pomoc a ochranu

Vrúcna vďaka

(Mgadaléna, 1. 6. 2011 8:39)

Milostivá Matka Božia ďakujem Ti za všetku pomoc a silu ktorú mi dávaš, pomáhaj mi aj naďalej vrúcne Ťa prosím a prijmi moju rodinu pod svoj ochranný plášť a nikdy nikdy nás neopusť. Stále si vypočula moje prosby ak keď si myslím, že nie som toho hodná no práve preto sa budem celý svoj život k Tebe utiekať - neopusť ma Matka drahá a pomôž mi aj teraz keď je naša rodina v takej kríze, pmôž prosím matička drahá lebo ja sama neviem čo by bolo dobré. Vypros mi dary ducha svätého u Tvojho milovaného syna , aby som ako matka a manželka správne rozhodla a neublížila svojím blízkym.


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5